Kolega se do mě zamiloval, ale...

Anonymní
18.12.19 22:30

Kolega se do mě zamiloval, ale...

Ahoj, potřebuji se někomu svěřit…Pracuji v menší firmě, máme super kolektiv, ovšem s jedním kolegou jsem si vždy rozuměla tak nějak víc. Chodili jsme spolu na obědy, dokázali v práci hodiny mluvit o všem. Jednoho dne jsme měli firemní teambuilding. Popíjelo se, tancovalo a mezi mnou a kolegou při jednom tanci přeskočila jiskra. V tu chvíli jsem se cítila opravdu po dlouhé době tak hezky. Ale jelikož je kolega ženatý a má dceru a syna (já mám pět let přítele, ale máme docela velkou krizi), tak jsem si řekla, že rozhodně nechci víc a krom toho tance nebyla ani pusa. Následně mi kolega začal psát, že tím tancem se u něj spustilo vše, co do té doby potlačoval, že mě má dlouho rád, ale že by se nikdy neodvážil něco naznačit. Začal mi psát celé dny, v práci jsme byli pořád spolu, než jsme si dali první pusu, trvalo to měsíc, do té doby mě třeba jen pohladil po tváři a řekl, že mě má tak rád a já jelikož jsem si nechtěla začít se ženatým, jsem ani víc nedovolila. Jednoho dne jsme spolu zůstali v práci déle a prostě jsme se políbili. Bylo to tak krásný. Od té doby začal ještě víc psát, vyhledával mou přítomnost, začal si dělat čas i mimo práci, jen aby mohl být se mnou, psal mi miláčku, lásko, zlato apod…Po měsíci od první pusy a po několika schůzkách - večeře, kina, apod. - jsme spolu zůstali v práci do večera sami a poprvé jsme se spolu vyspali. Oba jsme si to užili, ještě ten večer mi psal, jak teď už beze mě nebude moct být a že já sem ho vrátila do života. Den na to jsme se spolu vyspali znovu, plánoval dovolenou a další věci, vybíral dárky pro mě k vánocům…A dnes, přesně třetí den po našem poprvé mi v práci zavolal, že si musíme promluvit. Řekl mi, že se mu vše rozleželo, že nemůže jen tak opustit děti, že se mě nedokáže vzdát, ale od ženy neodejde.. Že to není moje vina, že vše bylo skvělý, ale že o všem začal moc přemýšlet a neví co má dělat.

Nepište mi prosím, že jsem úplně blbá, že jsem si začala se ženatým, že co jsem čekala. Já jsem nečekala nic, a proto jsem mu tak dlouho odolávala. Ale pak jsem zjistila, že ani on mi není jedno. Ale teď je to pro mě naprosto nepochopitelná situace, vůbec nevim co dělat a říkám si, že o to jedno mu nešlo, on je dost cíťa a to že mě má rád jsem z něj fakt cítila, dnes když se mnou mluvil, tak mu tekly slzy…Dnes jsem mu řekla, že ho nechám být, ať zůstane se ženou, ale to on nechce, protože prej nechce aby to mezi náma skončilo, protože mě má rád. Byl z toho opravdu hodně špatnej, psal mi pak ještě z domova, že je úplně vyřízenej, že jen přemýšlí. Nemyslím si o něm, že mu šlo o to jedno..Jemu hrozně záleží na dětech, hrozně je miluje.

Co mám teď dělat? Už jsem mu na jeho zprávy ani neodepsala, jsem z toho všeho špatná. Mozek mi říká ať se na to vykašlu, ale mám ho už v srdci. Mám mu dát čas? Nebo to rozseknout? Nechci a nebudu na něj tlačit, vím, že je to na něm. Možná si řeknete, že jak sem stará (já 32, on 39) tak sem blbá, ale nevěřim tomu, že může za jeden den zmizet vše co se dělo do teď…
:think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22207
18.12.19 22:33
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji se někomu svěřit…Pracuji v menší firmě, máme super kolektiv, ovšem s jedním kolegou jsem si vždy rozuměla tak nějak víc. Chodili jsme spolu na obědy, dokázali v práci hodiny mluvit o všem. Jednoho dne jsme měli firemní teambuilding. Popíjelo se, tancovalo a mezi mnou a kolegou při jednom tanci přeskočila jiskra. V tu chvíli jsem se cítila opravdu po dlouhé době tak hezky. Ale jelikož je kolega ženatý a má dceru a syna (já mám pět let přítele, ale máme docela velkou krizi), tak jsem si řekla, že rozhodně nechci víc a krom toho tance nebyla ani pusa. Následně mi kolega začal psát, že tím tancem se u něj spustilo vše, co do té doby potlačoval, že mě má dlouho rád, ale že by se nikdy neodvážil něco naznačit. Začal mi psát celé dny, v práci jsme byli pořád spolu, než jsme si dali první pusu, trvalo to měsíc, do té doby mě třeba jen pohladil po tváři a řekl, že mě má tak rád a já jelikož jsem si nechtěla začít se ženatým, jsem ani víc nedovolila. Jednoho dne jsme spolu zůstali v práci déle a prostě jsme se políbili. Bylo to tak krásný. Od té doby začal ještě víc psát, vyhledával mou přítomnost, začal si dělat čas i mimo práci, jen aby mohl být se mnou, psal mi miláčku, lásko, zlato apod…Po měsíci od první pusy a po několika schůzkách - večeře, kina, apod. - jsme spolu zůstali v práci do večera sami a poprvé jsme se spolu vyspali. Oba jsme si to užili, ještě ten večer mi psal, jak teď už beze mě nebude moct být a že já sem ho vrátila do života. Den na to jsme se spolu vyspali znovu, plánoval dovolenou a další věci, vybíral dárky pro mě k vánocům…A dnes, přesně třetí den po našem poprvé mi v práci zavolal, že si musíme promluvit. Řekl mi, že se mu vše rozleželo, že nemůže jen tak opustit děti, že se mě nedokáže vzdát, ale od ženy neodejde.. Že to není moje vina, že vše bylo skvělý, ale že o všem začal moc přemýšlet a neví co má dělat.

Nepište mi prosím, že jsem úplně blbá, že jsem si začala se ženatým, že co jsem čekala. Já jsem nečekala nic, a proto jsem mu tak dlouho odolávala. Ale pak jsem zjistila, že ani on mi není jedno. Ale teď je to pro mě naprosto nepochopitelná situace, vůbec nevim co dělat a říkám si, že o to jedno mu nešlo, on je dost cíťa a to že mě má rád jsem z něj fakt cítila, dnes když se mnou mluvil, tak mu tekly slzy…Dnes jsem mu řekla, že ho nechám být, ať zůstane se ženou, ale to on nechce, protože prej nechce aby to mezi náma skončilo, protože mě má rád. Byl z toho opravdu hodně špatnej, psal mi pak ještě z domova, že je úplně vyřízenej, že jen přemýšlí. Nemyslím si o něm, že mu šlo o to jedno..Jemu hrozně záleží na dětech, hrozně je miluje.

Co mám teď dělat? Už jsem mu na jeho zprávy ani neodepsala, jsem z toho všeho špatná. Mozek mi říká ať se na to vykašlu, ale mám ho už v srdci. Mám mu dát čas? Nebo to rozseknout? Nechci a nebudu na něj tlačit, vím, že je to na něm. Možná si řeknete, že jak sem stará (já 32, on 39) tak sem blbá, ale nevěřim tomu, že může za jeden den zmizet vše co se dělo do teď… :think:

On si za. píchal a došlo mu, že jestli v tom bude pokračovat, může to prasknout, a nerad by se vzdával toho pohodlíčka, co měl doteď. Ano, jsi blbá. Měsíc odolávat ženáčovi musela být opravdu hrůza :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8819
18.12.19 22:35

Bože, nemáme ti psát, že jsi blbá, ale sakra, jsi ultrablbá. Tak tě má na sex ženatý chlap, gratuluju, už si tě zaháčkoval. Ještě ty děti bla bla bla, budeme natajňáka bla bla bla. Prosím tě, pošli ho do řiti, hned a definitivně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8819
18.12.19 22:36

Jinak TVL, ať žijí teambuildingy. To by se mělo oficiálně přejmenovat na kámenšukácihlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 22:37
@Russet píše:
On si za. píchal a došlo mu, že jestli v tom bude pokračovat, může to prasknout, a nerad by se vzdával toho pohodlíčka, co měl doteď. Ano, jsi blbá. Měsíc odolávat ženáčovi musela být opravdu hrůza :roll:
:nevim: a manželce, že má milenku, ale ji taky miluje a rodiny se vzdát nechce. Čistá hlava, doma se manželka přetrhne, aby mu ukázala tu domácí pohodu a milenka víc roztáhne nožky. Jo jo chlapi to mají hrozně jednoduchý.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 22:37

Nech ho být.. Opravdu, jsi zamilovaná, fajn, jemu se nejspíš taky zbláznily hormony, ale prostě přišel domů, viděl ženu jak si hraje s dětmi, chystá s nimi krásné Vánoce a došlo mu, že by přišel nejspíš o vše. Že by rodinu a denní vidani děti, které miluje vyměnil za poblazneni do kolegyně, že by zahodil všechny jistoty, co doma má, zničil rodinu.. Na tvém místě bych mu už nepsala, komunikuj s ním jen ohledně pracovních věci, dokonce bych uvažovala o změně práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22207
18.12.19 22:38
@Šáruší píše:
Jinak TVL, ať žijí teambuildingy. To by se mělo oficiálně přejmenovat na kámenšukácihlu.

Spíš seznamka ženáčů „Domamitovůbecnefunguje“ a naivek s probíhající krizí ve vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 22:39

A ještě k tomu máš furt frajera…tohle už nebudu víc komentovat :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 22:39

Taky jsem blbá, ultra blbá znám to z vlastní zkušenosti, ihned to ukonči, nikam to nespěje, od dětí nikdy neodejde a ty budeš ta která se bude trápit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
3734
18.12.19 22:42

Pokud to neutnes, skoncis nakonec sama a bezdetna a budes na nej porad jen cekat. On od deti neodejde, rekl ti to, a kdyby nakrasne odesel, stejne ho nikdy nebudes mit jen pro sebe. Nebud hloupa a hod toho tokajiciho slabocha pres palubu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
593
18.12.19 22:46

Tobě je fakt 32?? Protože to je neuvěřitelné :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
697
18.12.19 22:48

A co by jsi jako chtěla dělat? Svoje už dostal :nevim: teď se s tebou ještě párkrát vyspí a pak tě nakrmí kecama o dětech a ukončí to hned jak začneš tlačit na pilu. Opravdu nevím co od toho čekáš :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 22:49
@Marega10 píše:
A ještě k tomu máš furt frajera…tohle už nebudu víc komentovat :zed:

„frajer“ jak ty říkáš, měl ještě další vztah víc než rok, utnul to teprve nedávno…Tím neomlouvám, co se stalo. Ani to není nějaká pomsta. Prostě se stalo, neplánovala jsem to..

Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
18.12.19 22:49

Chlap respekt, teď je největší úkol zachovat milenku chtivou a ne zklamanou, což je úkol hodný profesionála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2991
18.12.19 22:50

A ještě ten parchant bude dělat chudáčka a ona ho bude litovat a psát že je citlivý. Bože ženy proč jste tak pitomé 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama