Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Myslíte si, že je možné, aby žena po 30 roku věku, měla krizi středníko věku? Která normálně přichází až po 50tce?
Vyprdni se na krizi. Je to ten nejlepší věk: super sex, šťavnatá mladá zralost, spoustu elánu.
@Rotha Místo zakládání diskusí se nejdřív nauč psát číslovky. Mně tyto patvary fakt trhají oči!
Já měla krizi jako 20ti letá, kdy jsem nevěděla, co se sebou. 30 je fajn věk, už víš co chceš a nechceš a zkušenosti jsou vždy k nezaplacení. ![]()
@NiKina píše:
Vyprdni se na krizi. Je to ten nejlepší věk: super sex, šťavnatá mladá zralost, spoustu elánu.
Fakt? Jako jo, od triceti do jedenatriceti byl sex super no. Pak prisly deti
Takze ted uz nevim, co je stavnata, ani co je elan
A od druhyho porodu si uz moc nevzpominam ani na vyznam slova sex ![]()
@trojskahelena píše:
@Rotha Místo zakládání diskusí se nejdřív nauč psát číslovky. Mně tyto patvary fakt trhají oči!
Ale copak, potřebuješ plínky?
Myslím, že web sis vybrala dobře, určitě můžeš nějaké vysoutezit, pokud na ně nemáš, ty chytrá… ![]()
@Rotha Spletl sis příspěvky? Nebo jak souvisí psaní číslovek s plenkami? Uniká mi smysl tvého komentáře…
Ahoj, chtela bych mit tricet let, super vek, uzivej si ho:)Mam 50 a jsem uplne vyrizena, menses mam nepravidelny, jsem bez nalady, mam pocit, ze uz me nic neceka, jen budu starnout.