Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
ka-tka píše:
Katulo, choim na jumping v Jablonci, cena je 80 za hodinu, pri permici je to za 75 nebo 70Ty dalsi cvica neznam, ale treba Magnet delal pilates za 60 pred 2 lety,
Aerobic jsem chodila do haly a stal tusim 50 nebo 60 za hodku
takze myslim, ze cena OK...........
Kdepak budes mit prostory? A co hodiny vecer? Kolem 19.30? Neco pro matky bez moznosti hlidani pres den
Mimo téma, jsem si říkala, že tě podle ikonky od vidění asi znám ![]()
Káťulo, už aby to bylo!!! ![]()
Jo Skoda ze ja podle kralicka Te nepoznam.....
Chodis taky na Jumping?
Okraj Prahy, známé „značkové“
fitko: 140,– (s permicí kolem 110,–)
Dívala jsme se na Kladně - tam všechno souhrnně za polovic - tj. kolem 70,–Kč/h
hmmm, tak vy se mate teda ty ceny…ja dam 2× tydne 120 Kc za spinning, 100 za hodinu bazenu, 100 za 1,5 hodiny fitness a jumping 70 Kc.pak je tu jeste aerobik za 50. ale to je pro me nuda.
Holky strašně moc děkuju. Tak asi dám těch 65 a slevu třeba na 10 vstupů. A co by vás ještě nalákalo si jít zacvičit?
Jaký druh cvičení?
Katˇula píše:
Holky strašně moc děkuju. Tak asi dám těch 65 a slevu třeba na 10 vstupů. A co by vás ještě nalákalo si jít zacvičit?
Jaký druh cvičení?
Katulo, mne tady chybi Pilates, nejlepe kolem 19.30 vecer
Anebo kolem 9-11 dopoledne
ka-tka..pilates bude 100%. Každý den ráno a i večer se něco najde. ![]()
ka-tka píše:Chodis taky na Jumping?
Nechodím, ale asi z města? ![]()
hele, Káčo a nezapomeň na pilates v dobu jako máš teď! ![]()
Kamis, tak to je docela mozne.
Hele a kam davas prcka, kdyz jdes cvicit?
Mne jde o tohle… 3 deti, jedno je ve skolce, ale 2 mam doma. tudiz muzu jit cvicit mezi 9-12 a pak po 19.30
Manzel furt v praci, babicka se stara o svoji mamu a moje mama je 850km daleko ![]()
Hlídá manžel
nebo když ten se zdrží v práci tak i mamina. Mám ji v baráku
Ale ta nejraději do kočáru a to jaksi večer nelze a v zimě odpol taky nešlo, chodili jsme jen kolem poledne…
Jsem na to taky zvědavá, až někdy bude další dítko, jestli se někam dostanu ![]()
BaraF píše:
Frýdek-Místek (nóbl fitko se sprchama, klimatizací a dětským koutkem s hlídací tetou v ceně): 70 Kč za vstup (výběr z různých aerobiků přes Zumbu až po body and mind), mně připadá v pohodě (chodím na Powerjógu). Za Zumbu bych nedala ani zlámanou grešli.
Baraf + 30 kc za 1 hodinu parkovani, ja mam sice permosku tak mam na mesic 200 kc parking, ale i tak je to hodne, kdyz je to parkoviste majitele INVY co ma fitko. A ty tam chodis kdy?