Mám přidat nebo ubrat?

Anonymní
6.2.20 21:21

Mám přidat nebo ubrat?

Doufám, že je tady nějaká chytrá hlava co mi může poradit. Už měsíc cvičím a nevím jestli dobře. Nechci v žádném případě zhubnout jen vytvarovat břicho a zadek. Takže myslíte si, že tohle bude stačit k tomu, abych někdy viděla změnu? Nejde mi ani tak o to břicho, protože tam už výsledky nějaký vidím, ale o ten zadek. Je pořád stejný. Takže: každý den jedu sumo dřepy, momentálně jsem na 60 a každý den přidávám 10. Výpady 20, zanožování po 30 a ještě další cvik po 20, ale ten nevím jak se jmenuje. Musela bych prohledat na netu. Mám přidat nějaký cvik co třeba pomohl Vám nebo vydržet? Díky za radu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16
6.2.20 21:32

On tuk nemizí z místa které cvičíš mizí jako celek :) a geneticky je to nastaveno tak že některé místo mizí první a někde holt zůstává jako poslední měsíc cvičení je málo určitě vydrz…ale trénovat každý den cvičit to samé mi přijde jako blbost ty svaly potřebují regenerovat..přečti si na netu něco o cvičení a uvidíš sama :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1037
6.2.20 21:34

Cvičení se nevytvarujes. Musíš zhubnout tuk. A není vůbec dobře cvičit jen nohy a zadek. Když už cvičit, tak pořádně, celé tělo. Takhle to nefunguje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
6.2.20 21:35

Přesně tak takhle to nefunguje neni to o přidání jednoho zázračnyho cviku není to na měsíc ale to je na dlouhý povídání :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14398
6.2.20 21:35

Já jedu aplikaci na 30 denní výzvu, už mám za sebou 2 měsíce a je to celkem znát :) musíš mezitím nějaký den odpočívat a ty cviky různě střídat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.20 21:42

@epsice já cvičím celé tělo komplet, ale hlavně mi jde o tyto partie. Právě, že na netu jsem hledala. Břicho se má cvičit 3-4× týdně, zadek 5× týdně. A nevadí u zadku stejný cvik, jen u břicha…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.2.20 21:44

@Hanzal je mi jasné, že to bude na dlouho. Mě šlo spíš o zkušenosti a radu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.2.20 21:45

@Kriss Tina zkusím, děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.2.20 21:49

@Hanzal možná si to tedy zkusím nějak nakombinovat. Určitě chci vydržet, baví mě to a pěkně si při cvičení odpočinu. Jen mi jde o to, abych nezačala nějak moc hubnout. Už teď jsem chcípák, jen povolenej :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
16
6.2.20 21:50
@Anonymní píše:
@Hanzal je mi jasné, že to bude na dlouho. Mě šlo spíš o zkušenosti a radu

Jasny s temahle vyzvama zkušenosti nemám cvičím tři roky a jde to pomalu :smiley: možná bych se vyprdl na výzvu a zkusil si ty tréninky rozdělit jakoby na partie abys ten zadek nedrtila denně to myslím nemá smysl :) potřebuje odpočívat svaly rostou když se zoceleji a tím je vlastně tvarujes :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 21:51

Já myslím, že dřív, než vytvaruješ zadek, si odděláš kolena. Dávej si taky někdy pauzu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
6.2.20 21:51
@Anonymní píše:
@Hanzal možná si to tedy zkusím nějak nakombinovat. Určitě chci vydržet, baví mě to a pěkně si při cvičení odpočinu. Jen mi jde o to, abych nezačala nějak moc hubnout. Už teď jsem chcípák, jen povolenej :lol:

Tak musíš taky správně papat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.20 21:55

@Hanzal no, já si myslím, že papám dobře :lol: ale jsem taková kostra už od malá. Teď mám 51 kg na 170 cm. Mě to přijde hodně málo, ale prostě nepřiberu.

• Nahlásit
  • Citovat
16
6.2.20 21:58
@Anonymní píše:
@Hanzal no, já si myslím, že papám dobře :lol: ale jsem taková kostra už od malá. Teď mám 51 kg na 170 cm. Mě to přijde hodně málo, ale prostě nepřiberu.

No já sem to samý mám 196cm teď už teda 93 kg ale než sem začal cvičit měl sem nakych 75 proto sem vlastně začal a musím jist kopice jídla jinak to jde hned dolů :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.20 22:02

@Hanzal no, zase teda nestojím o to mít metrák :mrgreen: ale něco navíc asi jo. Dřív mi to tak nevadilo že, ale teď mi to přijde hrozný

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama