Knížka "Hledej Krtka"

28
19.11.15 21:47

Knížka "Hledej Krtka"

Nevíte někdo, kde bych sehnala knížku Hledej Krtka? U nás v Knize prodali poslední kus asi minulý měsíc a na netu jí taky nemůžu sehnat. Koupím i čtenou. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.11.15 21:51

Zdovolenim se tez pridam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 21:59

Mám jí doma. Myslím, že jsem ji kupovala tak 3 roky zpátky. Píšou vzadu že lze zakoupit v internetovem obchodě www.bux.cz a nebo www.euromedia.cz , objednavky-vo@euromedia.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
852
20.11.15 00:01
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1367
20.11.15 08:14

Přidávám se taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5732
20.11.15 09:42

Mám doma…kdysi ji holky dostaly. Ale nijak mě neuchvátila - pro děti je spousta hezčích knížek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.15 11:39

Mám doma…kluci ji taky nejak nepobrali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.15 12:59

Asi tak nějak…dcera krtka našla a dál nic no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
20.11.15 14:52
@ančapepča díky za tip, ale ve většině knihkupectví je vyprodaná/nedostupná a nejde již objednat. To mi řekli i u nás v Knize.
@Jana0703 díky, taky jsem tento odkaz včera večer našla :) to bude asi druhý díl

Vím, že je plno jiných knížek, ale moje 18měs dcera Krtka naprosto miluje. Tak jsem chtěla zkusit něco jiného, než jen tradiční leporela :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.15 19:54

Holky jestli se nějak dohodnete tak ja knížku ráda někomu věnuji. Ale bylo by spravedlive kdybych ji venovala zakladatelce diskuse. P. S. Nedělám si srandu, stačí mi adresa. Moje deti 6 a 3 roky tak knížka už opravdu nebere ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
21.11.15 00:26

Ja ji kupovala pred 3 roky v Tescu na Národní v Praze. Byla to naše dost oblíbená knížka a sem tam se do ni ještě díváme a povídáme si, z jakých Krtkovo příběhů obrázky jsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
21.11.15 22:14

@ančapepča děkuji, máte SZ, poštu samozřejmě zaplatím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 07:13

HuskyP Asi se mi teď budete smát, ale co to je SZ?? Mám účet jen chvilku ale už jsem to tady viděla u jinych, jak psaly SZ :D Poraďte…určitě se domluvíme. Napsala bych sem třeba mailovou adresu ale to by pak každý viděl že. Musíme to nějak vymyslet :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
22.11.15 12:13
@ančapepča když se přihlásíte na Emimino, tak vpravo nahoře uvidíte vedle sebe několik odkazu. Začíná to „Muj profil“, vedle jsou „Mé zprávy“, potom „Můj bazar“, „Upozornění“ atd. Je to nad tabulkou „Hledejte na emiminu“ a vedle je obrázek lupy. Klikněte na „Mé zprávy“ a potom už postupujete jako u mailu. Kdyby něco tak napište a já sem dám můj mail :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
23.11.15 13:32

Koupím

Dobrý den, ráda knihu Hledej krtka (1. díl) koupím, kdyby někdo z Vás prodával. Když Vaše děti nezaujala, rádi se ji ujmem :) Děkuji za nabídky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama