KET srpen 2021

343
27.7.21 10:13

KET srpen 2021

Kdo plánuje KET v srpnu? Já bych měla jít někdy kolem 18. 8. Zbývají nám 4 embrya, tenhle měsíc to zase nevyšlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.7.21 10:40

Ahoj, taky mě čeká první ket v srpnu, čekám na ms. Mám týden po punkci a máme 8 mrazacku.

• Citovat
  • Nahlásit
343
27.7.21 11:30

Tak já jí dneska dostala, takže jdu 9. na folikulometrii a doufám, že další týden na transfer. Bohužel už na třetí. Mě první KET po odběru vyšel, tak budu držet palce :). Taky jsme měli 8.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 13:10

Takže čerstvý transfer ti vyšel? Nebo 1 ket vyšel a mate mimco? A kam chodíte do caru?

• Citovat
  • Nahlásit
343
27.7.21 13:56
@Anonymní píše:
Takže čerstvý transfer ti vyšel? Nebo 1 ket vyšel a mate mimco? A kam chodíte do caru?

Čerstvý transfer nevyšel a vyšel pak první KET hned další měsíc, ale těhotenství nedopadlo dobře. Takže teď jsme to začali zkoušet znovu a to víš, mám hrůzu z toho. že to „štěstí“ při KETu už jsme si vybrali…Chodím do Iscaru. Kam ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 14:04

Ajo takhle, a co se stalo ze to nevyšlo? Ale mate pěknou zásobu ještě v mrazáku tak nezoufej, ono to dřív nebo později určitě vyjde. ;) taky jsem zvědavá na sebe jak to vše bude, určitě se budu strašně hlídat, testovat brzo a pak samozřejmě budu zklamaná zejo.. :D já chodím do heliosu do Brna.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 14:48

Ahoj, take se chystam, zatim cekam na MS

• Citovat
  • Nahlásit
28.7.21 08:43

KET 3.8.

Ahoj holky,
psala jsem i do červencové skupiny, ale na KET jdu 3.8.
Tak se těším - bojím :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
28.7.21 09:47
@Anonymní píše:
Ajo takhle, a co se stalo ze to nevyšlo? Ale mate pěknou zásobu ještě v mrazáku tak nezoufej, ono to dřív nebo později určitě vyjde. ;) taky jsem zvědavá na sebe jak to vše bude, určitě se budu strašně hlídat, testovat brzo a pak samozřejmě budu zklamaná zejo.. :D já chodím do heliosu do Brna.

Já bych to radši asi podrobně nerozebírala, nechci nikoho děsit..prostě ne všechna těhotenství vyjdou, a tím spíš z ivf. Tak doufám, že už té smůly bylo dost, poslední teď v červenci, na ten pokus jsem se těšila jako blázen a upínala k němu týdny…a pak jsem to moc nedávala psychicky, byla jsem ve strašným nervu. Tak teď to bude trochu míň pod tlakem, tak třeba.

Co jsem četla tak v Heliosu mají docela odlišný postupy, jako že po transferu nezakazují nic a tak, vid :)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.21 09:59

Jasný chápu, mrzí mě ze to nedopadlo, uvidíš ze se příště zadari, budeme se všechny navzájem podporovat ;)

Nevím co přesně myslíš ze by měli zakazovat? On primář říká ze když otehotnis normálně tak taky nemáš žádná extra omezení. Jdu na první transfer tak uvidím co mi všechno řekne ale myslím si ze nic :D
Hodně si tam zakládají na dlouhém protokolu, většinou u mladších. Ten sem měla, je to sice více injekci kontrol a všeho, ale asi vi co delaji a vypláito se když máme 8 mrazenych :D teď jen doufat ze se embryjko uchyti no a vydrží do zdarneho konce ☺️

• Citovat
  • Nahlásit
343
28.7.21 10:37
@Anonymní píše:
Jasný chápu, mrzí mě ze to nedopadlo, uvidíš ze se příště zadari, budeme se všechny navzájem podporovat ;)Nevím co přesně myslíš ze by měli zakazovat? On primář říká ze když otehotnis normálně tak taky nemáš žádná extra omezení. Jdu na první transfer tak uvidím co mi všechno řekne ale myslím si ze nic :D
Hodně si tam zakládají na dlouhém protokolu, většinou u mladších. Ten sem měla, je to sice více injekci kontrol a všeho, ale asi vi co delaji a vypláito se když máme 8 mrazenych :D teď jen doufat ze se embryjko uchyti no a vydrží do zdarneho konce ☺️

To je právě ono :) Ostatní centra se hrozně liší v tom, jaký mít režim - od extrému co jsem slyšela např. pět dní ležet, nekoupat se jen sprcha a prakticky se moc nehýbat až do potvrzení těhotenství a nemít sex vůbec v prvním trimestru z důvodu rizikovosti, až po ten Helios, kde právě říkají, že s můžem chovat jako normálně. Hodně jsem se snažila o tom hledat a dodneška jasno v hlavě nemám teda. Jestli poslouchat ten argument, že kdo otěhotní normálně, tak nepotřebuje zvláštní podmínky, protože u něj je všechno v pořádku, ale kdo musí na ivf, tak to prostě tak jednoduché není, nebo ten přístup, že žádný zvláštní režim není potřeba. To je mi samozřejmě sympatické, ale pak když to nevyjde, člověk si vyčítá kdeco…tenhle měsíc jsem měla ducha 6. den a pak bohužel zmizel, a já byla ten den u vody, nevydržela jsem vedrem a vykoupala se v jezeře, říkala jsem si že se to nemá primárně kvůli infekcím, a tu jsem odtud nikdy neměla, a už mi vrtalo v hlavě, jestli jsem to nezkazila samozřejmě :(. Tak pak člověk neví. Tenhle měsíc chci zkusit hlavě být v pohodě a nic nepřehánět, ani námahu, ani nějaká zvláštní opatření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.21 12:33

Ja si myslim, ze pokud je vse ok, neni zadny extra tezim potreba. Akorat cerstve po KET bych vynechala koupani a sex kvuli infekci. Ale to podle me stacitak 3-5 dni :think:

@helenai
Myslim, ze jednou koupeli to nebude. Bohuzel neuspechy ci biochemka jsou po ivf casta. Je to i brzkym testovanim. Pri prirozenem otehotneni se tedtuje cca 10 den

• Citovat
  • Nahlásit
343
28.7.21 12:55
@Anonymní píše:
Ja si myslim, ze pokud je vse ok, neni zadny extra tezim potreba. Akorat cerstve po KET bych vynechala koupani a sex kvuli infekci. Ale to podle me stacitak 3-5 dni :think:@helenai
Myslim, ze jednou koupeli to nebude. Bohuzel neuspechy ci biochemka jsou po ivf casta. Je to i brzkym testovanim. Pri prirozenem otehotneni se tedtuje cca 10 den

To je vím, že asi ne, ale člověk už neví co by…a hlavně to pak vrtá v hlavě, když se to nepovede…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1710
29.7.21 17:13

Ahojky mě taky čeká KET teď v srpnu.. Jsem ve fázi že čekám na ms abych mohla začít stimulovat ale bohužel si tělo se mnou hraje a zatím nepřichází… Můj to bude třetí KET :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
29.7.21 17:29

@Epampeliska92
Tak to už máš za chvíli :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...