Kdybyste si mohly vybrat jméno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 25.12.17 11:04
Kdybyste si mohly vybrat jméno

Opět odlehčující téma :D Kdybyste si mohly vybrat své jméno, jaké by to bylo? Mě by se líbilo Daniela :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

kuchle
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 49 inzerátů 25.12.17 11:17

@GabinkaCh mě by se libila Kristýna. Libi se mi ale i moje jmeno (Jana)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 11:18

Vezmu to opačně, rozhodně bych si nevybrala jméno, které mi dali naši - Květuše :roll: :zed:

mamoch
Kecalka 500 příspěvků 25.12.17 11:21

Tak mě už je to teď „jedno“, ale v mládí jsem byla hodně nespokojená, záviděla jsem jakékoli obyčejné jméno, líbila se mi Eva. Tak jsem ji dala dceři a ona ho nenávidí, k přejmenování se neodhodlala, ale že je to hnusné jméno to říká často…V podstatě by se chtěla asi jmenovat jakkoli jinak.

Hegy
Povídálka 12 příspěvků 25.12.17 11:25

Mě se hrozně líbí Tamara..

scentini
Závislačka 3385 příspěvků 25.12.17 11:28

Ja jsem Lucie mam svoje jmeno rada.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 11:35

Jmenuju se Veronika, to neni spatne. Libi se mi jmeno Martina.

lachtanice86
Kelišová 5447 příspěvků 25.12.17 11:40

Jsem Lucka a líbí se mi. Ale kdybych chtěla něco netradičního tak Lilith.

Ketris
Echt Kelišová 9245 příspěvků 25.12.17 11:41

Eleanor :srdce:

g.sandova
Závislačka 3517 příspěvků 25.12.17 11:53

Já jsem docela spokojená. Ale mohla bych se jmenovat i Ruth, Ester, Dina nebo Aneta

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 11:56

Jmenuji se Gabriela. Jako mladší jsem svoje jméno neměla ráda. Chtěla jsem se jmenovat jakkoliv jinak. Líbila se mi Barbora, Kateřina. Aktuálně jsem za své jméno ráda. Líbí se mi. Jiné jméno bych nechtěla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 12:11

Ingrid, Mariana, Daniela, Viktorie. Jedno z tech čtyř mám a v dětství jsem zavidela každé Terezce, Martince, Monicce. Zhruba od 20 jsem za své jméno ráda a 100% spokojena, většinou jsou všude jediná. :palec:

Netopirek
Echt Kelišová 7586 příspěvků 25.12.17 13:05

Já jsem Kristýna a jako dítě jsem ho nesnášela. Teď už mi nevadí. Pojmenovala jsem po sobě i dceru :mrgreen:. A vzdycky se mi líbila Zoe Uvažovala jsem, že si ji dam jako druhé jméno, ale ještě jsem se nedokopala.

Kelsey
Hvězda diskuse 43834 příspěvků 25.12.17 13:07

Neco moderneji znejiciho.

simuška 1
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 25.12.17 13:08

Já jsem Simona a jsem se svým jménem docela spokojená. Ani nevím, jestli jsem někdy přemýšlela nad tím, jak jinak bych se mohla jmenovat…už vím, líbilo se mi hodně jméno Andrea.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama