Léčení z bulimie

Anonymní
12.5.21 12:47

Léčení z bulimie

Dobrý den, mám se léčit z bulimie. Ačkoliv to byl pro mě zpočátku šok, protože mám váhu v normě, tak mám za den přijmout 3000 kalorií, což je tak 2× krát vyšší počet, než jsem jedla původně. Každopádně je mi jasné že nemůžu jíst extra zdravě, protože bych ten objem v životě nezvládala, momentálně jsem i z 400 kcal přežraná… nemáte nějaké zkušenosti a doporučení jak zvýšit kcal příjem? Nějaké nutradrinky, nebo snadno dostupný potraviny s vysokým kcal příjmem? Za všechny rady moc děkuji. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.5.21 13:51

Ahoj, sice jsem neměla nikdy bulimii a ani anorexii, ale před pár měsíci jsem měla dost krušné období, a vypadala jsem jako věšák na prádlo. Denně mi stačil talíř polévky bez pečiva a někdy jsem nejedla i dva dny… Všude mi trčely kosti. Když jsem takříkajíc prozřela, šlo to ze začátku pomalu, musela jsem se naučit jíst alespoň 3denně, když jsem se hodila do klidu, začala jsem jíst i sladké a smažené ale trvalo to tak tři měsíce než jsem konečně vypadala zdravě, teď si myslím, že jsem akorát, ale pořád mám v hlavě blok, abych nebyla tlustá, takže už zase jím jen 3denně, snídaně, oběd, večeře. Člověk si musí trochu roztáhnout žaludek, a omezit pohyb, nevím, jestli poradím ale já moc tadytem nutridrinkum nevěřím, hlavně to asi nebude levná záležitost, výživovou hodnotu i kalorie mají i uvařená jídla doma do toho sladkosti a uvidíš že se to bude pomalu zlepšovat :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat