Kniha džunglí 1967

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alisa30
Kecalka 168 příspěvků 03.02.18 20:49
Kniha džunglí 1967

Dívali jste se dnes taky na Novu v 17:50? Pro mě to byl trošku návrat do dětství. Byl to můj nejoblíbenější příběh od Disneyho, vlastně jeden z prvních porevolučních. I když knížka přío od Kiplinga byla možná lepší, taková nezkrácená člověk si její délky víc užil. Měli jste nějakou oblíbenou postavu tohoto příběhu. Já jednoznačně Baghíru, několik černých koček s tímto jménem jsem měla i doma.

Reklama

Reakce:

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 03.02.18 20:53

@Alisa30 take jsem s malym koukala ma nejoblibenejsi postava je Balu mame i knizku a strasne rada ji malemu ctu

Alisa30
Kecalka 168 příspěvků 03.02.18 20:56

JJ já jsem tu knížku před lety někde založila a nemůžu ji najít. Moc ráda bych si ji přečetla i teď v 32 a půl letech.

scentini
Závislačka 3385 příspěvků 03.02.18 21:05

Tu pohadku mam taky moc rada, nasi maji sochu pantera. Jako mala jsem ji rikala Baghira a hrala si s ni :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama