Které dítě vás víc vyčerpává?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 29.01.18 18:57
Které dítě vás víc vyčerpává?

Tak mě napadla úvaha :) Mám děti dvě. Jedno 5 let a měsíc, druhé rok a deset měsíců. Mladší: hysteráky pokud to není podle něj a dělá ukrutný bordel po baráku. Vysypává pastelky, nosí polštáře všude, vytahuje nádobí a roznáší, všechno vyleje atd atd. Starší: pořád chce pozornost, hlásí mi každou kravinu, mluví hrozně nahlas, neustále je v pohybu, lítá, blbne, vzteká se když jí něco nejde. Prostě blázinec. Když usnou, je to jako balzám na duši ten klid :mrgreen: O hodně víc mě vyčerpává ta starší. Hodně by mě zajímalo jak to máte vy :think: „Ničí“ vás víc starší už rozumnější dítě nebo batole?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 29.01.18 19:00

@GabinkaCh :lol: :lol: :lol: jako by jsi byla u nás doma a to do toho mají oba zanět průdušek a jsou tak na rozkousání, pevné nervy a taky mě kolikrát víc štve ta starší ;) ale viš jak jsou naše :*

atominnka
Generální žvanilka 21506 příspěvků 29.01.18 19:01

Ničí mě muj vzteklej 4letej cápek :mrgreen: Víc než sedmiletá ukecaná drzounka :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 65801 příspěvků 29.01.18 19:01

Mě ničí moje děti, když jsou pohromadě a dohadují se a neustále se provokují a o něco se přetahují. Samostatně jsou v pohodě. Když byly ve věku tvých dětí, tak to bylo úplně v pohodě.

atominnka
Generální žvanilka 21506 příspěvků 29.01.18 19:02

@terinka4444 to je pravda, jak jsou spolu, jsou na :pocitac: :pocitac: :pocitac: :zed:

Aamanda
Kelišová 5554 příspěvků 29.01.18 19:03

@GabinkaCh paradoxně starší, přesně jak píšeš. A to jsou o dost starší než tvoje :mrgreen:.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 29.01.18 19:03

@atominnka @terinka4444 přesně holky a kombinace obou je na Chocholouška :zed:

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 29.01.18 19:03

Mam stejne stare. Nicmene o dost horsi je ten mladsi. Porad leze nekam do vysky. Takze kdyz si hraje vyhazovanim spejli z linky jsem rada. Komunikace nula nula prd. Je tezkej takze dones ho do koupelny je dost zahul. Ale zase je o dost roztomilejsi nez ten starsi:):(

Tichošlápek
Echt Kelišová 9150 příspěvků 29.01.18 19:05

Mladší, protože je jak tryskomyš cely den. Spí 30 minut po obědě, porad jeci, všechno okusuje, neustale se pokouší zmrzacit, honí kočky a celkově hrozne prudí :lol: starší je trochu ufnukany, ale aspoň klidnější.

Fofrník
Závislačka 3241 příspěvků 29.01.18 19:05

@GabinkaCh No nemůžu říci že by nás starost o děti vyčerpávala. Pravda je že někdy je toho fakt docele dost ale bereme to tak že to bylo naše rozhodnutí (děti) a taky jsme stím počítali. Oni nám to bohatě vynahradí chvíle kdy nás něčím mile překvapí nebo se něco povede. ;) :kytka:

terulína
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 29.01.18 19:05

Vyčerpávají mě oba. Starší svojí šílenou ukecaností a neposloucháním a pomalostí. Mladší svými hysteráky a omíláním jedné věty pořád dokola. A když se spojí, tak to umí být síla :lol:

-Sára
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 29.01.18 19:05

Mám tři :srdce: syn 10 těžká puberta. Dcera 7 let prvni třída vzteka se u učení. Miminko 4 měsíce hrůza cvičíme vojtovku má trmeny přišla jsem o mléko začínám dávám um atd. :zed:

b22
Kecalka 270 příspěvků 29.01.18 19:06

Zatím nemůžu srovnávat dvě děti v jiném věku, ale když srovnám jak byla malá kolem roku a teď skoro pět let tak je to strašný rozdíl a je to čím dál horší…přijde mi, že na ní jen kricím, opravují ji a rozčiluje se…že školky přijde rozdovadena, mluví sprostě a trvá mi než ji skroti., Zlaté miminko:( příklad dneska, pan mi přivezl nákup (iTesco) a malá před ním začala řvát že mám hezký kozy. Ptám se co ve školce, prej dobrý, ale že prý ji vynadala paní učitelka že byla sprosta, tak se ptám co řekla a ona do prdele, prej to mrikaji ostatní děti…hrozný hrozný hrozný…

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 29.01.18 19:08

Záleží na životní etapě, starší mě vyčerpávala jako mimino i batole, pak byla zlatá, a jako předpuberťák mě vyčerpává zase. Druhé dítě bylo zlaté jako malé, ale od čtyř let mě dává zabrat. Pořád něco.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 29.01.18 19:10

Mě ničí přítel to je jedno velké dítko :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama