Léto venku s eMiminem 2022

Napsat příspěvek
Velikost písma:
108
11.7.22 22:57

@admin

Moc děkuji za upřesnění, doufám, že není tedy problém, když již vložená hodnocení upravím, snad se mi tedy taky započítají. :roll:
Ještě mě napadá, aby se nestávalo, že třeba ohodnotím místo, které bude následně smazáno pro duplicitu. Děkuji a přeji krásný večer :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20882
12.7.22 08:06

@Andrea3131 @Sonnullinkka @caramba @Rezinac

Hodnocení - min. délka 500 znaků a 1 autorská fotka
V tomto případě vás nepotěším. K hodnocení je skutečně potřeba přidat autorskou fotku z místa a rozsah popisu by měl být také minimálně 500 znaků, jak popisují pravidla.

Není potřeba uvádět duplicitní informace o samotném místu, stačí napsat, s jak starými dětmi jste výlet podnikli, v jakém počasí, jaká byla cesta, doporučení k místu pro ostatní rodiče, čím místo oslovilo/ zklamalo právě vás.

Vyhodnocení 1. herního týdne proběhne ve středu, pak budeme vědět, kolik z vás splnilo podmínku týkající se hodnocení. Každopádně - pokud víte, že vaše hodnocení není v dostatečném rozsahu - doporučuji urychleně doplnit. V průběhu dneška a částečně i zítřka. Rozhodné je datum přidání hodnocení, nikoliv jeho úpravy.

Krásné léto,
Jitka :kytka:

Př.: (513 znaků)

Na Okoř jsme poprvé vyrazili ve 4 na kolech. 4-leté dítko po vlastní ose, roční batole v sedačce. Cesta z Velkých Přílep je dlouhá 5 km. Jako první jsme zvolili klidnější a nejkratší trasu po vedlejší silnici přes Noutonice, u noutonické nádrže jsme odbočili doleva a zbytek cesty byl po polní cestě, která je bez provozu. Trasu zvládne snadno dítě i nesportovní rodič.

Na Okoři měl - více než samotná zřícenina - úspěch tradiční prastarý kolotoč a lodičkové houpačky, které v podhradí bývají poměrně pravidelně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20882
12.7.22 09:12

@Andrea3131

Úprava popisu místa/ úprava hodnocení
Nebojte se upravovat popis místa, ani hodnocení. Naopak. Čím lepší, tím lépe pro vás. Datum přidání zůstává beze změny a to je rozhodné při vyhodnocování jednotlivých kol hry.

Mazání duplicitních míst
Když mažeme místo z důvodu duplicity, přesouváme zároveň hodnocení k místu původnímu. Budeme moc rádi za pomoc s hlášením duplicitních míst.

Krásné léto,
Jitka :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20882
12.7.22 14:43

Audiotéka kódy na měsíční předlatné
Právě dorazil email s informací, že kódy by měly dorazit v průběhu zítřka a my je začneme distribuovat ihned vzápětí.

Pěkný den,
Jitka :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
47
12.7.22 15:30

@admin
Dobry den. Dekuji za odpoved, ale porad nikde v pravidlech nevidim, ze je nutne pridat k hodnoceni fotku. Muzete tady prosim vlozit konkretni vysek pravidel, kde je toto uvedene?
Mam pocit, ze se pravidla vymysli a meni za pochodu, coz mi teda neprijde k ucastnikum moc fer…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.22 18:48

@admin Teď jsem chtěla své hodnocení upravit a hlasí mi to bohužel chybu :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20882
12.7.22 21:08

@orsulikova.zuzana

Nefunkční editace hodnocení
Dobrý večer, právě jsme s kolegyní ověřovali editaci hodnocení a oběma nám funguje, jak na desktopu, tak na mobilu. Můžete (klidně do soukromé zprávy adminovi) poslat url, kde vám editace nefunguje?

Pěkný večer,
Jitka :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20882
12.7.22 21:35

@Sonnullinkka

Pravidla pro přidávání hodnocení
Máte pravdu, po konzultaci s kolegyněmi může být výklad v pravidlech zavádějící, raději je doplníme, aby bylo vše úplně jasné. A pravděpodobně v prvním týdnu hry budeme při výběru výherců shovívavější.

Vysvětlení ale najdete v průvodních materiálech ke hře, například zde:

Všude uvádíme, že podmínkou hodnocení je návštěva místa a pořízení autorské fotografie,

Asi se vám zdá pravidlo zbytečné. Proto raději vysvětlím záměr hry. Rádi bychom pro rodiče vytvořili nástroj, který bude plný užitečných, praktických rad a tipů. Ty mohou dát jen ti, kteří místo opravdu navštíví. Fotka prokazuje návštěvu v místě.

