Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@Šarlota4 píše:
Vygoogluj si kolik stoji Chanell a kolik ho tam jeje to muj nejoblibenejsi parfem a za to nejvetsi baleni davam kolem 4-4.500,–Příspěvek upraven 11.12.20 v 11:00
Vidím, že máš stejně dobrý vkus jako já. ![]()
Problém vidím v dokazování, že je to skutečně ten parfém co ti prodejce předal. Podnět coi pro prodej padělků určitě dej, musí udělat kontrolní nakup a pak s tím snad budeš moci něco dělat, ale teď, byt bys sehnala vyjádření oficiálního výrobce/dodavatele ze se jedna skutečně o padělků, bude problém dokazet, ze je od toho prodejce. Bohužel tvé prohlášení bez opory výše uvedených nemá vypovídají hodnotu. Až to budeš mít můžeš podat TO pro podvod. Ale na tu coi to dej byt to už třeba ty dal nebudeš řešit ať se nenapalí další…
@Pajka2020 píše:
Nevím, nemám s tím zkušenost.Můžeš prosím napsat, kolik by stál originál, když fejk stál 1550,–-
Ja td davala za 100ml toaletku asi 1700,–, parfem se pohybuje nesrovnatelne vys. Takze zakladatelce melo byt jasne, ze to nebude original
Ono se lidově říká parfém, ale spousta lidí pod tím myslí EDP (parfémovaná voda) nebo EDT (toaletní voda).
@Šarlota4 @berusa.m
voní vám? Já jsem ho zkoušela roky zpět a vůbec mně nesedl. Ale prý k němu musí člověk „dozrát“. Nevím, asi ho půjdu znovu vyzkoušet, myslím, že už jsem zralá dost
. Poslední dobou si připadám snad i přezrálá
![]()
@kolibrik1 ja je miluju. Mam 2 favority, ktere stridam Chanel Chance Eau Fraiche a Chanel Chance Eau Tendre.
To Tě ale muselo být jasné ne že to není originál. jaký byl rozdíl v ceně? Proč když chceš originál nekoupíš z prověřených eshopů? Ta cena nejspíš naznačovala že o originál nejde.
Příspěvek pobavil, díky…jen ze zajímavosti, nejsi ty ta trubka, která se nedávno na FB rozčilovala, že koupila parfém od firmy essens a že má jiný obal než origo? celkem by to sedělo, jen teda essens jsou levnější než toto.
@berusa.m Já mám teď v oblibě Chanel Chance eau Fraiche a dávám za něj +- 2 500 korun.
@kolibrik1 Chanel 5 neee. Ale moje srdcovka je Chanel Chance už několik let.
Jojo, vůně od chanel, to je strašný zlo
takový moje guilty pleasure ![]()
@Šarlota4 Jo, 50 ml, mě to vyjde na dva, tři měsíce. Ty teda musíš krásně vonět.
![]()
@babanci píše:
@Šarlota4 Jo, 50 ml, mě to vyjde na dva, tři měsíce. Ty teda musíš krásně vonět.![]()
Musim!
Praveze ja uz to na sobe necitim. Ale je fakt, ze i par chlapi mi reklo, ze hezky vonim.
@Šarlota4 To myslím, že je dobře, že to necítíš. Já nedávno koupila jiný, myslím NOMAD a hrozně mě z něj bolí hlava a nějak mi vadí.