Zkušenosti s doplňkem stravy L-tryptofanem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ženucha
Nováček 9 příspěvků 28.12.18 15:24
L-tryptofan zkušenosti

Zdravím, má tu někdo zkušenosti s doplňkem stravy L-tryptofanem? Já se rozhodla že jej zkusím jako možnou šetrnou alternativu antidepresiv ale přijde mi že vždy když jsem si vzala prášek tak ráno jsem se probudila podrážděná a i se mi po něm hůř vstávalo :nevim: ale nějak jsem si to nespojila s těmi prášky… Déle jak 3 dny jsem ho nebrala nějak sem se na to vykašlala a pak to zkusila asi po 2 týdnech znovu a zase jsem se ráno probudila podrážděná a špatně se mi vstávalo… Tak nevím jestli to byla jen taková náhoda nebo to může na někoho mít i takový vliv na začátku užívání než se to třeba nějak srovná :think: Ale je fakt že se mi po něm krásně usínalo a cítila jsem po něm uvolněná a spokojená ale ty rána byla děsná :lol:

Reakce:
Janee19
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 28.12.18 20:14

Já si ho občas vezmu, když nemůžu spát, zabírá krasne. Ráno ovšem to vstávání stojí za to, ne že bych byla podrážděná, ale nemůžu se vzbudit. Takže si ho vezmu max do půlnoci, abych ráno vstala. Vím, že se používá i jako přírodní natidepresivum na zlepšení nálady, ale v tom nějak účinek nepozoruji…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >