Kolik by mi mela vyplatit pojistovna

597
27.8.15 20:41

Kolik by mi mela vyplatit pojistovna

Holky ja nevim jestli uz jsem blazen, ale kdyz pocitam jak pocitam porad mi to nevychazi :(

Jde o pojistne plneni za pobyt v nemocnici, porod. Za kazdy den by mi meli dat 300.

Takze rodila jsem 20.6, propousteli me 24.6.. Takze kdyz to spocitam vychazi mi to na 4 noci.

Posilala jsem jim tam i kopii lekarske zpravy.

Dnes mi od pojistovny prislo vyrozumeni, ze mi posilaji 900kc. Pod tim je napsano pocet noci 3 (pojistna davka za kazdou pulnos stravenou v nemocnici)

:nevim:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17014
27.8.15 20:44

Je to správně, protože když se platily poplatky, první a poslední den byl 1 :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11117
27.8.15 20:58

@araw
no jo, ale porad to jsou 4 dny v jejim pripade, ne?
20-21-22-23-24 prvni a posledni pocitany za pul - takze 4. nebo to chapu blbe? :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30324
27.8.15 21:02

@Helll no měly to být 4 dny, proč ti uznali jen 3 kdo ví.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2292
27.8.15 21:02

Prvnia posledni den se nepocita ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
597
27.8.15 21:06
@Ali-Ali píše:
@araw
no jo, ale porad to jsou 4 dny v jejim pripade, ne?
20-21-22-23-24 prvni a posledni pocitany za pul - takze 4. nebo to chapu blbe? :D

Tak to chapu i ja…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
597
27.8.15 21:07
@Aspera píše:
@Helll no měly to být 4 dny, proč ti uznali jen 3 kdo ví.

No prave.. Myslis, ze tam mam zkusit zavolat…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30324
27.8.15 21:13

@Helll to zkus, buď ti vysvětlí, že to berou úplně jasně, jak to nikdy nikdo nepochopí nebo uznají chybu a doplatí ti to.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2292
27.8.15 21:19

Urcite tam zkus zavolat za to nic nedas, ale jsem si jista ze opravdu prvni a posledni den se nepocita, oni v te pojistovne nejsou hloupi ze by se spletly.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7376
27.8.15 21:30

@Helll den nastupu a den propusteni se pocita jako jeden den, takze tri..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30324
27.8.15 21:41
@MarieOVMUC píše:
@Helll den nastupu a den propusteni se pocita jako jeden den, takze tri..

To chápeme. 20 a 24 je jeden den. Ale pak je 21, 22, 23 a to jsou další 3 takže 4.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7376
27.8.15 21:43

To mas stejne jako platba v nemocnici, byla jsem tam pet dni, platila jsem za 4

Příspěvek upraven 27.08.15 v 21:46

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2292
27.8.15 21:43
@Aspera píše:
To chápeme. 20 a 24 je jeden den. Ale pak je 21, 22, 23 a to jsou další 3 takže 4.

prvni a posledni se prave nepocita.. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
58841
27.8.15 21:44

Asi hodně záleží na dané pojistce a hlavně pojišťovně. Určitě bych zavolala a zeptala se jak to je.
Měla jsem pojištění Flexi a za tu dobu co ji měla jsem byla v nemocnici 3× a vždy mi propláceli za počet dní, poprvé mě to překvapilo. Do porodnice mě přijali 13.6. po 21h a propouštěli nás 18.6. dopoledne. Z pojistky jsem dostala proplacených 6 dní

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30324
27.8.15 21:47

@katule9 tohle jsem ještě neslyšela. Max to, že se počítá jako jeden.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová