Který smoothie mixér doporučíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 26.11.17 17:21
Který smoothie mixér doporučíte?

Ahoj, chtěla bych kvalitní smoothie mixér který si poradí i s tvrdou zeleninou, oříšky, ledem, zaujalo mě jak si v něm někdo dělá mandlové, burákové máslo, mléko apod. Přidám odkazy na dva, kteří by to možná mohli zvládnout? Měla jsem v hledáčku i Etu Activ Mix a Tefal on The go, ale 300 W je málo. Kolik wattů by mě mít, tak od 900w a výš by už měl vše zvládat? Napište zda máte zkušenoati i s těmi co jsem vložila a doporučte další, nechci sroj kde rozemelu jen měkké banány :D..

https://www.okay.cz/…ept-sm-3383/
https://www.mall.cz/…ii-jakost-sk?…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Irinka0210
Závislačka 4556 příspěvků 26.11.17 18:29

Já mám nutribullet a je super, poradí si s ořechy a tvrdším ovocem a zeleninou úplně v pohodě :)

potvurka89
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 26.11.17 18:34

@Mischa69 ahoj je pro tebe důležité aby zvládl led? Já jsem si kvůli praktičnosti vybrala raději ponorný mixer který v příslušenství má velkou nádobu od ety. Kdybych vybírala mixer na smoothie vybrala bych tento http://eshop.eta.cz/…000/p438418/#…

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 26.11.17 19:03

@Irinka0210

Nutribullet se mě hodně líbí, ale ta cena je taky pěkná no. Jaký máš ty? Mě se líbí asi 900 w může rovnou mlít i sekat.

@potvurka89

Chtěla bych právě mixovat zmrzlé ovoce a také udělat např. tříšť. ledovou kávu apod. dcerka by byla v sedmém nebi :) Jinak ten od Ety vypadá dobře, dám si ho do hledáčku i když zas cena přesahuje dvojku :D

potvurka89
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 26.11.17 19:09

@Mischa69 je to drahé to je pravda ale pokud je pro tebe zásadní mixovat zmrzlé ovoce atd tak je lepší koupit dražší aby ty nože to zvládli :) Led docela hodně normální nože otupí nebo vůbec to nezvládnou.

Irinka0210
Závislačka 4556 příspěvků 26.11.17 19:55

@Mischa69 Mám těch 900w, jak jsem psala jsem s ním maximálně spokojená, a jak bylo zmíněno, pokud chceš mixovat zmrzlé ovoce, tak určitě vyšší výkon, ty obyčejné to prostě nedají. Ségra koupila nějaký obyčejný a pak ho prodala a kupovala taky Nutribullet

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 26.11.17 21:38

@Irinka0210

Ok tak 900w a výš, musím tedy najít podobnej stroj jako je nutribullet, jen levnější a aby zvládal vše, četla jsem plno diskuzí a nechápu jak někdo chválí stroj s 300 watty :lol:

Známá právě prodává ten 600w, ale raději silnější u ní se prý musí přehazovat čepele na ořechy, to by mě asi také nebavilo :-)

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 30.11.17 09:06

Někdo další tipy? :)

peťulka186
Nováček 7 příspěvků 06.12.17 11:21

Doma máme Ettu s 900 watty a bohatě stačí, za málo peněz, hodně muziky :P

Emimin7
Kelišová 7152 příspěvků 06.12.17 11:23

Já mám z Lidlu za tušim 699,– a jede už dva roky jak ďábel. :cert:

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 06.12.17 23:08

@peťulka186

Ahoj, můžeš prosím poslat odkaz jaký myslíš? :) A co vše si s ním dělala? Díky :D

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 29.12.17 20:18
@potvurka89 píše:
@Mischa69 ahoj je pro tebe důležité aby zvládl led? Já jsem si kvůli praktičnosti vybrala raději ponorný mixer který v příslušenství má velkou nádobu od ety. Kdybych vybírala mixer na smoothie vybrala bych tento http://eshop.eta.cz/…000/p438418/#…

@potvurka89

Ahoj, tak Ježíšek nakonec přinesl tento od Ety, je stejný jako jsi dávala odkaz ty, jen má o dvě lahve míň, tak byl levnější :)…Jen ho Ježíšek kupoval za 1799.- a ted je zas levnější, po Vánocích zlevnili oba :D

https://eshop.eta.cz/…010/p438421/

czaky
Ukecaná baba ;) 2499 příspěvků 29.12.17 21:44

Ahoj, my porizovali loni relativne levny Domo, s tim, ze vyzkousim jestli me to bude bavit, jestli se to bude pit atd. a ze pozdeji koupime kdyztak lepsi a zatim jsme spokojeni i s timto. Zvlada mrkev i zmrzle jahody bez problemu. Orechove maslo jsem zatim nezkousela. Paradoxne problem byly rozinky - ty asi jak jsou pruzny nebo co tak zustaly v jinak rozmixovanem napoji cele a avokado nebo banan kdyz jsem chtela jen na kasi ( bez pridani tekutiny), tak to taky neproslo. To se nalepilo na steny nadoby, ostri vykrouzilo svuj kruh a konec :lol:. Jinak pro me obrovske plus tohoto levneho mixeru proti tem lepsim je velikost - fakt na lince skoro nezabere misto takze ho nemusim uklizet a je furt v provozu :palec:

potvurka89
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 30.12.17 09:06

@Mischa69 ahoj tak to je super že ježíšek se trefil do dárku :) zkoušela jsi už led?

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 30.12.17 13:07

@potvurka89 Ahoj, led jsem ještě nezkoušela, zatím jen tvrdý kokos, lískové řechy, ovesné vločky, měkké ovoce a chia semínka a zatím v pohodě, uvidím jak dál :)

Přítelovi se také líbí, pořád by chtěl něco mixovat :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama