Hledám online parťačku na hubnutí

76
5.5.21 16:15

Hledam online partacku na hubnuti :D

Ahoj, jednoduse :lol: hledam online partacku na hubnuti:mrgreen: :mrgreen: samotnou me hubnout neba (spis nemam vuli a nezvladam byt dusledna :cert: ). Tak jestli je tu nekdo, kdo by se rad podporoval treba na facebooku a sly bychom do toho spolecne.. :D budu rada, kdyz se ozves :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1579
5.5.21 16:37

Ahoj, jestli chceš, napiš mi zprávu. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
5.5.21 16:40

Ahoj, měla jsem stejnou myšlenku, ale stále ne a ne u hubnutí vydržet. Pokud budeš chtít, ráda se přidám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
5.5.21 17:20

No ano, taky bych to potřebovala jak sůl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
5.5.21 19:22

@Elza2311 Ahoj moc ráda :) napiš. : :) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mrg
42
7.5.21 00:12

Ahoj, ráda bych se taky přidala. Potřebuji trochu povzbuzení. Po porodu mi zůstalo nahoře 5kg (takže 80kg). A přestože jsem rok a půl kojila, váha šla pouze nahoru. Teď jsem ho konečně odstavila, jenže jsem na rovných 90kg 😒 na 170cm
A teď ta horší část. Denně mám min 2 svižné procházky se psem (30min a více) a jedna je vždy i s kočárkem. Takže 25kg jednou rukou tlačim a druhou 25 zase brzdim. Pošuk ještě pořád neumí chodit u kočárku. Od října cvičím s fityfy. Až do min měsíce to bylo poctivě 4× týdně, jenže když nejsou výsledky, není chuť…
Byla jsem i u dietolozky, ta mi řekla, že je mé tělo totálně bez živin, vyčerpané a že mám zpomalit. Jo to se jí řekne… Mám doma divocha, kterýmu stačí fakt málo spánku (odpadl před hodinou) a do toho ještě staráni se o babičku. Ale aspoň jsem se odhodlala k ukončení kojení a to hrozně pomohlo na psychiku. Do té doby jsem byla jak nášlapna mina a chtěla jsem rozbít hubu každému kdo na mne promluvil 😂
Potřebuji trochu pomoct se stravou. Nastavit si budika, abych jedla, ale hlavně vědět taky co jíst.
Nevím jestli to někdo dočetl až sem. Pokud jo, tak se k vám přidám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
13.5.21 14:53

@Mrg Napsala jsem ti zpravu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21598
13.5.21 15:08

Tak jak hubnete holky? :) Pokud se ještě hledá parťačka, klidně se hlásím 🙋🏻‍♀️ Motivace, inspirace není nikdy dost :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mrg
42
13.5.21 20:39

@Elza2311 dostala jsem se k tomu až teď ;)
@Nastys za ten týden se to nehlo absolutně nikam. Po pročtení velkého množství diskuzí chci zkusit kaloricke tabulky. Uvažovala jsem dlouho i nad Břicháčem, všude o něm mluví. Ale pak bych musela vařit pro sebe odděleně.

Jakým způsobem se snažíte zhubnout vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 15:05

Ahoj, mám stejný problém. Chci během dvou měsíců shodit pár cm, jelikož doba covidu se na mě dost podepsala a začínám být trochu zoufalá. (A stále si nechci připustit, že bych měla nakoupit nové oblečení, protože to ve skříni na sebe prostě nenarvu a když náhodou se zadaří, vypadám jak velryba). Chtěla bych nějakou parťačku na vzájemnou motivaci, která chce začít tak jako já. Omlouvám se za anonym… pokud se najde nějaká duše, co je na tom podobně, napište sem a já vám napíšu sz. Díky moc. :)

• Citovat
  • Nahlásit
3
10.6.21 21:26

Já už jsem tedy začala, hubnu po porodu, ale i když mám skoro vše, co jsem přibrala, dole, potřebuju ještě tak 8, ideálně třeba 10 kg. :mrgreen: Celkem mi to jde, ale vždycky chvíli, pak polevím a nehubnu nebo ještě trochu priberu. :roll: Pořád dokola. Takže klidně uvítám sz, můžeme se zkusit podporovat navzájem. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat