Kostým ducha z prostěradla

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 29.10.14 20:11
Kostým ducha z prostěradla

Ahoj, nevyráběl jste někdo dětem kostým ducha na maškarní?
Z prostěradla apod.
Budu ráda za foto, postup atd.
 Díky.

Reakce:
H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 29.10.14 20:14

Dala bych dítku na záda dva pásky, jeden tmavý a druhý světlý. A máš ducha jak vyšitého :mrgreen:

Jinak na této fotce to jde vidět hezky, i jde odvodit postup :)

http://www.karnevalparty.cz/…27081391.jpg

Alyss
Extra třída :D 10606 příspěvků 29.10.14 20:21

Ty jo, zrovna včera ho starší syn s dědou vyráběli, ale má ho u dědy a foto nemám.
Dělali to z takovýho toho pružnýho prostěradla a v podstatě jenom vystříhli oči a pusu a okolo namalovali černě, pak tam teda ještě domalovali kostru, syn si dal pod to čelovku s červeným svícením a vypadalo to fakt dobře:-)(Já bych tam ještě vystříhla díry na ruce)

Mischa69
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 29.10.14 21:51

My to vyřešili takhle :lol:..Neměla jsem moc času na to, dá se říct že jen chvilku, ale líbila se :)

Kubíček H.
Povídálka 14 příspěvků 01.11.16 17:33

Ahoj holky, potřebuji radu. Syn ma ve školce karneval ve stylu duchů. Zadání - nejlépe staré bílé prostradlo a vystřižené díry na oci. To jsem udělala, vystrihla díry na oci, ušila rukávy na ruce, ale dal si nevím rady. Synovi to klouže z hlavy a celkově to není kostým na blbnutí. Nevíte co s tím? Přikládám foto.

Pavelka4
Stálice 73 příspěvků 25.11.16 09:00

Dala bych mu nějaký pásek ať se v tom může pohybovat nebo to trošku stáhnout kolem krku, tím myslím trochu zapošít aby mu to nepadalo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >