Konečně přestat kouřit

24Martina
30.3.16 18:42

Konečně přestat kouřit

Ahoj, je tu někdo kdo by chtěl přestat kouřit, ale nejde mu to? Já vydrzim nekourit několik hodin, ale jakmile jdu ven, tak mířím rovnou do trafiky :zed:.Furt si říkám, ze prestanu, ale stejně si po každý cigara koupim. Už nevím jak to udělat, je to silnější než já. Kouřim dlouho tak tech 15 denně. Co zkusit přestat společně? Podporovat se a tak :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5996
30.3.16 18:49

Je to hrozne tezke, ale vim ze kdyz jsem tehotna tak nekourim.To jsem jiz zažila, ale nikdy to nedopadlo, verim ze 2 ivf to jisti a pak se k tomu snad uz nevratim :) kourila jsi vtehotenstvi? Proc jsi zase zacala? Ja jen at vim na co se pripravit.Ale mam v praci rirualy, rano pred praci si dam, pak v 10 a pak ve 12 a po praci a doma jak kdy. Nejhorsi to je kdyz se něco vypije, ale i tak kouřim max tech 7 normálně. Ale chtěla bych prestat, ale sama vis jak to je… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
30.3.16 18:53

Ja prestala jen tak, protoze sem to chtela zkusit jak dlouho vydrzim a uz to budou dva roky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
30.3.16 18:56

@Susan23 v těhotenství jsem jich par vykourila :zed:,nekojila jsem. Začalo to ráno ke kaficku a pak už to jelo. Kouřim spis i z nudy. Nadavam si, ze jsem kdysi dávno dala prvni cigaro do huby :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
24Martina
30.3.16 18:57

@Madam-Owl tak to je super!! :potlesk: A co chutě? Jak dlouho to bylo nejhorší?

• Nahlásit
  • Citovat
30.3.16 19:01

Já mám dneska třetí den… žádnej velkej úspěch to ještě není, ale oproti těm cca 15ti předtím je to vážně pokrok :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
30.3.16 19:03

@Eliizabetha jako že nekouris 3 dny? To by byl pro me úspěch neuvěřitelnej.

• Nahlásit
  • Citovat
30.3.16 19:10

@24Martina Ano, tři dny jsem nekouřila. Začala jsem minulý týden postupně posouvat první raní cigaretu o tři hodiny, druhý den o šest hodin, devět atd až jsem skoro celý den nekouřila (vyčetla jsem to na netu). A nakonec jsem přestala úplně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.16 19:14

Kouřila jsem také hodně. Když jsem se zmínila před svými rodiči, tak mi taťka poradil, že vždy, jak dostanu chuť na cigaretu mám udělat 5 dřepů. :lol: Neměla jsem vůli ani na to, ale každopádně nekouřím již třetím rokem. A ty začátky opravdu stáli za to. Za jedno kolegové, přátelé, kteří byli zvyklý na kuřačku a neustále se opakovalo : pojď na cígo a podobně. Za druhé chutě… zaběhlé zvyky… Přestala jsem pít i kávu, protože to bez cigarety nebylo ono… Pořád jsem si opakovala, že to dělám pro své zdraví. Za 11 měsíců abstinence se narodil syn a tak jsem si říkala, že to dělám pro něj další velký aspekt mohou být peníze, zdraví tvé i tvých blízkých, zápach. Já peníze za cigarety pravidelně ukládání do kasičky. Zprvu to byla dobrá motivace řešit co si za ušetřené peníze lze pořídit. Dnes už můžu chodit mezi kuřáky normálně a vůbec mi to nepřijde. Moc ti přeji ať to také zvládneš a vydržíš :kytka: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
30.3.16 19:16

@Eliizabetha ty jo, to zní dobre :palec: To bych mohla zkusit ;).Když jsem zkoušela přestat, tak me právě nervovalo, ze už si nesmim zapalit. Takhle bych se mela na co těšit a třeba me pak ta chuť přejde úplně.

• Nahlásit
  • Citovat
3366
30.3.16 19:20

Muz prestal kourit po takovem seminari spojenym s hypnozou, je to pul roku a citi se jako nekurak. Predtim zkousel prestat uz nekolikrat, vzdy byl u toho nervni a pak stejne zase zacal, protoze na cigarety mel stale chut. Ten seminar mu pomohl si to v hlave prenastavit, neverila bych tomu, ale vazne to funguje. Stoji to asi 300 eur a je tam garance vraceni penez, pokud do dvou mesici zacnes.
Ja prestala pred ctyrmi lety, proste jsem si to v hlave prenastavila, velkym motivem bylo to, ze jsem chtela otehotnet. Ted se citim jako bych nikdy nekourila a to jsem kourila pres deset let a par let tak krabku denne. Cigarety se mi ted bytostne hnusi a vim, ze uz si nikdy nezapalim, je to hnus :poblion: :poblion:. Vsechno je to jen v hlave!
Edit: Dodam, ze chlap kouril asi 20 let, 10-20 cigaret denne.

Příspěvek upraven 30.03.16 v 19:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.16 19:22

@24Martina Posuneš dobu první cigarety a potom můžeš kouřit jak si klasicky zvyklá :) Tělo si postupně zvyká na delší a delší dobu bez cigarety až jednoho dne prostě už žádná nepřijde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16407
30.3.16 19:23

@24Martina prestala jsem ze dne na den…8let koureni a krabicka denne.. Ted uz to jsou 3 roky co jsem bez…obcas mam chut si zapalit kdyz me neco nas*re, ale pak si predstavim tu chut a smrad a nezapalim si…nejhorsi bylo prvnich 14-21 dni…pak se to dalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
30.3.16 19:33

@tweety.zrada děkuji,snad to zvladnu.Kafe budu taky muset zrušit :lol:
@Gorlami taky si myslím, ze to je jen v hlavě. Jakmile není čas nebo jsem někde kde se nekouří, tak me ani nenapadne, ze bych si dala.
@Bobby mas můj obdiv :potlesk: :palec:

Já bych potřebovala aby semnou byl někdo 24 hodin denně a hlídal me :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
16407
30.3.16 19:45

@24Martina nejlepsi je mit dobrou motivaci :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie