Krabičková dieta Brno, zkušenosti

5
27.2.21 10:49

Krabičková dieta Brno, zkušenosti

Ahoj holky, mohla by mi některá z vás poradit jak to vlastně funguje a přes co ste si ji objednávali? A jestli ste vůbec zhubli. Mam doma 3 letou holčičku a 2 měsíční miminko. Nedokážu počítat kalorie atd protože na to nemám čas. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7494
27.2.21 11:48

No a to chceš pro sebe krabičky a pro děcka budeš dělat jídlo extra?

A že nemáš čas je slabá výmluva. Když jsou aplikace kde jen dáš věc a hmotnost a spočítá ti to kompletně všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.2.21 17:11

@Cenarius To je teda rada za všechny prachy, já kalorie počítám v appce a je to fakt dost časově náročné, k tomu plánovat potraviny, nákupy, vařit zdravě, tak aby to člověk vydržel dlouhodobě jíst různorodé atd. (nebylo to furt kuřeci prso s rýží´), není jen tak. Když se stará o dvě mrňata, domácnost… Navíc malé děti nemají baštit celozrnné věci, tolik bílkovin, takže rozhodně nemůže jíst to stejné co děti, ale v menších porcích. Já pro rodinu vařím společné obědy, ale jinak jím/připravuju čtyři další jídla zvlášť. Zakladatelko musíš vyzkoušet, já jsem kdysi zkoušela Ježkovy krabičky a spokojenost, vozili nám do práce, více kolegyním, ale nejsou v Brně. Zhubla jsem 3kg za 3 týdny. Chystám se, že až mně to vaření ve vlastní režii nebude bavit na www.zdravestravovani.cz, ale zkušenost zatím nemám. No a samozřejmě, musíš počítat s tím, že tě to výjde minimálně 2× dráž než kdyby sis vařila sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
27.2.21 17:18

@Markéta Rudná moc děkuji za zkušenost a s tím určitě počítám. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 21:17

@Lili-24 Prosím anonymně, není to o mně. Kolega v práci má krabičky od Zdravého stravování. Sem tam jsem něco ochutnala, nebylo to marné, ale fakt jsem měla minimum. Když je na svačinu zelenina, nebývá ve zrovna super stavu. Když nakrájí kedlubnu, tak samozřejmě oschne. Listy salátu ovadnou. Navíc mi vždy přišlo, že je té zeleniny strašně málo (já jsem zvyklá jíst mnohem větší porce). Na svačinu třeba tři plátky takových těch sucharů na způsob knekebrodů (ale nejsou to ony, je to to druhé podobné), pomazánka a troška zeleniny. Nevím, jak vypadají snídaně. Některé svačiny jsou ovocný nápoj, některé jogurt. Výhodu vidím v tom, že člověk nemusí vařit oběd, ale třeba ty svačiny mi přijdou kolikrát jako zbytečně vyhozené peníze (třeba ty jogurty si člověk zvládne koupit sám a žádnou složitou přípravu pokrmu si neušetří). Kolegovi to ale vyhovuje, průběžně obměňuje druhy (s masem, vegetariánské), ale nehubne. (Protože jen co ho vidím, tak se dojídá sušenkami…)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat