Kolik sníte sladkého za den?

104
8.4.20 15:17

Kolik sníte sladkého za den?

Zdravím kojící maminky, mám nějakou depku :roll:mám třetí mimi 5mes. a mám pořád šílenou chuť na sladké, jim ho dost normálně a natož ted :roll: jsem schopná sníst třeba 3susenky horalky za den a k tomu uzobavat 70%cokoladu, klidne i buchtu atd. Já vím, že je to nezdravé, ale nemůžu si pomoct.
Měřím 164cm a vážím 65kg, jsem kulata :roll:
Kolik sníte sladkého vy? Je některá také takový závislák na susenkach jako já?
Vím, hloupý dotaz.. Manžel nejí sladké skoro vůbec, tak mě má za totálního zrouta.
Díky vsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6
8.4.20 15:19

Já sním tak… 200 g denně cca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16074
8.4.20 15:21

Jak kdy, snatim se drzet a nejist sladkeho nic, ale jsou doby kdy mam zkrat a sezeru treba pulku cokolady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
8.4.20 15:25

Dobré téma :D Zrovna piju kafe a k tomu jsem si dala asi 8 čokoládových pralinek, jsou to ty mořské plody z lidlu. Obecně teď více žeru sladký :andel: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.20 15:26

Pokud počítáš jako sladké i ovoce, tak většinou mám denně cca jedno jablko, a jeden pomeranč, někdy banán. čokoládu jím s minimálně 85% kakaa, nižší jsou na mě už sladké. To si dám většinou tak kostku denně do ranní kaše nebo nalámu do jogurtu (bílého).

Taky kojím, mám skoro sedmiměsíční dceru. Na sladké je chuť, pokud jíš sladké - je to začarovaný kruh. Já můžu upřímně říct, že na sladké chuť nemám (protože ho nejím).
Pokud jsi závislá, tak je jediná cesta zkusit abstinovat, ale to je hodně těžké, hlavně prvních pár dní.
Mám 180cm a vážím 70kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11694
8.4.20 15:26

@bublinka8 nejsem kojící, ale snažím se jíst minimálně cukrů, ale pak je blby den a sežeru 2kostky cokolady a upecu si tvaroh (250g) s ovocem a sežeru pulku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6044
8.4.20 15:28

@bublinka8 Dříve jsem měla sladké denně, byla jsem furt v cukrárně. Od určitého věku chuť na sladkost skoro neni :nevim: nikdy bych tomu nevěřila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
8.4.20 15:30

Ja bych to az tak nehrotila. Kdyz kojim male mimino a nespim/blbe spim, jasne ze energii dohanim cokoladou a sladkostma. Neresim to, dokud nepribiram a jinak jim zdrave; proste jsou dny, kdy u kojeni vic prasim, neb mam stale hlad a i chut a casto i na to sladke. U prvniho decka me chute na cokoladu vyrazneji presly s koncem kojeni, pak ma myslim smysl zacit se vic kontrolovat a i se podstatne vic hybat :hug: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15738
8.4.20 16:00
@bublinka8 píše:
Zdravím kojící maminky, mám nějakou depku :roll:mám třetí mimi 5mes. a mám pořád šílenou chuť na sladké, jim ho dost normálně a natož ted :roll: jsem schopná sníst třeba 3susenky horalky za den a k tomu uzobavat 70%cokoladu, klidne i buchtu atd. Já vím, že je to nezdravé, ale nemůžu si pomoct.
Měřím 164cm a vážím 65kg, jsem kulata :roll:
Kolik sníte sladkého vy? Je některá také takový závislák na susenkach jako já?
Vím, hloupý dotaz.. Manžel nejí sladké skoro vůbec, tak mě má za totálního zrouta.
Díky vsem

ja merim 162 a vazim 63 a kulata nejsem. Jak to delas? Ne vazne, nejsem kulata ani omylem, takze by me zajimalo, jak pri tehle vaze zvladas byt kulata? Nespletla ses nekde v tech udajich?

Jo a ja nejim vubec zadne sladke. Nemam na to chut. Taky nekojim, brrrr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
897
8.4.20 16:33

Já měla období, kdy jsem snědla hodně, třeba čtyři tribitky, nanuk, jogurt a celou čokoládu :oops:

Ale nakonec jsem sladké vyměnila za banány, pomeranče a ananas. A sladila stevii, dělala jsem i buchty, podle jídelníčku na hubnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3284
8.4.20 16:41

Snídat musím sladké - jogurt s marmeládou/medem nebo rozmačkaný banán, do toho domácí müsli (do toho dávám med, když ho zapékám). A pak přes den už jím akorát různé ovoce, nebo tak jedou týdně si dáme večer ke kávě zmrzlinu (v létě mám zmrzlinu během dne častěji) a max. jednou týdně, spíš jednou za 14 dní máme sladkou večeři (krupicovou kaši, lívance, palačinky…).

Ale taky jsem měla období, že jsem snědla každý den alespoň nějakou sušenku nebo kus čokolády… hlavně když jsem ještě bydlela u rodičů, tam se vždycky sladkosti domů kupovaly, tak jsem neodolala. Kdyby byly doma teď, tak je taky sežeru, znám se, ale když je nekoupím, tak tu nejsou a to je dobře. :D

Jo, ale nejsem kojící maminka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6044
8.4.20 16:50

@warita Tak to máš rozložené po celém těle třeba :nevim: zakladatelka to může mit na zadku a nohou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
8.4.20 16:53
@alena1995 píše:
Já měla období, kdy jsem snědla hodně, třeba čtyři tribitky, nanuk, jogurt a celou čokoládu :oops:Ale nakonec jsem sladké vyměnila za banány, pomeranče a ananas. A sladila stevii, dělala jsem i buchty, podle jídelníčku na hubnutí.

No kéž by se mi tohle povedlo. Mě se to povede asi až budu víc v klidu, tři malé děti doma a k tomu ten koronavirus:rolling_eyes:Jsem sama na sebe naštvaná no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4352
8.4.20 16:56

Sem tam si dám kostičku hořké čokolády, jinak jsem to hodně omezila. Tebe teda obdivuju, že sníš tolik sladkého a máš 65 kg.. to sníst já, tak jsem hodně nad metrák

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
8.4.20 16:57

Holky mám to všude a nejhorší fakt břicho.
No jo no, mám sladké na nervy:pensive:a energii :roll:
Až dokojim, tak to snad bude lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama