Lidl prodejna styl budovy?

94
22.12.20 11:27

Lidl prodejna styl budovy?

My máme Lidl, který je moc úzký. Tam projedou maximálně dva vozíky. Když chceš pečivo, tak se stojí řada na to. Tam jsou dlouhé chodby s regálu a nejde se zastavit. Když zastavis, tak zastavíš ostatní. To jsou tak všechny LIDL hloupě postavené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1432
22.12.20 11:29

Všechny určitě ne, u nás je takto blbě udělaná Billa. Holt někdy ty prostory nejsou dokonale. Chod nakupovat jinam, pokud tě to tak štve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
22.12.20 11:29

U nás to je taky tak akorát má dva vozíky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
22.12.20 11:35

@Midaku To ano, to musim. Mě zajímá, jestli se vyhýbat úplně Lidl nebo jen tomu lokálnímu. Já budu potřebovat doublekocarek. Mám obavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16566
22.12.20 11:39

Ne, u nas všechny lidl v pohodě. Takhle blbou mame Billu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8479
22.12.20 11:41

U nás jsou dva. Jeden menší, tam nechodím. A pak ten velký. Tam je prostor i na tři vozíky. A zklamu tě. Někteří lidé dokáží ucpat i velký prostor. Hlavně klábosící seniorky. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8054
22.12.20 11:44

@theRonnie není to pravidlo. Většina Lidlu jsou větší a krásně se tam vejdou 2 vozíky i s rezervou. Možná i 3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53306
22.12.20 11:53

Než to tu přestavili, bylo to stejné. Když přivezli paletu a doplňovali zboží do regálů, tak jsem tam s kočárem neprojela. Teď po přestavbě je to mnohem lepší. Ale stejně tam radši dítě nosím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
22.12.20 11:59

@theRonnie tak z kych zkusenosti se urcite neni poteeba vyhybat vsem Lidlum. Je to kus od kusu. Ale většina obchodu je tak akorát na dva vozíky a kousek k tomu. Leckde nepřijedu ani normálním kocarem, kdyz tam mají paletu se zbožím. U nas v Albertu jsku uličky, kde nepřijedu ani když tam žádná paleta není. Mají tam postavené mini regalky se zbožím, uprostřed té uličky, u které jsem se radovala, že je krásné široká… si nevyberes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
22.12.20 12:01

U nás je v pohodě 1 lidl ze 3…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3847
22.12.20 12:05

A nejlepší je teď, že když jdu s manželem a se synem, tak musíme mít 2 vozíky. ;) sice vozím prázdný, ale když se potřebuji domluvit s manželem nebo mu dát něco do vozíku, tak to je taky super 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3384
22.12.20 12:09

U nás je Lidl docela velký a stejně ho bojkotujeme od té doby, co nás šikanovali, že si při nákupu ve dvou musíme vzít každý jeden vozík. Nezajímá mě, že neumí nařízení vlády vyřešit jinak než počítáním vozíků. Např. v Albertu zachovali malé košíky i vozíky a navíc je nechali volně, aby nenutili zákazníky mít ještě pětikorunu nebo žeton. Řazení vozíků zpátky většina lidí i tak dodržuje a když tak to dolaďuje jejich zaměstnanec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28954
22.12.20 13:04

Lidl staví typové prodejny - tzn. mají asi 3 typy a staví pořád stejně. Většinou pokud je to na zelené louce, nová prodejna, tak by měla být ok. Pokud je to vestavba do nějaké stávající budovy, tak se to musí přispůsobit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7355
22.12.20 13:11

@theRonnie Původní prodejny Lidl tak postavené byli, postupně se přestavovali a možná ještě v tomto případě přestavují (je možné, že pozemek neumožnil rozšíření). Nově stavěné Lidl prodejny už jsou dělány s vyššími stropy a širšími uličkami.
Obecně se to dá poznat - nemá to hajzly pro nakupující, je to starej Lidl maximálně po přestavbě :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14303
22.12.20 14:56

U nás všechny prodejny Lidlu ok. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu