Kniha džunglí 1967

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alisa30
Kecalka 182 příspěvků 03.02.18 20:49
Kniha džunglí 1967

Dívali jste se dnes taky na Novu v 17:50? Pro mě to byl trošku návrat do dětství. Byl to můj nejoblíbenější příběh od Disneyho, vlastně jeden z prvních porevolučních. I když knížka přío od Kiplinga byla možná lepší, taková nezkrácená člověk si její délky víc užil. Měli jste nějakou oblíbenou postavu tohoto příběhu. Já jednoznačně Baghíru, několik černých koček s tímto jménem jsem měla i doma.

Reakce:
Lunysek
Ukecaná baba ;) 1591 příspěvků 03.02.18 20:53

@Alisa30 take jsem s malym koukala ma nejoblibenejsi postava je Balu mame i knizku a strasne rada ji malemu ctu

Alisa30
Kecalka 182 příspěvků 03.02.18 20:56

JJ já jsem tu knížku před lety někde založila a nemůžu ji najít. Moc ráda bych si ji přečetla i teď v 32 a půl letech.

scentini
Závislačka 3461 příspěvků 03.02.18 21:05

Tu pohadku mam taky moc rada, nasi maji sochu pantera. Jako mala jsem ji rikala Baghira a hrala si s ni :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >