Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Erian píše:
Taky když už jste nakously takovou hezkou diskuzi, tak budu parazitovat
Poraďte mi jméno, když mám doma kluka Damiena. Další mímo bude asi taky kluk, ale to je jen moje soukromá intuice. Nemusí začínat na stejné písmeno, ale aby se to tak nějak hodilo. Aby nebyl Damien a Pepík, že áno
Jako Nathan je úžasnej, chtěla jsem ho i na prvního, ale příjmení je Vobořil, tak mi to tolik nesedlo
Já se přiznám, že nevidím rozdíl mezi Damien Vobořil a Nathan Vobořil - obojí mi přijde stejně nezvyklé, takže u vás už bych to neřešila
![]()
Hele, baby, nepruďte, co máte proti NICOLÁSKOVI?!? Ten můj je taky kudrnatý, blonďatý a uječený… ![]()
Te divný, že i já si pod Nikolasem představuji blonďáka ![]()
nějak mi to jméno k tmavovlasýmu dítku nejde ![]()
Anduli, ten Nikolásek kterého jsem viděla měl vlasy až do pasu! Neříkám že to není pěkné jméno (nejlíp ve tvaru Nicolas
) Ale já za tím jménem vidím toho dlouhovlasého chlapečka a možná proto mi to připadá trochu zženštilé… Ale nechci se tím nikoho dotknout, je to prostě můj osobní pocit, tak se na mě na mě nezlobte maminky ![]()
Angua píše:Erian píše:Já se přiznám, že nevidím rozdíl mezi Damien Vobořil a Nathan Vobořil - obojí mi přijde stejně nezvyklé, takže u vás už bych to neřešila
Taky když už jste nakously takovou hezkou diskuzi, tak budu parazitovat
Poraďte mi jméno, když mám doma kluka Damiena. Další mímo bude asi taky kluk, ale to je jen moje soukromá intuice. Nemusí začínat na stejné písmeno, ale aby se to tak nějak hodilo. Aby nebyl Damien a Pepík, že áno
Jako Nathan je úžasnej, chtěla jsem ho i na prvního, ale příjmení je Vobořil, tak mi to tolik nesedlo![]()
![]()
to je přesnýýý
Souhlas- Nathan je skoro jako Damian. ![]()
Já mám Bruníka a příjmení Lazar, takže taky šíílená kombinace. ![]()
Ještě jsem našla tuhle stránku- je tam i Nathanael.
http://krestni-jmena.cz/vyznam/?…
Mohu přidat na našem relativně malém okresním městě je chlapeček jménem Noel. Když byl malý, říkali mu „Nolínek“. Příjmení má ryze české… ![]()
máte super příjmení, můžete si vybrat cokoli. Nicméně Něhoslav a nebo Narcis je pecka
![]()
Angua heh, tak já už mlčím, když jsem ten ztracený případ
![]()
MíšoH Lucián - no mě se to líbí, ale rodina by si asi klepala na čelo
Ale to si klepali i u Damiena, u Nathana by to bylo asi stejně. Ono to bude asi u každýho jména, který vebereme, protože prostě bude nezvyklý… ![]()
My máme doma taky Nikolase
. Nikolásku jsme mu ale nikdy neříkali. Je to Nik a když zlobí sourzence, tak mu říkají Lasy (a já si vzpomenu na psa). A aby jste si dokázaly představit pod jménem Nikolas i černovlasého a černookého rošťáka, přidávám foto ![]()
Jinak se mi líbí jméno Natan i Noel.
Já mám Nicolase a je to modrookej blondáček. Rybano 1 : 0 pro tebe ![]()