Jak vidím na Vašem profilu, zatím s účastí v letošním ročníku váháte. Snad Vás záměr hry přesvědčí o tom, že pravidla nejsou jen proto, abych vás zbytečně trápili :srdce:

Krásné léto a užijte si výlety,
Jitka :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
47
13.7.22 08:56
@admin píše:
@orsulikova.zuzana

Nefunkční editace hodnocení
Dobrý večer, právě jsme s kolegyní ověřovali editaci hodnocení a oběma nám funguje, jak na desktopu, tak na mobilu. Můžete (klidně do soukromé zprávy adminovi) poslat url, kde vám editace nefunguje?

Pěkný večer,
Jitka :kytka:

Z toho vyplyva, ze admini soutezi pod svymi soukromymi ucty take? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20882
13.7.22 10:33

@Sonnullinkka

Nerozumím Vašemu dotazu a hlavně jeho důvodu. Snažíte se naznačit, že adminky jednají nečestně? Soutěže děláme pro celou komunitu, zaberou nám čas navíc, v podstatě zatěžují aparát eMimina. Naznačováním nečestného jednání veškerou dobrou vůli týmu shazujete.

Aby bylo jasno:

  • Výlety a hodnocení v sekci Výlety může přidávat kdokoliv, i adminky pod adminským nebo soukromým účtem. Je to žádoucí aktivita.
  • V případě ověřování editace hodnocení jsme testovali Výlety na účtu admina, který má založených několik výletů a přidaných několik hodnocení.
  • Samotné hry se zaměstnanci Mafry účastnit mohou (mohou přidávat výlety a hodnotit), ale bohužel, nevyhrají žádnou cenu.

Jitka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
47
13.7.22 11:47
@admin píše:
@Sonnullinkka

Nerozumím Vašemu dotazu a hlavně jeho důvodu. Snažíte se naznačit, že adminky jednají nečestně? Soutěže děláme pro celou komunitu, zaberou nám čas navíc, v podstatě zatěžují aparát eMimina. Naznačováním nečestného jednání veškerou dobrou vůli týmu shazujete.

Aby bylo jasno:

  • Výlety a hodnocení v sekci Výlety může přidávat kdokoliv, i adminky pod adminským nebo soukromým účtem. Je to žádoucí aktivita.
  • V případě ověřování editace hodnocení jsme testovali Výlety na účtu admina, který má založených několik výletů a přidaných několik hodnocení.
  • Samotné hry se zaměstnanci Mafry účastnit mohou (mohou přidávat výlety a hodnotit), ale bohužel, nevyhrají žádnou cenu.
Jitka

Ja jsem se jen zeptala, netreba hledat za kazdym dotazem nejaky utok… ;) Omlouvam se, jestli to tak vyznelo :kytka:
Hezky den preji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20882
13.7.22 18:12
@admin píše:
@orsulikova.zuzana

Nefunkční editace hodnocení
Dobrý večer, právě jsme s kolegyní ověřovali editaci hodnocení a oběma nám funguje, jak na desktopu, tak na mobilu. Můžete (klidně do soukromé zprávy adminovi) poslat url, kde vám editace nefunguje?

Pěkný večer,
Jitka :kytka:

Omluva míří k @orsulikova.zuzana
Skutečně jsme měli chybu v jedné ze šablon a editace některých hodnocení místa z mobilu nebyla možná. Opravujeme, oprava by měla být nasazená zítra (tj. 14.7.) ráno. Do té doby lze hodnocení editovat jen na desktopu.

Děkujeme za nahlášení a detaily chyby,
Jitka  :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1521
14.7.22 13:16

@admin tak já teď nevím, zda jsem někam zařazená do soutěže, nebo ne :think: tip jsem přidala už minulý týden, i hodnocení, dneska jsem teda upravila hodnocení (na mobilu), aby vyhovovala pravidlům podle téhle diskuze a teď čtu, že se první týden vyhlašoval včera (což jsem nesplňovala těch 500znaků a fotky u hodnocení a na mobilu to opravit nešlo), ale výherce nikde nevidím :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20882
14.7.22 13:29
@MiliKuu píše:
@admin tak já teď nevím, zda jsem někam zařazená do soutěže, nebo ne :think: tip jsem přidala už minulý týden, i hodnocení, dneska jsem teda upravila hodnocení (na mobilu), aby vyhovovala pravidlům podle téhle diskuze a teď čtu, že se první týden vyhlašoval včera (což jsem nesplňovala těch 500znaků a fotky u hodnocení a na mobilu to opravit nešlo), ale výherce nikde nevidím :think:

Dobrý den,

omlouvám se, vyhlášení týdenní soutěže ještě neproběhlo, kolegyně Jitka a Terka budou výherce vyhlašovat zítra, výhercům přijde soukromá zpráva + budou k dispozici na stránce hry :andel:

Děkuji a přeji hezký den,
Viki :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1521
14.7.22 13:40

@admin dobrý den, děkuji za odpověď a hezký den :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová