Kdy se snažit po ovitrelle

Anonymní
24.11.20 16:34

Kdy se snazit po ovitrelle

Ahoj holky dnes cca ve 12 hodin jsem si píchla ovitrelle..v pondělí rano 13DC byl folikul něco málo přes 16 mm..dr rekla abych si druhy den dopoledne píchla injekci, tj dnes a snazit se mame pry ve ctvrtek..ale pritel bude doma až vecer..kdy tak dojde k ovulaci při takto menším folikulu? A kdy se snazit..urcite se budem snazit zitra odpoledne to je doma..od pondělí nesexujem aby byly spermije uzrale..staci se pak snazit až treba ve ctvrtek kolem seste sedmé nebo je lepší spis rano ve ctvrtek než pujdem do práce? kdyz se pritel vrati domu až vecer. takto naplánovány snažení mame poprve tak nejsem z toho moudra 😀nekdo se snaží i v den injekce ale zas to stejne folikul nebude zralý..a nevim zda je přínosný zas spolu spát několikrát za sebou kdyz spermie budou cerstve..omlouvam se za dotaz a dekuji za názory

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24.11.20 16:44

Folikul roste 1-2mm za den, praská kolem 20mm (cca 18-22mm). Tudíž bych řekla, že ovulace může být zítra nebo ve čtvrtek. Spermie výdrží čekat 3-5 dní. Já bych se snažila dnes a zítra. Ve čtvrtek mi to přijde už pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2597
24.11.20 16:50

@SmokedSalmon Ne, ovulace je vice mene presne 36 hodin od pichnuti ovitrelle. Na velikosti foliku nezalezi, jen kdyz je moc velky, tak muze byt prirozena driv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 16:56
@Petra Star píše:
@SmokedSalmon Ne, ovulace je vice mene presne 36 hodin od pichnuti ovitrelle. Na velikosti foliku nezalezi, jen kdyz je moc velky, tak muze byt prirozena driv.

Takže by bylo nejvhodnější asi tedy zitra odpoledne a pak treba ctvrtek rano? To už by mělo byt po ovulaci ta by měla byt podle toho přibližně zitra o pulnoci

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 17:17

Já si pichla ovitrelle v pondělí ve 13 hodin, inseminace byla v úterý ve 13 hodin a doma sex v 10 hodin večer. Ovulace si myslím že byla ve středu kolem 4 hodiny ráno (vzbudila mě bolest). Ale podařilo se a čekáme prcka :srdce: nevím jestli to pomůže.

• Citovat
  • Nahlásit
2597
24.11.20 17:35
@Anonymní píše:
Takže by bylo nejvhodnější asi tedy zitra odpoledne a pak treba ctvrtek rano? To už by mělo byt po ovulaci ta by měla byt podle toho přibližně zitra o pulnoci

Asi tak… urcite pred ovulaci a pak to jeste pojistit po ni, ale dulezitejsi je pred.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3853
24.11.20 17:37

Načasujte na středu kolem 22-24.hodiny = těch 34-36 hodin od píchnutí. To budete nejblíže. Rozhodně bych nenechávala až na čtvrtek večer - to byste mohli propásnout. V pondělí jste sexovat klidně mohli, spermiím bohatě stačí 2 dny, pokud není u muže nějaký problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 17:47
@Whitedog píše:
Načasujte na středu kolem 22-24.hodiny = těch 34-36 hodin od píchnutí. To budete nejblíže. Rozhodně bych nenechávala až na čtvrtek večer - to byste mohli propásnout. V pondělí jste sexovat klidně mohli, spermiím bohatě stačí 2 dny, pokud není u muže nějaký problém.

No ja prave nevedela zda to nebude vadit…sexovali jsme v nedeli vecer. v pondělí byl ko vstaval do práce v půl ctvrty rano..ale zitra ma volno..tak si udelame hezky vecer a ve ctvrtek odpo to ještě muzem pojistit kdyz by prijel driv..nebo spis rano? Jinak dekuji za radu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 17:48
@Petra Star píše:
Asi tak… urcite pred ovulaci a pak to jeste pojistit po ni, ale dulezitejsi je pred.

Dobra dekuji za radu..ono kdyz bude zitra v noci ovu tak vajicko žije těch 24 hod max..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 17:50
@Anonymní píše:
Já si pichla ovitrelle v pondělí ve 13 hodin, inseminace byla v úterý ve 13 hodin a doma sex v 10 hodin večer. Ovulace si myslím že byla ve středu kolem 4 hodiny ráno (vzbudila mě bolest). Ale podařilo se a čekáme prcka :srdce: nevím jestli to pomůže.

Dekuji za info..ja 24 hod po pichnout budu ještě v praci ale odpo a vecer není problem a pak ten druhy den ještě no

• Citovat
  • Nahlásit
3853
24.11.20 17:54

No, ono sice to vajíčko „žije“ 24 hodin, ale jeho oplození schopnost časem klesá. Nejlépe je trefit se do prvních 12 hodin, pak už je ta šance výrazně menší - proto je lepší, když se trefíte před ovulaci a spermie tam čekají, než to honit na poslední chvíli.
Takže já bych to na čtvrtek odpoledne/večer určitě nenechávala.
Hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 18:10
@Whitedog píše:
No, ono sice to vajíčko „žije“ 24 hodin, ale jeho oplození schopnost časem klesá. Nejlépe je trefit se do prvních 12 hodin, pak už je ta šance výrazně menší - proto je lepší, když se trefíte před ovulaci a spermie tam čekají, než to honit na poslední chvíli.
Takže já bych to na čtvrtek odpoledne/večer určitě nenechávala.
Hodně štěstí!

Super dekuji za názor. urcite zacnem zitra vecer nebo na noc a rano před praci to posichrujem..snad se zadari.. dekuji :) treba dle bolesti i ovu poznám..zatím jsem to tak měla dvakrat

• Citovat
  • Nahlásit
51967
24.11.20 18:13

Čtvrek večer už je dost pozdě, zítřek je jistější. Raději den před než půl dne po.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2597
24.11.20 18:13
@Anonymní píše:
Super dekuji za názor. urcite zacnem zitra vecer nebo na noc a rano před praci to posichrujem..snad se zadari.. dekuji :) treba dle bolesti i ovu poznám..zatím jsem to tak měla dvakrat

Kdyz poznas ovulaci, tak naco Ovitrelle? To se dava, kdyz neni Ovu, ne? Nebo mas Ovu jen s Ovitrelle?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 18:27
@Petra Star píše:
Kdyz poznas ovulaci, tak naco Ovitrelle? To se dava, kdyz neni Ovu, ne? Nebo mas Ovu jen s Ovitrelle?

Dr rekla ze mi folikul praska driv než je uplne zralý…nektery cyklus byl 14DC folikul jen 13mm a za čtyři dny 18DC bylo po dle ut..praskl 17DC a pry to bylo brzy i jsem ten den tu bolest citila v ten den..další cyklus jen male folikuly zadny dominantni a nasazen clostik…a poté ut a dala mi ovitrelle beru poprve

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat