Když se ve vztahu snaží jeden

3
28.5.18 22:36

Když se ve vztahu snaží jeden

Dobrý den, chtěla bys Vás (možná máte stejný problém) požádat o radu, děti nemám, ale má vůbec smysl je mít s někým, kdo o ně nikdy neprojevil ani minimální zájem, kdo je s Vámi 8 let, a komu v podstatě děláte „mama hotel?“. Nejhorší snad je, když vidíte svůj vzor, svojí mámu, jak obskakuje Vašeho otce, který sedí u televize a nehne ani prstem…Přechází na Vás stejný přístup k Vašemu milovanému, a to mě nejvíc s*re, že zkrátka nedokážu být jiná, jediné co je na tom mém milovaném snad dobré je, že je hodný… Ale abych ho obskalovala jako služka, uklízela po něm i blbej kelímek od jogurtu, zkrátka vše, co mu odpadne s prominutím od pazoury, mě vytáčí k nepříčetnosti, je jedináček. Já mám další 2 sourozence, ať si říká kdo chce co chce, je to pak ve vztahu s jedináčkem znát :cert:. A nejvíc mě vytáčí to, že na mě totálně kašle, nemá kamarády, má počítač..Když ho konfrontuju, dopadne to buď tak, že se naštve, nebo se omlouvá stylem.. tak promiň no…(už jen z týhle fráze rostu), ale ještě ten samej den se vše vrátí do starejch kolejí, a sex? bože, proč se člověk snaží, když z toho nic nemá, prostě jen dávám, a dostávám h… omlouvám se Vám za svůj slovník, ale sem vytočená až běda :) Já chápu, že když něco chcete po chlapovi, tak mu to máte říct, ale aby mu bylo divný, že se pes musí občas vy… nebo nádobí se musí umejt a tak dále, tak mi to zkrátka nepřijde normální, mám novou práci a nejvíc se bojím jak to bude doma vypadat až přijdu, už dlouho mě trápí myšlenka, že jestli tohle vydržim do konce svýho života, tak sem buď totááálně blbá, nebo aspiruju na matku terezu numero 2, sem s někým takovým z lásky, blbosti nebo lítosti, už se v tom ztrácim… :cert: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23103
28.5.18 22:40

Možná spíš ze zvyku a setrvačnosti. Lepší to nebude, s dětmi přibyde víc nepořádku a tvé frustrace. Jestli nejsi úplná zoufalka, tohle najdeš vždycky, horší to být nemůže. A život máš jen jeden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12304
28.5.18 22:40

To je zvyk. Jinak myslis, ze chlapi kteri maj sourozence si vic uklizej? Te uklidnim NE. Je to kus o kusu a ten muj kus rozhodne nic neuklizi :D ani ten kelimek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7359
28.5.18 22:41

@nikdo94 Rozmazleny jedináček…doma byl asi obskakovan a byl na to zvyklí…Teď to samé čeká od tebe…takhle nejde žít? a ještě k tomu mít s ním někdy děti… :roll: byla bys chudák…ale ty už vlastně jedno dítě doma máš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12304
28.5.18 22:42

Jinak ne asi to zabal :( jsi nestastna a budes. Predstav si takhle ( a hur ) dalsich 40 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25484
28.5.18 22:42

To neni tim, že je jedináček :) jinak pokud to vidíš takhle lepší to nebude a lepší odejít, když nemáte děti… takže souhlas s @hanka.br.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27679
28.5.18 22:44
@nikdo94 píše:
Dobrý den, chtěla bys Vás (možná máte stejný problém) požádat o radu, děti nemám, ale má vůbec smysl je mít s někým, kdo o ně nikdy neprojevil ani minimální zájem, kdo je s Vámi 8 let, a komu v podstatě děláte „mama hotel?“. Nejhorší snad je, když vidíte svůj vzor, svojí mámu, jak obskakuje Vašeho otce, který sedí u televize a nehne ani prstem…Přechází na Vás stejný přístup k Vašemu milovanému, a to mě nejvíc s*re, že zkrátka nedokážu být jiná, jediné co je na tom mém milovaném snad dobré je, že je hodný… Ale abych ho obskalovala jako služka, uklízela po něm i blbej kelímek od jogurtu, zkrátka vše, co mu odpadne s prominutím od pazoury, mě vytáčí k nepříčetnosti, je jedináček. Já mám další 2 sourozence, ať si říká kdo chce co chce, je to pak ve vztahu s jedináčkem znát :cert:. A nejvíc mě vytáčí to, že na mě totálně kašle, nemá kamarády, má počítač..Když ho konfrontuju, dopadne to buď tak, že se naštve, nebo se omlouvá stylem.. tak promiň no…(už jen z týhle fráze rostu), ale ještě ten samej den se vše vrátí do starejch kolejí, a sex? bože, proč se člověk snaží, když z toho nic nemá, prostě jen dávám, a dostávám h… omlouvám se Vám za svůj slovník, ale sem vytočená až běda :) Já chápu, že když něco chcete po chlapovi, tak mu to máte říct, ale aby mu bylo divný, že se pes musí občas vy… nebo nádobí se musí umejt a tak dále, tak mi to zkrátka nepřijde normální, mám novou práci a nejvíc se bojím jak to bude doma vypadat až přijdu, už dlouho mě trápí myšlenka, že jestli tohle vydržim do konce svýho života, tak sem buď totááálně blbá, nebo aspiruju na matku terezu numero 2, sem s někým takovým z lásky, blbosti nebo lítosti, už se v tom ztrácim… :cert: :(

Spíš ze setrvačnosti. Já bych to 8 let rozhodně nevydržela :nevim: To by psa nechal pokadit se doma? Prostě bych se „zdržela v práci“, oznámila, že je potřeba vyvenčit psa. Vymyslela bych akci a donutila vypadnout od počítače. Kelímků bych si nevšímala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8902
28.5.18 22:45

To není tím, že je jedináček.
Takhle jsou pánové často vychováváni.
Pokud nezabral a dělá nechápavého, lepší už to nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7359
28.5.18 22:47

@Sany80s A takovou výchovu já nechápu…chlap přeci doma taky má hnout zadkem a pomoct…to bych já nesnesla… :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5552
28.5.18 22:48

Děti s ním nemáš, tak odejdi. A jedno ti řeknu, není to tím, že je jedináček. Nebo myslíš, že se takto chovají všichni jedináčci? Ani náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Marie432875
28.5.18 22:48

Na Matku Terezu budeš aspirovat velmi těžko. Uz jen proto, ze ona neposluhovala lenochum, ale starala se o chudé a bezprizorni deti. Například.

• Citovat
  • Nahlásit
12304
28.5.18 22:49
@Russet píše:
Spíš ze setrvačnosti. Já bych to 8 let rozhodně nevydržela :nevim: To by psa nechal pokadit se doma? Prostě bych se „zdržela v práci“, oznámila, že je potřeba vyvenčit psa. Vymyslela bych akci a donutila vypadnout od počítače. Kelímků bych si nevšímala…

Mno to by jsi u nas pak v kemlimcich plavala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27679
28.5.18 22:51
@Šarlota4 píše:
Mno to by jsi u nas pak v kemlimcich plavala :lol:

Tak jestli se vrství třeba u PC, tak by to chvilku vydrželo a mladý pan by možná zbystřil ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1805
28.5.18 22:53

Doporučuji zdrhnout dokud nejsou děti. Vážně :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12304
28.5.18 22:54

@Russet hele i to mu je fuk. Fakt uplne sumak. To prekroci, “nevidi to”. Ale ja to neresim jsem stastna, takovy prkotiny me nerozhodej. Se odmitam dohadovat kvuli uklidu. Podstatny je, ze on na ni kasle i jako na zenu a partnerku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama