Kdy začínáte nakupovat vánoční dárky?

308
25.8.21 11:55

Kdy začínáte nakupovat vánoční dárky?

Ahoj, dobrý den :)
Vím, že je brzo na vánoce, já nejsem upřímně moc jejích oblíbenec, ale tohle mě zajímá :D Kdy začínáte nakupovat dárky na Vánoce? Na poslední chvíli anebo každý měsíc pár dárků už třeba od září? Tenhle rok jsem chtěla začít dřív a ejhle, už bude září a furt se mi nechce :D Je to jen tak pro odlehčení :D

ps. už na internetu vídám vánoční videa, tak jsem asi nahlodaná :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
47
25.8.21 11:57

Dávám si peníze bokem od zářijové výplaty a nakupovat začínám cca v pulce listopadu, dřív mě to nebaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2608
25.8.21 11:58

V říjnu máme nakoupeno vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2762
25.8.21 11:58

Začínám nakupovat pomůcky do školy. Pak mě čekají svátky, narozeniny… Na Vánoce se dostane řada nejdříve v listopadu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6547
25.8.21 12:00

Jen tak zacinam premyslet, co komu a az to vymyslim, vse objednam na dalku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6591
25.8.21 12:00

Až po Mikuláši mě začnou zajímat vánoce, dárky nakoupím, objednám většinou během 1-2dnu. Manžel zabalí, nebýt děti, dárky vůbec neresim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1348
25.8.21 12:01

Nakupuju průběžně od února/března. Většinu mám do konce listopadu nakoupenou, pak už to jsou jen drobnosti a během 1. týdne balím. Já ale Vánoce miluju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
25.8.21 12:05

Já nemám problém klidně v červenci, když vidím někde něco pěkného, vezmu to a schovam. Strašně rychle to uteče :-) teď u nás v září bude posvícení a mají tam pěkné stánky například s keramikou, a tak, tak mám také v plánu se mrknout po něčem už na vánoce. Mám ráda, když to mám v předstihu a nemusím plasit. Navíc vánoce miluju, takže nakupuju s radostí :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24385
25.8.21 12:05

Jak kdy, něco málo od září, když mi někde něco padne do oka a je to výhodné. Nerada to nechávám na poslední chvíli, ale zároveň nechci vánoce řešit už v létě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
25.8.21 12:06

V listopadu sepisuju, v prosinci objednam, kolem 22.12. Balime :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8813
25.8.21 12:07

Nakupuju průběžně celoročně. Teď od září se do toho vrhnu na plno, ať mám od listopadu klid a nemusím nic nahánět na poslední chvíli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22375
25.8.21 12:14

V srpnu plánuju, v září obědnávám lego z aliexpresu, aby stihlo dojít a dárky kupuju na přelomu listopadu a prosince, kdyby si ty malý cácorky náhodou ještě něco rozmyslely, protože to, že si něco přejí v září bohužel neznamená, že v listopadu to bude stejně… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
513
25.8.21 12:16

Když dělám objednávku třeba z internetového obchodu a něco je za slušnou cenu, tak to objednám a schovám na půdu. Buď použiji na narozeniny, nebo jen tak pro radost, nebo to tam vydrží do Vánoc. Minulý rok jsem se ale pak upřímně nestačila divit, kolik se tam toho nashromáždilo :oops: Tento rok plánuji být střídmější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8941
25.8.21 12:19

Já začínám tak koncem září, a snažím se mít do adventu všechno nakoupeno ;) Většinou jsou cca do půlky října lepší ceny, pak už se zvýší se zvyšující se poptávkou (platí to hlavně u hraček) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16448
25.8.21 12:20

V říjnu začínám nakupovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu