Lhal mi a já jsem na dne

Anonymní
7.2.20 14:40

Lhal mi a já jsem na dne

Holky jsem naprosto nešťastná. Zamilovala jsem se až po usi, myslela jsem ze jsem potkala chlapa svyho života a byla jsem fakt šťastná jako leta ne a včera jsem zjistila ze mi cele 4 měsíce lhal…zjistila jsem ze má partnerku. Řekl mi ze má děti a ze s ni nežije už nejméně rok, já mu to cele uverila, nikdy by mě nenapadlo ze by mi tenhle člověk lhal. Když jsem začala mít pochyby tak mě uchlacholil. Jestli si řeknete ze jsem blba když mě za 4 měsíce nevzal domu tak proto ze jsem většinou chtěla já aby byl u mě a když jsem chtěla já k němu tak říkal ze má děti a ze je ještě brzy na seznámení, že tezce nesly rozchod a ještě jim nechce motat hlavu. Naprosto jsem to respektovala a ještě se zajímala co rady dělají a říkala si jak zkusím aby mě měly rady a přijaly mě. Včera jsem díky Fb a extrémní náhodě přišla na to že spolu normálně zijou a ona zřejmě vůbec netuší že je něco špatně a on má jinou. Proste jsem milenka proti své vůli. Ale nejhorší je ze ho miluju jak blázen a snad bych mu to i byla schopna odpustit ale on se mnou stejně nepočítá :-( vůbec nevím co mám dělat, jen sedím v práci a řvu tu. On neví ze to vím.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.2.20 14:45
@Anonymní píše:
Holky jsem naprosto nešťastná. Zamilovala jsem se až po usi, myslela jsem ze jsem potkala chlapa svyho života a byla jsem fakt šťastná jako leta ne a včera jsem zjistila ze mi cele 4 měsíce lhal…zjistila jsem ze má partnerku. Řekl mi ze má děti a ze s ni nežije už nejméně rok, já mu to cele uverila, nikdy by mě nenapadlo ze by mi tenhle člověk lhal. Když jsem začala mít pochyby tak mě uchlacholil. Jestli si řeknete ze jsem blba když mě za 4 měsíce nevzal domu tak proto ze jsem většinou chtěla já aby byl u mě a když jsem chtěla já k němu tak říkal ze má děti a ze je ještě brzy na seznámení, že tezce nesly rozchod a ještě jim nechce motat hlavu. Naprosto jsem to respektovala a ještě se zajímala co rady dělají a říkala si jak zkusím aby mě měly rady a přijaly mě. Včera jsem díky Fb a extrémní náhodě přišla na to že spolu normálně zijou a ona zřejmě vůbec netuší že je něco špatně a on má jinou. Proste jsem milenka proti své vůli. Ale nejhorší je ze ho miluju jak blázen a snad bych mu to i byla schopna odpustit ale on se mnou stejně nepočítá :-( vůbec nevím co mám dělat, jen sedím v práci a řvu tu. On neví ze to vím.

Ja vim, ze to ted boli, ale bud rada, zes na to prisla. Neni to chlap tveho zivota, jen lhar a nevernik. Predstav si, ze bys byla v kuzi te jeho zeny, ktera uz si s timto vosoustem poridila deti. Ty si sama sebe urcite vazis vic, nez byt milenkou, takze ho kopni do riti a najdi si spravnyho chlapa. O nic neprichazis, neni tak uzasny, jak sis myslela, ani omylem. Takze nebrec pro neco, co neexistuje. Vsechno preboli. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 14:46

Napiš to manželce. Jestli má rozum, tak ti ho přiveze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8098
7.2.20 14:47

Zmetek jeden :cert: Asi bych měla velkou chutˇho prásknout, ale ta jeho asi nic netuší :? Blbá situace, fakt jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 14:47

Ahoj,
je mi to líto, ale asi je dobře, že jsi na to přišla vlastně pořád ještě včas. Asi bude hledat desítky výmluv, omluv, ale to je jedno.
Ať to brzy přebolí a poznáš se s někým, pro koho budeš číslo jedna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
778
7.2.20 14:48

Představ si to peklo, kdybys skončila ve vážném vztahu s někým, kdo ti tak dobře lže o zásadních věcech a ty to ani nepoznáš.

Ne, nezáleží mu na tobě. Buď ráda, že to tak dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9427
7.2.20 14:51
@Anonymní píše:
Holky jsem naprosto nešťastná. Zamilovala jsem se až po usi, myslela jsem ze jsem potkala chlapa svyho života a byla jsem fakt šťastná jako leta ne a včera jsem zjistila ze mi cele 4 měsíce lhal…zjistila jsem ze má partnerku. Řekl mi ze má děti a ze s ni nežije už nejméně rok, já mu to cele uverila, nikdy by mě nenapadlo ze by mi tenhle člověk lhal. Když jsem začala mít pochyby tak mě uchlacholil. Jestli si řeknete ze jsem blba když mě za 4 měsíce nevzal domu tak proto ze jsem většinou chtěla já aby byl u mě a když jsem chtěla já k němu tak říkal ze má děti a ze je ještě brzy na seznámení, že tezce nesly rozchod a ještě jim nechce motat hlavu. Naprosto jsem to respektovala a ještě se zajímala co rady dělají a říkala si jak zkusím aby mě měly rady a přijaly mě. Včera jsem díky Fb a extrémní náhodě přišla na to že spolu normálně zijou a ona zřejmě vůbec netuší že je něco špatně a on má jinou. Proste jsem milenka proti své vůli. Ale nejhorší je ze ho miluju jak blázen a snad bych mu to i byla schopna odpustit ale on se mnou stejně nepočítá :-( vůbec nevím co mám dělat, jen sedím v práci a řvu tu. On neví ze to vím.

Vážně bys dokázala odpustit někomu, kdo lže nejen tobě, ale především svým nejbližším? Ty bys mu dokázala věřit, když víš, jak dobrý lhář to je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 14:52

:hug: hmmm, úplně to zklamání chápu. Zajímalo by mě, co ti bude říkat, až to na něj vybalíš. Hlavně to nebonzuj jeho ženě, zbytečně ji ublížíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2977
7.2.20 14:55
@Hraběnka Stradová píše: :hug: hmmm, úplně to zklamání chápu. Zajímalo by mě, co ti bude říkat, až to na něj vybalíš. Hlavně to nebonzuj jeho ženě, zbytečně ji ublížíš.

Bude zatloukat a zatloukat, řekne, že to tak není, že jsi to špatně pochopila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6721
7.2.20 14:59

I když ti to tak možná neprojde, buď ráda, žes na to přišla a zbavila se ho. Já bych asi anonymně napsala té jeho ženě - protože kdybych byla v její kůži, tak bych taky chtěla, aby mi to někdo řekl. Samozřejmě je možné, že o nevěrách chlapa dávno ví, ale to se ty stejně nedozvíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6721
7.2.20 15:02
@Hraběnka Stradová píše: :hug: hmmm, úplně to zklamání chápu. Zajímalo by mě, co ti bude říkat, až to na něj vybalíš. Hlavně to nebonzuj jeho ženě, zbytečně ji ublížíš.

A to já bych třeba chtěla, aby mi to někdo řekl, než abych v nevědomosti ztrácela čas. Když bude patřit do skupiny, že vědět nechce, tak tomu stejně neuvěří :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3364

Teď tu bude každá zjišťovat, jestli to není zrovna ten její.. :lol: :lol:

Btw.. odkud jsi a jak se jmenuje??? :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Jak jako odpustila? To bys měla úplně na háku že opustí manželku a děti?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.2.20 15:08

Ne myslím ze bych byla ochotna mu odpustit a cítit k němu to samy. Jsem proste zamilovaná jak blázen a jsem v totálním šoku. Jmenuje se Michal a je kousek od Prahy ;)

Já nevím nejradši bych ji napsala ale zároveň nechci, chtěla bych mu říct jak mi silene ublížil a všechny ty věci co mi řekl mu předhodit ale jsem ve stavu kdy budu hystericky brecet ze ho miluju :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.2.20 15:11
@Anonymní píše:
Ne myslím ze bych byla ochotna mu odpustit a cítit k němu to samy. Jsem proste zamilovaná jak blázen a jsem v totálním šoku. Jmenuje se Michal a je kousek od Prahy ;)Já nevím nejradši bych ji napsala ale zároveň nechci, chtěla bych mu říct jak mi silene ublížil a všechny ty věci co mi řekl mu předhodit ale jsem ve stavu kdy budu hystericky brecet ze ho miluju :roll:

No jo přes mrtvoly že? :P :P

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama