Kousl mě sousedův pes

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1909
3.1.22 20:21

Kousl mě sousedův pes

Zdravím dámy, na Silvestra jsme byly u sousedů a kousnul mě sousedův pes, spíše jen stiskl zuby. Po dvou dnech mám na noze modřinu a je to trochu napuchlé. Jít s tím k lékaři? Pes je plně očkovaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2418
3.1.22 20:27

Prokousl ti kůži? Nám chirurg říkal, že po psím kousnutí přijet vždy, že se to musí ošetřit, i když je pes očkovaný, protože mají bakterie na zubech a rádo to pak hnisá. Taťku pokousal jeho pes, když dostal epileptický záchvat..Pokud ti ale kůži neprokousl..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1012
3.1.22 20:31

Nikam bych nešla, je to obyč modřina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3144
3.1.22 20:32

S modřinou se k doktorovi fakt nechodí. Jen pokud bys potřebovala zprávu pro policii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4074
3.1.22 20:52

@korneli já bych ještě nikam nechodila. To bude v pohodě. Nevypadá to nijak strašně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
3.1.22 20:59

Pokud neprokousl kůži, jakože asi neprokousl (aspoň to podle fotky vypadá jen jako modřina), tak bych to vůbec neřešila. Modřina bude pár dní bolet. Ale upřímně to i po jistých hrátkách jsem měla větší a horší. Tak se nebojte :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38251
3.1.22 21:14
@korneli píše:
Zdravím dámy, na Silvestra jsme byly u sousedů a kousnul mě sousedův pes, spíše jen stiskl zuby. Po dvou dnech mám na noze modřinu a je to trochu napuchlé. Jít s tím k lékaři? Pes je plně očkovaný.

Ukázali to očkovák?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1909
3.1.22 22:21

Doklad o očkování jsem viděla, do krve kousnutí to nebylo, jen stiskl kůži mezi zuby. Otlak od zubů tam byl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29648
4.1.22 13:29
@korneli píše:
Doklad o očkování jsem viděla, do krve kousnutí to nebylo, jen stiskl kůži mezi zuby. Otlak od zubů tam byl.

a jak bys chtěla, aby lékař řešil modřinu?
nebo chceš na ně poslat trestní oznámení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37711
4.1.22 14:55

Myslím, že to není potřeba. namaž si nějaký heparoid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu