Koupila jsem fejkový parfém - co dál?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5185
11.12.20 11:01
@Šarlota4 píše:
Vygoogluj si kolik stoji Chanell a kolik ho tam je :mrgreen: je to muj nejoblibenejsi parfem a za to nejvetsi baleni davam kolem 4-4.500,–Příspěvek upraven 11.12.20 v 11:00

Vidím, že máš stejně dobrý vkus jako já. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1614
11.12.20 11:06

Problém vidím v dokazování, že je to skutečně ten parfém co ti prodejce předal. Podnět coi pro prodej padělků určitě dej, musí udělat kontrolní nakup a pak s tím snad budeš moci něco dělat, ale teď, byt bys sehnala vyjádření oficiálního výrobce/dodavatele ze se jedna skutečně o padělků, bude problém dokazet, ze je od toho prodejce. Bohužel tvé prohlášení bez opory výše uvedených nemá vypovídají hodnotu. Až to budeš mít můžeš podat TO pro podvod. Ale na tu coi to dej byt to už třeba ty dal nebudeš řešit ať se nenapalí další…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6654
11.12.20 11:10
@Pajka2020 píše:
Nevím, nemám s tím zkušenost.Můžeš prosím napsat, kolik by stál originál, když fejk stál 1550,–-

Ja td davala za 100ml toaletku asi 1700,–, parfem se pohybuje nesrovnatelne vys. Takze zakladatelce melo byt jasne, ze to nebude original

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3121
11.12.20 11:15

Ono se lidově říká parfém, ale spousta lidí pod tím myslí EDP (parfémovaná voda) nebo EDT (toaletní voda).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
695
11.12.20 11:22

@Šarlota4 @berusa.m
voní vám? Já jsem ho zkoušela roky zpět a vůbec mně nesedl. Ale prý k němu musí člověk „dozrát“. Nevím, asi ho půjdu znovu vyzkoušet, myslím, že už jsem zralá dost :mrgreen:. Poslední dobou si připadám snad i přezrálá :cert: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13955
11.12.20 11:28

@kolibrik1 ja je miluju. Mam 2 favority, ktere stridam Chanel Chance Eau Fraiche a Chanel Chance Eau Tendre.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
11.12.20 11:39

To Tě ale muselo být jasné ne že to není originál. jaký byl rozdíl v ceně? Proč když chceš originál nekoupíš z prověřených eshopů? Ta cena nejspíš naznačovala že o originál nejde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24995
11.12.20 11:49

Příspěvek pobavil, díky…jen ze zajímavosti, nejsi ty ta trubka, která se nedávno na FB rozčilovala, že koupila parfém od firmy essens a že má jiný obal než origo? celkem by to sedělo, jen teda essens jsou levnější než toto.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4341
11.12.20 11:52

@berusa.m Já mám teď v oblibě Chanel Chance eau Fraiche a dávám za něj +- 2 500 korun.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13955
11.12.20 11:57

@babanci no ale za 50 ml. To mam tak na mesic :D kupuju 150ml

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5185
11.12.20 11:59

@kolibrik1 Chanel 5 neee. Ale moje srdcovka je Chanel Chance už několik let.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24995
11.12.20 12:01

Jojo, vůně od chanel, to je strašný zlo :srdce: :zed: takový moje guilty pleasure :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4341
11.12.20 12:02

@Šarlota4 Jo, 50 ml, mě to vyjde na dva, tři měsíce. Ty teda musíš krásně vonět. :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13955
11.12.20 12:04
@babanci píše:
@Šarlota4 Jo, 50 ml, mě to vyjde na dva, tři měsíce. Ty teda musíš krásně vonět. :lol: :lol:

Musim! :lol: :lol: Praveze ja uz to na sobe necitim. Ale je fakt, ze i par chlapi mi reklo, ze hezky vonim.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4341
11.12.20 12:08

@Šarlota4 To myslím, že je dobře, že to necítíš. Já nedávno koupila jiný, myslím NOMAD a hrozně mě z něj bolí hlava a nějak mi vadí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák