Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Wani píše:MYslím, že zrovna zakladatelka je jednou z těch, kteří by nesbírali
Jinak v mém okolí (centrum velkého města) se nesbírači vyskytují velmi málo
V mém okolí projdu 10 metrů trávou a mám ho na botě. I na oploceném dětském hřišti jsem jedno viděla. ![]()
@Anna766 píše:
Jo plyšového, to už tu během pár stran padlo mockrát.tak zjistila že na psa holt nemá no.
Psa mám, ale chápu že každý na to není.
Tak ať si ho nepořizují
když na to nejsou… co jinýho na to říct ![]()
@Šmoulice píše:
Tak ať si ho nepořizujíkdyž na to nejsou… co jinýho na to říct
Nic, tohle stačí. Ostatní cancy o baby boxech a podobně jsou zbytečný.
@Anna766 píše:
Nic, tohle stačí. Ostatní cancy o baby boxech a podobně jsou zbytečný.
Třeba ho bude potřebovat
to víš, ty úzkosti ![]()
Děcko dostane průjem a je to…
![]()
Nečetla jsem to celé…ale můžeš mi napsat o jake plemeno se jedna? Děkuji…
@Šmoulice píše:
Třeba ho bude potřebovatto víš, ty úzkosti
Děcko dostane průjem a je to…![]()
@Anonymní píše:
Chtěla jsem se zeptat. Tento týden jsem koupila psa a byly mi zamlčeny určité skutečnosti. Mám nárok na to, že můžu psa vrátit zpět majiteli a požadovat peníze zpět? Anonym kvůli rodině, jinak smazat.
Nečetla jsem celou diskuzi, tak nevím, jestli to tu padlo. Kontaktuj majitele CHS, i když jsi toho psa koupila od někoho jiného. Dobrá CHS si toho psa ráda vezme zpátky nebo zprostředkuje jiný domov.
@Mondousek píše:
V mém okolí projdu 10 metrů trávou a mám ho na botě. I na oploceném dětském hřišti jsem jedno viděla.
Tak asi nebydlíte někde, kde lidem na tom záleží, anebo tam ani neprochází policie. U nás se sbírá, i když ty koše jsou někdy pěkně daleko, což mě pěkně vytáčí ![]()
@Mondousek Souhlasím se vším co píšeš. Zvířata miluju, ale z některých komentářů zde mi je špatně. Klaním se před všemi co jsou bezchybní a ví vždycky dopředu co bude. A výplody o tom, že takto bude zakladatelka přistupuvat k vlastnímu dítěti, jsou na poblití.
@Anonymní píše:
@Mondousek Jsi hodná. Takových lidí, jako Ty, si vážím. Přeji ti vše dobré. Pejska jsem vrátila chovateli. Vysvětlila jsem mu celou situaci, byl rád.
Super. Pro tebe i pro stene ![]()
Ted se spustred na miminko a na zvire /ne nutne hned psa/ znovu muzete zacit myslet, az deti trochu povyrostou a bude tam od nich aspon nejaka soucinnost, jako ze nakrmi, vycisti klec atd… Pes se sam od sebe nevychova a tak pockejte, az budou deti vetsi - bud si ho vezmou na starost samy anebo uz budou tak samostatne, ze na psa budes mit cas ty ![]()
Anebo je jeste moznost prichylit nejakeho starsiho pejska z utulku, ti nebyvaji divoci, naopak vdecni, ale je to sazka do loterie… to jen pokud bys bez psa nemohla byt, preci jen kdyz jsi mela doted pejska 15 let…
Ale zase, urcite ne ted jako tehule a posleze s pidimiminkem.
@Wani píše:
Ale to přece není nic o stavění na úroveň člověka (ani jsem si nevšimla, že by to tu někdo psal), ale jde o živého tvora, a tak má k němu přistupovat. Nejsou to boty.
Tak si diskuzi precti znovu
jen namatkou co si pamatuju - co pak bude delat s ditetem az bude zlobit? Dite si nemela porizivat, da ho do babyboxu…atd atd. To neni staveni zvirete na uroven cloveka.? Myslim, ze zcela jasne ano. To proste neni zdrave. Pes je zvire a clovek pro me bude vzdy vic a prednejsi. A posledni, co mela zakl jineho delat? Zjistila, ze to nezvlada tak resila jak postupovat. Mohla psa vyhodit na ulici, nebo ho nekde privazat. Nikdo psa netrapil, nijak mu neublizil, tak nevim proc ta hysterie…
@Šmoulice píše:
Třeba ho bude potřebovatto víš, ty úzkosti
Děcko dostane průjem a je to…![]()
Promin, ale tohle je snad az moc zbytecne a hloupe…
@saadet píše:
Tak si diskuzi precti znovujen namatkou co si pamatuju - co pak bude delat s ditetem az bude zlobit? Dite si nemela porizivat, da ho do babyboxu…atd atd. To neni staveni zvirete na uroven cloveka.? Myslim, ze zcela jasne ano. To proste neni zdrave. Pes je zvire a clovek pro me bude vzdy vic a prednejsi. A posledni, co mela zakl jineho delat? Zjistila, ze to nezvlada tak resila jak postupovat. Mohla psa vyhodit na ulici, nebo ho nekde privazat. Nikdo psa netrapil, nijak mu neublizil, tak nevim proc ta hysterie…
Nevnímám to jako stavění na úroveň člověka, jen že nezvládá stres a ze všeho dělá haló
Co měla zakladatelka dělat? No já nevím, třeba si zjistit, jak se vychovává pes (speciálně kolie) a věnovat koupi psa aspoň 5 min přemýšlení.
To, že ho nevychodila na ulici, ji fakt nešlechtí, hlavně ji zajímaly peníze ![]()
@Wani píše:
Nevnímám to jako stavění na úroveň člověka, jen že nezvládá stres a ze všeho dělá halóCo měla zakladatelka dělat? No já nevím, třeba si zjistit, jak se vychovává pes (speciálně kolie) a věnovat koupi psa aspoň 5 min přemýšlení.
To, že ho nevychodila na ulici, ji fakt nešlechtí, hlavně ji zajímaly peníze
Ok, pak mas ale zvlastni asociace. Ale zato jsi genialni a jasnovidec, kdyz vis ze zakl nezvlada stres a ze vseho dela halo. Stejne jako vis jak a proc psa poridila…no nic, mame kazdy jiny nazor a jiny pohled, tim bych to uzavrela, alespon za me ![]()
@saadet píše:
Ok, pak mas ale zvlastni asociace. Ale zato jsi genialni a jasnovidec, kdyz vis ze zakl nezvlada stres a ze vseho dela halo. Stejne jako vis jak a proc psa poridila…no nic, mame kazdy jiny nazor a jiny pohled, tim bych to uzavrela, alespon za me
Tak asi ano, mám zvláštní asociace, no a
Podle jejich příspěvků ale ze všeho dělá halo (viz skočení na záda, převrhnutí květináče apod.). A nikde netvrdím, že vím, proč si psa pořídila, jen že tomu asi nevěnovala ani 5 min přemýšlení. Jsem ráda, že na to mám jiný pohled a názor než ty.