Kolik pohybu na hubnutí?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.5.22 10:07

Kolik pohybu na hubnutí

Ahoj, zajímalo by mě, jak moc a jaký tip sportu zařazujete při hubnutí…budu hrozně ráda, za nějaký tipy. Stále mám třímístné číslo na váze ale dole mám teď za 10 měsícu cca 35kg. Asi 2. měsíc se snažím více hýbat - 2× týdně chodím plavat tak 1km za necelou hodinku na prsa, ale paní radové :D :oops: 2× týdně jdu na rychlou procházku - tak 10km za 2 hod. :dance: a 2× týdně se snažím doma cvičit 40 minut podle nějakého videa na youtube - hit, pilates, kardio, podle nálady…
Samozřejmě jedu kalorický deficit…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
42124
14.5.22 10:13
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímalo by mě, jak moc a jaký tip sportu zařazujete při hubnutí…budu hrozně ráda, za nějaký tipy. Stále mám třímístné číslo na váze ale dole mám teď za 10 měsícu cca 35kg. Asi 2. měsíc se snažím více hýbat - 2× týdně chodím plavat tak 1km za necelou hodinku na prsa, ale paní radové :D :oops: 2× týdně jdu na rychlou procházku - tak 10km za 2 hod. :dance: a 2× týdně se snažím doma cvičit 40 minut podle nějakého videa na youtube - hit, pilates, kardio, podle nálady…

Já ti nevím, týdně mám tak 130,000 kroku, k tomu kolo tak 30 km, bazén a několikrát zumba. A přijde mi, že se moc nehybu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1340
14.5.22 10:22

Když jedeš kalorický deficit, tak dělej prostě to, co tě baví ;)
Plavání a kolo jsou ideální pro těžké váhy, nezatěžují tolik klouby.
Zkus si spíš sport přirozeně zařadit do života např. půjdeš na procházku hledat kešky, nebo půjdeš zjistit historii hradu, vidět něco z rozhledny, jeďte na kolech se podívat někam, atd. Neber vše jako povinnost cvičit a udělej si z toho maximální zábavu. Potom to půjde samo a ani ti to nepřijde.
Jinak klobouk dolů za tolik kil dole, ovšem zvednuté obočí za počáteční váhu. Jen vydrž! 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8494
14.5.22 10:25
@Anonymní píše:

Tyjo, jsi skvela :potlesk: klobouk dolu!

Na vyraznejsi hubnuti musim zabrat tak, ze tak hodinu rychlejsi chuze denne a obden jeste cvičení.

Drzim palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
14.5.22 10:48

Já jsem teď za 3 měsíce zhubla nějakých 20kg. Už jsem se naštěstí dostala pod 100kg. Začala jsem s cvičením doma u videí, protože jsem se styděla se svojí váhou jít do fitka. Po asi měsíci jsem začala i s dítkem, váha ze začátku nesla vůbec dolů, spíš naopak, ale pak si to nějak sedlo a zase hubnu. Poslední týdny jsem začala s intervalovým během, začala jsem s 5 minutami chůze a minutou lehkého běhu teď jsem na 3 minutách chůze a 3 minutách běhu. Taky dělám metodu kalorického deficitu, momentálně mám ale problém, že jsem po jakékoli aktivitě nesmírně unavená. Taky jsem si pořídila krokoměr a snažim se denně mít aspoň 15-20.000 kroku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2612
14.5.22 10:51

Já mám jednou týdně hodinu aquaaerobiku (pro silnější postavy je to boží, protože voda je kámoš,) 4× týdně hodinu doma na elipticalu (s dvěma malýma dětma za zadkem.)
Když se mi podaří jednou týdně do toho vrazit nějaké cvičení podle youtube, plácám se po ramenou :D
Strašně ale strašně hodně dělá už jenom samotná strava. Když jsem začínala hubnout, jela jsem dva měsíce pouze dle jídelníčku a měla jsem dole 9,5kila. Když se k tomu přidá pohyb, jde to pak o to rychleji. Ale to ty už asi víš :)

Jinak jsi borka a tleskám! :) :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.22 11:37
@jkra píše:
Já ti nevím, týdně mám tak 130,000 kroku, k tomu kolo tak 30 km, bazén a několikrát zumba. A přijde mi, že se moc nehybu.

Tak to jsi skvělá!!! Já do toho všeho pracuju jako sestra na směny, takže se snažím opravdu pohyb vměstnávat kam jen to jde. Ale po dvou dvanáctkach jít na bazen je děsne osvobozující!!! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.22 11:39
@Kaja1992 píše:
Já jsem teď za 3 měsíce zhubla nějakých 20kg. Už jsem se naštěstí dostala pod 100kg. Začala jsem s cvičením doma u videí, protože jsem se styděla se svojí váhou jít do fitka. Po asi měsíci jsem začala i s dítkem, váha ze začátku nesla vůbec dolů, spíš naopak, ale pak si to nějak sedlo a zase hubnu. Poslední týdny jsem začala s intervalovým během, začala jsem s 5 minutami chůze a minutou lehkého běhu teď jsem na 3 minutách chůze a 3 minutách běhu. Taky dělám metodu kalorického deficitu, momentálně mám ale problém, že jsem po jakékoli aktivitě nesmírně unavená. Taky jsem si pořídila krokoměr a snažim se denně mít aspoň 15-20.000 kroku.

Tyjo, jsi úžasná!!! Za běhaní obdiv…ale já mám aktuálně 110 kil a s tím se fakt běhat nedá, respektive, snažím se o něco, co mě neodrovná klouby…

• Citovat
  • Nahlásit
27
14.5.22 12:02

Ono bacha, jen strava je špatně, sice člověk hubne rychleji ( protože svaly jsou těžší než tuk), ale zaprvé čím míň bude člověk vážit, tím míň budete moct sníst a za druhé člověk pak bude povislý a to taky není moc pěkný. Naopak když bude člověk posilovat, tak svaly taky spalují kalorie, tudíž nebude muset hladovět a za druhé si stáhne krásně i kůže. Já jsem měla velký váhový problém a léta jsem nedokázala zhubnout a jen se ládovala sladkým. Teď se mi díky úzasnému trenérovi, výživovýmu poradci a aplikacím do telefonu konečně podařilo najet na zdravější životní styl a jsem na sebe hrdá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15596
14.5.22 12:05

Ja za dva upl měsíce jen 7 kg, ještě 7 potrebuji. Vůbec to nejde!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15596
14.5.22 12:06

Jste dobré!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2433
14.5.22 12:22
@g.sandova píše:
Ja za dva upl měsíce jen 7 kg, ještě 7 potrebuji. Vůbec to nejde!

Hele to je spravne zdrave hubnuti, nemusis se tolik bat, ze to budes mit zas hned nahore, tim bych se nenervovala, hlavne se nevzdavat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15596
14.5.22 12:28

@tini jo, hlavně to nevzdat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
14.5.22 12:46

Ono bacha, jen strava je špatně, sice člověk hubne rychleji ( protože svaly jsou těžší než tuk), ale zaprvé čím míň bude člověk vážit, tím míň budete moct sníst a za druhé člověk pak bude povislý a to taky není moc pěkný. Naopak když bude člověk posilovat, tak svaly taky spalují kalorie, tudíž nebude muset hladovět a za druhé si stáhne krásně i kůže. Já jsem měla velký váhový problém a léta jsem nedokázala zhubnout a jen se ládovala sladkým. Teď se mi díky úzasnému trenérovi, výživovýmu poradci a aplikacím do telefonu konečně podařilo najet na zdravější životní styl a jsem na sebe hrdá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19292
14.5.22 16:17

Prvně, krásná práce.

Já se snažím mít denně minimálně 10 tis. kroků, min. jednou týdne svizna chůze 5 a více km a k tomu 3-4 cvicici videa, hlavně na zpevnění. K tomu strava.

Každopádně najdi něco, co tě bude bavit. Běh bych zatím nedoporucovala, pravě kvůli váze. Raději sviznou chůzi, postupně ji budes zrychlovat, jak budes nabírat kondicku. A vydrž - vůle vydržet a pak si váhu udržet je také hodně důležitá. Pokud se ti váha na čas zastaví, nevzdavej to. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat