Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
@Anonymní píše:
No podle mě druhy den to natekle neni, to ještě prijde to horsi. Mně rikali, ze druhy den je videt, jak to bude zhruba vypadat, pak to natece a bude se to hojit ještě týdny…
Fakt jo? No to jsem zvědavá na finální výsledek
. Doporučili vám nějakou mastičku na otoky? A co se bolesti tyče, myslíte že to ještě teprv přijde?
@Lucilooke píše:
Fakt jo? No to jsem zvědavá na finální výsledek. Doporučili vám nějakou mastičku na otoky? A co se bolesti tyče, myslíte že to ještě teprv přijde?
Masticku žádnou… Jinak ja prave ten druhy den to mela super a pak uz to natekalo, byla jsem pak jak těhu… No a co se tyce bolesti, tak myslim, ze horší uz to nebude… Ja si brala jen jeden paralen prvni den, pak uz nic…
@Anonymní píše:
Masticku žádnou… Jinak ja prave ten druhy den to mela super a pak uz to natekalo, byla jsem pak jak těhu… No a co se tyce bolesti, tak myslim, ze horší uz to nebude… Ja si brala jen jeden paralen prvni den, pak uz nic…
Aha, tak to jo… Ja právě čekala že to bude horší
ta bolest
a je to fakt jen jak nahmožené svaly. Dnes ležim cely den v posteli a už mě to nebaví
, nejraději bych se šla ven někam projít, ale nevím jestli je to dobrý nápad ![]()
@Hm81 stehy
? Vám něco zašivali? Ja si ty krvavé polštářky a podložku dala dneska pryč a mám už jen stahovací prádlo ![]()
Ahoj, a kolik je to asi na cm? případně kolik to hodí kg? dolů?
Jinak o tom uvažuji spíše v září…nyní bude pěkně a je to škoda se neopalovat a koupat
@Alik84 dobrý den, vřele doporučuji kliniku dermaestet v Brně
![]()
@Lucilooke píše:
@Alik84 dobrý den, vřele doporučuji kliniku dermaestet v Brně![]()
Super moc díky
@Burj Chalifa proč reklama? Byla jsem tam v pondělí na slimlipo v dermaestet a včera na rty a pokud že jsem byla spokojena, tak rada doporučim dále ![]()
@Lucilooke
Aha, kačer
.Nadšené komentáře na konkrétní kliniku zavání reklamou.
@Burj Chalifa Vaše komentáře jsou super, hrozně ráda Vás čtu. Vy jste byla? Já uvažuji o nohách, které mám nesouměrné ke zbytku těla, ale důvěryhodně na mě tady působíte jen Vy ![]()
@Burj Chalifa Tak nadávat na ně nebudu, když jsem s jejich práci spokojena, logicky že
![]()
Mám dotaz, jsem dnes přesně 6 týdnu po liposukci břicha a boků, slimlipo a úbytek v pase je jen 1 cm. Břicho stále vyvalené ven
,pokud by tohle měl být výsledek, tak bych do toho za ty prachy nešla, sice ano břicho na pohled vypadá o chlup líp, ale je stále ve stavu, který se mi nelíbí
. Jste některá delší dobu po zákroku a měla jste to stejně a pak se to opravdu zlepšilo. Na klinice mě ujišťuji, že to může trvat i tři měsíce než se to dá považovat za konečný výsledek. Ale ja už tomu moc nevěřím přijde mi, že uz se s tim minimálně tři týdny nic neděje
.