Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@KeckaJ píše:
Jen klid, nechávají lístek hned. A hlavně zvoní tak, že to nejde přeslechnout (dlouze) a minimálně 2×. Plus pak vypisují ten papír, že pacoš nezastižen.Tohle vypadá spíš na pošťačku, která zazvonila, aby se neřeklo a šla dál…
Pošťačka v pátek o půl 8 večer, tak to je dobrý vtip. ![]()
Neboj, zažila jsem mnoho kontrol po náročné operaci a ještě náročnější rehabilitaci. Vždy zvoní dlouho a čekají, lístek hážou do schránky hned. Když mě nezastihli, byla jsem pokaždé na rehabilitaci, ověřili si to a byl klid.
@JancaS84 píše:
Pošťačka v pátek o půl 8 večer, tak to je dobrý vtip.
Čas jsem nestudovala. Omlouvám se za chybičku. Jinak v pátek o půl osmé už ani ta kontrola nepřijde… ![]()
@Anonymní píše:
Ahoj holky predem se omlouvam za zvolene tema nevedela sem jaky mam dat. Chci se zeptat sem na neschopence mesic. A ted v 19:35 na me nekdo zvonil ale nez sem stihla vylest z vany uz tam nikdo nebyl a k me otazce ted sem stoho cela nervozni ldyby to byla kontrola nechaji mi listek ve schrance nebo nale upozorneni? Ja vylezla do par vterin a nikdo uz za dverma nebyl schranku sem kontorlovala uz trikrat a bojim se protoze tohle fakt dodrzuju a nechci mit naky problem. Dekuju za odpoved
Socialku uhrajes. Zamestnavatele ne.
@Anonymní píše:
@EvieK a prave co sem tady tak hledala tak hodne lidi psalo ze jim i nikdo nezvonil a meli ve schrance papir a nebo taky rychle pipnuti
To se stalo mne. My zvonek máme ve dvoře, tak je na schránce viditelné napsáno zvoňte na recepci penzionu, jelikož bydlíme v areálu. Oni by mne zavolali ale nikdo nezvonil a ve schránce papír že mne nezastihli. Tak jsem to vysvětlila doktorce a ta volala na sociálku že sem opravdu byla doma a vysvětlila jim to. Vše bylo v pořádku