Koženkové leginy a čumilové

5
12.10.20 14:58

Kozenkove leginy a cumilove

Nastal čas kozenkovych legin.Je to hitovka, různé barvy ale nejvíc cerne. Nosila jsem je minuly rok a letos zase začínám. Dnes jsem si v nich vyšla a ty pohledy lidi to je něco. Vždy mám k nim něco přes zadek-kabatek, sako rozeply. Ale cumi zepředu. I se za mnou otáčí a vykládají si. Ženský nebo nějaký fakani. Chlapi cumi normálně. Mám na to postavu, štíhlé dlouhé nohy. At si ti zaprdenci hledí svého ne?! Malomesto, holt to neznají burani…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4668
12.10.20 15:03

Asi máš moc velblouda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1238
12.10.20 15:04

A na co se ptáš? :lol: Já je nosím občas taky a lidi na mě koukají úplně stejně, jako normálně. Na mě koukají tak či tak, když vezu dceru v kočáru, to jsou teprv pohledy, protože vypadám na 17 let, i když mi táhne na 25 :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 15:07
@Kristynka22 píše:
A na co se ptáš? :lol: Já je nosím občas taky a lidi na mě koukají úplně stejně, jako normálně. Na mě koukají tak či tak, když vezu dceru v kočáru, to jsou teprv pohledy, protože vypadám na 17 let, i když mi táhne na 25 :lol: :lol:

Ptám se, proč cumi. A koukaji jinak a všichni a divne…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 15:08
@mackA159 píše:
Asi máš moc velblouda.

Ani ne

• Citovat
  • Nahlásit
1164
12.10.20 15:08
@mackA159 píše:
Asi máš moc velblouda.
:lol: taky mě to napadlo :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16873
12.10.20 15:09

Tak se odstěhuj do velkoměsta, tam tvá hvězda zazáří… To víš, na maloměstě budí velbloudi vždycky rozruch…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
12.10.20 15:09
@Anonymní píše:

Asi vypadáš divně tak na tebe tak koukají :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3931
12.10.20 15:13
@Anonymní píše:

Tak ti to asi nesluší. Já taky asi koukám divně, když potkám někoho, kdo má na sobě něco hloupého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.10.20 15:13
@Mia25 píše:
Asi vypadáš divně tak na tebe tak koukají :nevim:

Ja vím, ze mi to sluší, taky polena me nerozhodi.
cumi a ohlizeji se baby a vykládají si, nebo nějaký fakani, tak člověk nevi jak si to vyložit. Chlapi koukaji, standartne jako vždy, ale to mi nevadí, jen ty první dva případy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18666
12.10.20 15:15

Bud vypadas blbe, nebo zavidi no :nevim: kdyz nechces, aby na tebe lidi cumeli, tak se neoblikej vyzivave.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12647
12.10.20 15:16

Cumi, pac je to hnusne :lol: Ale kazdeho vec no. A zjevne te to rozhodi, jinak bys ne jenom nezakladala diskusi, ani bys to nejspis nevnimala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8385
@Anonymní píše:

Protoze kozenka je hnusnej material :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
@Anonymní píše:
Ja vím, ze mi to sluší, taky polena me nerozhodi.
cumi a ohlizeji se baby a vykládají si, nebo nějaký fakani, tak člověk nevi jak si to vyložit. Chlapi koukaji, standartne jako vždy, ale to mi nevadí, jen ty první dva případy

Jako chceš slyšet, že ti zavidí a že jsi nejjasnější hvězda u vás na maloměstě? Tak jo, zavidí a jsi :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
808

Mně přijdou koženkový legíny hnusný, taky bych čuměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama