Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@Bebeluska8 děkuji ti moc za podporu, určitě to udělám kašlu na ni ona mi za to nestojí dekuju ![]()
@Tereza13085 píše:
@veria už nejsem na mateřské, pracuji z domova. Ono to nakupování je taková kompenzace toho že nemáme skoro žádný život, tak jsem to myslela víš. Dcera je nemocná takže jsem s ní pořád doma
Tak jestli pracuješ, že svého příjmu hradíš i nějakou část společných výdajů atd, tak nevidím důvod, proč by sis nedopřála. Jestli to psychice pomáhá. Možná si manželovy poznámky jen příliš bere? A on je jinak skromný, nechodí na pivo, nemá výdaje okolo koníčků atd? Pokud to neničí rodinný rozpočet, není důvod neudělat si radost.
@Ernais jo ten gellak je jeste celkem dobrej. Ale klasika umely nehty teda hruza.
@Hobitka já zase stříhání manžela, tak aby ušetřil za kadeřníka
a do sekáče půjdu taky. No a co
Aď se tchýně klidně pomine, beztak by mi nevěřila že jsem tam byla, a bude si myslet že to stálo třeba 3000
![]()
@Tereza13085 Na tchýni kašli, a jestli ti to tvůj rozpočet dovolí tak si tu radost udělej. Možná to zkus takhle vysvětlit i manželovi, že si potřebuješ prostě udělat radost
Jinak teda já tolik za sebe neutratím, a to nejsem na mateřský
Kupuji jen věci co potřebuji (většinou), jednou za čas něco dražšího - jako např. zimní boty, které mi ale pár zim snad vydrží. Nehty si dělám sama, ke kadeřnici jednou za 2měsíce.
Kalhoty za litr jsem si nikdy nekoupila ani jako pracující a vydělávající
asi nedokážu poradit 😃
@Bebeluska8 manžel je opravdu skromný, pracuje živí rodinu, platí dům a sám si opravdu Nikdy nic nekoupí. Jen to či dostane. Je mladý 28 let ale rozumný. Koníčky jen hry na počítači( zdarma) na pivo nechodí
@Jaaanča jsi šikovná, s těmi nehty. Já to zkoušela několikrát a upadli mi ty mé i s gelem ![]()
@Ernais příjem 60 000, výdaje jídlo+dům 24000,– ( platí manžel) já mám 30000,–
@veria píše:
@Ernais jo ten gellak je jeste celkem dobrej. Ale klasika umely nehty teda hruza.
Jo s tim souhlasim, klasicky gelovky taky nejsou zrovna dle meho gusta, stejne jako umele rasy, dnes velmi moderni vyrazne oboci, viditelne silikony nebo prifoukle rty. Nemam nic proti zkraslovani ani plastikam, netajim se tim, ze si ty umely prsa nejspis
po detech taky poridim, jen to musi byt vsechno delane s citem, aby ta zena vypadala, ze je takova od prirody.
@Ernais nad řasami uvažuji já.. příroda mi dala bohaté vlasy ale řasy už ne a to mě mrzí.
Prsa, no tak ty bych chtěla taky, mám jedno dítě ale geneticky velká prsa a gravitace je sviňa ![]()
@Ernais jj presne tak. Proc se trochu nevylepsit, ale s citem. Rasy jako smetaky taky nechapu ![]()
Měsíčně? Jsem si nic nekoupila ani nepamatuju.. Vlastně v lednu boty za 700. A u kadeřnice jsem byla v květnu za 60.
Sprcháče a šampony mám do zásoby od Ježíška.
Jo a minulý týden antiperspirant za 180, jestli se to počítá.. ![]()
Tak si rikam, jaka jsem trubka, ze si nic nedopreji 😁 a i kdyz to potrebuju, nekoupím si to… Ale pritel utraci rád… A mam strach co by řekl, kdybych zacala i ja ![]()
@parina píše:
Tak si rikam, jaka jsem trubka, ze si nic nedopreji 😁 a i kdyz to potrebuju, nekoupím si to… Ale pritel utraci rád… A mam strach co by řekl, kdybych zacala i ja
To myslis vazne?
a proc to delas?