Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@Anonymní píše:
ne rodina bydlí na druhem konci republiky![]()
![]()
![]()
![]()
Tak akorát nesmíte k ní na návštěvu… nebo jen vlakem
![]()
@Anonymní píše:
ne rodina bydlí na druhem konci republiky![]()
![]()
![]()
![]()
Ufffff… ještě, že tak. Jinak by se o tom fakt mohli dovědět
![]()
Nevite, jestli daji novou spz? zitra budeme. mit nove auto dovezene z Holandska a v nedeli chceme na nem do zahranici… Dekuji
Asi zalezi, jak kde, ale my cekali urcite tyden, nez bylo vse vyresene
Záleží… My jsme ve čtvrtek auto z Německa zaplatili, hned jasné udělali povinné i havarijní přes net, prodávající nám vyběhal v pátek technickou a spz a pak už jsme mohli jezdit.
Urad pri dovozu ma az 30 dni na to, aby vydal novou znacku. Takze pochybuji, ze to stihnete, my cekali 14 dni.
To je zajímavé, my fakt vše za jeden den
Ale je fakt, že ten náš prodávající tam má asi nějaké známosti… Máme i hodně pěknou spz ![]()
ne rodina bydlí na druhem konci republiky
