Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Julik-pulik píše:
Kam vedle? mne neprišlo žadne potvrzení o vstup nebo tak neco jak jsem žadala o povolení
Musíš to mít, páč mi tě tam už v seznamu máme…napravo na tvém profilu bys měla mít odkaz k nám k Západním maminkám…
![]()
Ach jo ja od vas omylem vyztoupila…ja cetla vztoupit do skupiny lezl po mne maly tak jsem klikla a ted koukam ze blbe ![]()
mužete mne tam hodit znova???
@Julik-pulik píše:
Ach jo ja od vas omylem vyztoupila…ja cetla vztoupit do skupiny lezl po mne maly tak jsem klikla a ted koukam ze blbemužete mne tam hodit znova???
Pošli žádost, já to vyřídím moderátorce ![]()
No, tak seš to ty, ta co si to smazala…
Tak jaký, že nevíš, kde jsme…
Prej čekám a čekám a nic…
I ty jedna.
Napsala jsem to moderátorce znovu.., snad už to klapne ![]()
@Julik-pulik píše:
Ahoj holky,
tak malý mel strevní chripku takže jsem k. o.
a sakra, moje Týna měla zase 4dny zácpu
,taky pecka ![]()
Už jsi u nás ve skupině ![]()
Jj jsem, jen ted je malý uplně na pest, asi jak mu bylo spatne tak je to porad jen Maminka Maminka ani na wc nemohu ![]()
Oživují diskuzi..hledám kamarádku…jsem z Kraslic…a nikoho tu neznám…Mám ročního chlapecka:)Mě je 28 let ![]()