Kontaktoval vás ex partner i po rozchodu?

13.7.15 10:30

Kontaktoval vás ex partner i po rozchodu?

Ahoj holky :kytka:, chtěla bych se vás zeptat, zdali Vás kontaktoval Váš bývalý partner (manžel) i po rozchodu? A pokud, tak po JAKÉ DOBĚ a co tím sledoval?
Moje ségra chodila skoro 7 let s chlápkem (nezadaným, svobodným), rozešla se s ním, on čtyři měsíce na to naléhal a nechtěl o rozchodu slyšet, nicméně teď jí napsal, že s ní končí, že je pro něj minulost. Ségra ho asi měla a má pořád ráda, ale je a byla rozhodnutá se k němu nevrátit a tím, že s ní byl i po rozchodu v kontaktu (neviděli se) je to prý pro ní pořád takový, jako když se s ním v březnu rozešla.
Takže teď se odmlčel a zdá se, že na věky. Což by mohl bejt důvod k radosti :pankac: Viděla jsem na ní, že byla z toho co jí napsal špatná, přišla mi smutná a já si říkám, že doufám, že jí už nechá v klidu, že jí už nebude kontaktovat (myslím, že je to blbec a že to tímhle neskončí, že až se vybouří, tak jí zase začne kontaktovat. Řekla mi, že kdyby ji býval nechal být a nekontaktoval ji stále, už je to za ní. Ale to se nestalo. Před pár dny ji napsal, že měl sex s prostitutkou, aby uspokojil své potřeby :cert: ).
Nechápu, proč se trápí, když za to ten člověk vůbec nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.7.15 10:35

Už je to pěkných pár let, co mi toto tehdejší bývalý přítel dělal… Také jsem se z toho díky jeho ozývání dostávala pěkně dlouho… Jediný co zbývá, je nereagovat na jeho kontaktování… Telefon nebrat, na sms neodpovídat… Jednou, když jsem mu odpověděla, proč mi to dělá, proč mi píše… tak mi napsal, že jsem pro něho hodně dobrá kámoška:-)…

• Nahlásit
  • Citovat
2726
13.7.15 10:38

@Janica78 k tomu trápení, to máš těžké, láska si nevybírá a trvá to než city zmizí i přesto, že hlava ví, že to nemá smysl…a 7 let nezapomeneš za pár měsíců a určitě prožili i mnoho hezkého…
No tak pokud spolu nemají děti nebo jiné věci k řešení tak ať zablokuje jeho číslo a už jí od něj nic nepřijde a je to. On se očividně s rozchodem ještě nesmířil a píše jí to aby jí trápil :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
13.7.15 10:50

Muj manzel ma dobrou kamaradku, se kterou chodil 6 let, rozesli se protoze uz to byl takovy ten prechozeny vztah a navic manzel zacal pracovat v zahranici. Ale dohodli se na kamaradstvi a dodnes jsou velmi dobri kamaradi. V podstate se po rozchodu neprastali kontaktovat. A ja s mym ex to mam taky tak. Ale vetsina lidi to tak nema, proste rozchod a slus. Oboji mi prijde v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
13.7.15 10:53

@Janica78 my jsme v kontaktu porad jak soukromem tak pracovnim docela často teda a nemame s tim zadny problém ani muj manzel ani jeho pritelkyne ;) rozesli jsme se v dobrem pac jsme se prechodili a nikdo se nechtel posunout dal uz takze 7 let :kytka: takze je to jen o liech vicemene o nicem jinem :hug:

• Citovat
  • Upravit
13.7.15 10:57

Ségra zablokovala dva komunikační kanály a bylo to stejně k prdu. Kontaktoval jí do práce a bylo vymalováno. Teď na ní vidím, že se trápí i proto, že vidí, že bendí s jinýma, zatímco ona toho není schopná. Myslela jsem, že jí někam vytáhnu ven, ale marně. Nicméně myslím, že je to silná ženská a nějak se z toho vyhrabe. Jen mě zajímala vaše případná zkušenost s EXpartnery. Jak se k vám chovali po rozchodu, jak to prožívali oni i vy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
13.7.15 11:12

Není to tenhle příběh?

http://www.rodina.cz/…18214787.htm

Nejlepší rada je opravdu nekontaktovat! Jsem v trochu podobné situaci a přečíst si zmíněnou diskuzi mi dost pomohlo. Člověk chápe, že jeho reakce jsou normální a že to musí prostě přebolet, aby se vztah odžil a člověk mohl jít dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
13.7.15 11:16

Můj ex, byli jsme spolu něco málo přes 3 roky, mě několik měsíců po rozchodu také kontaktoval. Přes SMS, pořád se vyptával, jak se mám, co je nového…na mail mi poslal písničku Mezi nebem a zemí od Skipe, to už jsem byla celkem v klidu, no ta písnička mě tehdy zase úplně dostala, brečela jsem jak želva. Nicméně jsem se udržela. No, když jsem ani po tomto nepřiběhla zpátky, našel si hned do pár dnů novou a já měla od té doby celkem klid. I když…občas přišla zpráva na FB nebo na mobil, jak se mám a jestli nechci zajít na kafe, že jsme se dlouho neviděli. Už jsem ani neodepisovala. Jsem ráda, že jsem to ustála a nevracela se, bylo by to úplně o ničem:). Někdo mi někdy řekl, že vzpamatovat se úplně z rozchodu trvá cca polovinu té doby, co spolu ti dva byli. U mě to tak nějak platilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
13.7.15 11:50

Ahojky. Já jsem změnila číslo a byl klid. Ale otázka je že pokud si to nové bude chtít sehnat tak ho sežene. Já měla štěstí že nechtěl :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1218
13.7.15 11:55

@Janica78 Ano, ex mně kontaktoval ještě rok po rozvodu, přitom důvod neměl, neměli jsme společné děti ani majetek. Posílal mi SMS, střídavě urážlivé, střídavě sentimentální, podle hladiny alkoholu v krvi. Pomohla naprostá ignorace, pak sjem si změnila číslo, přestěhovala se, a mám pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48113
13.7.15 12:16
@ropucha 02 píše:
@Janica78 Ano, ex mně kontaktoval ještě rok po rozvodu, přitom důvod neměl, neměli jsme společné děti ani majetek. Posílal mi SMS, střídavě urážlivé, střídavě sentimentální, podle hladiny alkoholu v krvi. Pomohla naprostá ignorace, pak sjem si změnila číslo, přestěhovala se, a mám pokoj.

A co si myslet o muži, který se rozejde férově kvůli určitým problémům a chce udržet občasný kontakt a občas se ozve..napíše jak se má, zajímá se, jak se mám já..ale nic víc se v tom najít nedá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rokris
13.7.15 12:19
@Anonymní píše:
Už je to pěkných pár let, co mi toto tehdejší bývalý přítel dělal… Také jsem se z toho díky jeho ozývání dostávala pěkně dlouho… Jediný co zbývá, je nereagovat na jeho kontaktování… Telefon nebrat, na sms neodpovídat… Jednou, když jsem mu odpověděla, proč mi to dělá, proč mi píše… tak mi napsal, že jsem pro něho hodně dobrá kámoška:-)…

Mně zas bývalý říkal, že si beze mě nemůže zvyknout. Ale už bydlel s jinou. :think: :)

• Nahlásit
  • Citovat
1218
13.7.15 12:58

@Venetia Jenže my se férově nerozešli, bylo tam i fyzické násilí, o psychickém ani nemluvím, mým rodičům při poslední návštěvě ukradl nějaké věci, a sms byly typu: Tak co, ty ku.vo, už máš jinýho č. ráka? No, tak promiň, ale to bys byla opravdu nejraději na jiné polokouli než je on. Nejsem masochistka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48113
13.7.15 13:09
@ropucha 02 píše:
@Venetia Jenže my se férově nerozešli, bylo tam i fyzické násilí, o psychickém ani nemluvím, mým rodičům při poslední návštěvě ukradl nějaké věci, a sms byly typu: Tak co, ty ku.vo, už máš jinýho č. ráka? No, tak promiň, ale to bys byla opravdu nejraději na jiné polokouli než je on. Nejsem masochistka.

jasně..to je něco úplně jiného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
13.7.15 15:12

Jo můj ex mi nakecával, že je nervózní, když o mě nic neví (ale fakt jsme byli za dobře), protože jsem si smazala Facebook a odstěhovala jsem se 700km daleko. Ale o rok později mi ani neodepíše na zprávu k narozeninám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama