Reklama

Kdy píchnout uši a dát náušnice? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dadulkaalaura
Nováček 5 příspěvků 24.01.17 21:21
Kdy píchnout uši a dát náušnice?? :)

Ahojte…Kdy jste dali vašim princeznám náušničky?? A co jste volili za vhodný kov?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 371 inzerátů 24.01.17 21:26

Po dohodě s mudr jsme dávali tuším ve 3 měsících, nastřelovala, takže první byly nastřelené a pak asi po 2 mšsících jsme měnili za zlaté

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 24.01.17 21:26

Čekáme, až si dcera sama řekne. Pak si vybere i náušnice, asi chirurgická ocel se mi jeví jako ideální.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 24.01.17 21:28

Doktorka nausnice nastrelila, byli krasny s kaminkem, ocel na 6 tydnu. Aplikovalo se kolem 6m. Nase sedela a drzela, pohodarka, jen se lekla toho cvaknuti.

nozu
Extra třída :D 11471 příspěvků 24.01.17 21:28

Dceři jsem je nechávala píchnout cca ve 3 měsících - podmínkou byla první dávka hexy. Dávala jsem jí zlaté náušnice po mě. Kdybych se rozhodovala teď, dala bych jí je nastřelit. Náušnice bych stejně dala zlaté. Nyní v 10 letech má stříbrné - vybírala si sama a už zvládla jednu ztratit, tak nehodlám investovat moc peněz…

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19005 příspěvků 14 inzerátů 24.01.17 21:31

@Dadulkaalaura cca ve 3 měsících. (po první hexe). Má náušničky z bílého zlata.

Shari81
Kelišová 5995 příspěvků 2 inzeráty 24.01.17 21:31

Tuším že malé bylo kolem 3m a doktorka nastřelila. Pak jsme dali zlaté, bohužel je dcera stejně jako my alergická na zlato. Teď má stříbrné a pohoda..

simuška 1
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 24.01.17 21:31

Myslím po prvním očkování cca kolem třetího měsíce. A měli jsme bílé zlato. Hojení bylo bez problémů.

Modesta
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 24.01.17 21:42

Čekám holčičku a s manželem jsme se domluvili, že to necháme na ní, až bude chtít. Až bude dost stará, aby si řekla, že chce kvůli náušnicím propíchnout uši. Když je píchali mě, strašně mi to zhnisalo. Pro mě to není něco, co je nutné udělat. Jde jenom o dekorativní zásah a jako takový není úplně nutný :)

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 24.01.17 21:44
@Modesta píše: Čekám holčičku a s manželem jsme se domluvili, že to necháme na ní, až bude chtít. Až bude dost stará, aby si řekla, že chce kvůli náušnicím propíchnout uši. Když je píchali mě, strašně mi to zhnisalo. Pro mě to není něco, co je nutné udělat. Jde jenom o dekorativní zásah a jako takový není úplně nutný :)

Přesně, dělat do dítěte díry z důvodu, že se mi to líbí, to ne :-)

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 24.01.17 21:44

Az si rekla - v 6 letech. Nikdy bych nedelala neodstranitelne zmeny na tele druheho bez jeho souhlasu.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 24.01.17 21:44

Nastrelovali jsme bioplastove téměř v osmi měsících. Po necelém roce jsme vyměnili za zlate. Osobne je mi ake sympatictejsi chirurgicka ocel a bioplast s kaminky.

Kristanka
Závislačka 3593 příspěvků 24.01.17 21:45

Nechali jsme píchnout v porodnici, náušničky ze žlutého zlata

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 24.01.17 21:48

Naše doktorka nastřeluje plastové. A ideálně po 3. dávce hexy. Takže první je měla v půlroce a další dvě až kolem roka.

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 24.01.17 21:49

V 6. měsících. Bílé zlato. Dnes bych už píchat uši miminku nedala ani za nic. :nevim: Až tehdy, kdy se rozhodne sama.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama