Maminky a ženy bez kamarádek

Anonymní
24.11.20 10:16

Maminky a ženy bez kamarádek

Ahoj všem. Je mi 26,dvě děti školského a školního věku, už mi brzy končí rodičák a já na nástup do práce (hledám),mam manžela, pěkné bydlení, ale něco chybí-kamaradka. Od školy sním o takové té pravé, ke které při nejhorším mužů přijet třeba i o půlnoci, svěřit se, dělat různé věci, říkat si tajemství, ale takové štěstí jsem neměla a už asi ani mít nebudu, ale tak mi to chybí, hrozně moc. Seznamit se přes internet nelze, nemám facebook, ani jinou sociální síť. Je tu někdo na tom podobně? :? Mějte pěkný den :kytka: (prosím anonym, nechci se tu spojovat se svými diskuzemi)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24.11.20 10:18

A co pro to najiti kamaradky delas? 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mamabalu
24.11.20 10:21

Příspěvek upraven 24.11.20 v 10:22

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 10:21

@JezinkaBezinka No asi nějak nic, nevim kde se, kort teď seznámit :)

• Citovat
  • Nahlásit
4178
24.11.20 10:28

Nerada maluju čerta na zeď, ale takové vztahy se navazují v dětství, mládí, ve škole… jaktože nemáš žádnou kamarádku z mládí? Jestli jsi takový introvert, tak to v dospělosti bude ještě těžší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18244
24.11.20 10:29

Já si takový kamarádky našla až skoro před čtyřicítkou. Přitom jsme bydlely kousek od sebe, jen jsme se míjely. Teď jsme tu parta čtyřsuper bab. Takže to opravdu není o tom, že buď máš kámošku od školy nebo vůbec. Někdy si na ty spřízněný duše musíš počkat. Když nemáš fb, tak si ho založ, kamarádky hledej tam, kde se stýkají lidi se stejnými zájmy. Třeba v dětské herně, v obchodu s výtvarnýma potřebama. Někdy se stačí na lidi kolem sebe usmívat a oni tě osloví sami. Možností je milion, jen musíš vystrčit hlavu ze své ulity…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.20 10:30

A coz to zkusit tady? Porad jsou tu diskuze na hledani lidi ze stejneho mesta, vezmes deti na hriste a s jinou mamkou pokecas…a je to 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 10:32

Neříkám, že nemám žádné kamarádky, ale ta nejlepší není ani jedna, necítím to no a ony mají zase svoje kamarádky…je to takový koloběh, nevím jak to napsat, chci jednu pro sebe, tu nejlepší :think:

• Citovat
  • Nahlásit
954
24.11.20 10:38

Určitě se dají najít… Jen by mi tam chyběl ten prožitek zážitků z mládí, protože když se scházíme se spolužačkami, tak po základním infu o novinkách dost často vzpomínáme na ty blbliny na střední a vejšce, a to je ohromně osvěžující. :D

Já osobně vidím problém v tom, že kdo ty nejky nedokázal udržet z dětství, ZŠ, SŠ, tak prostě na to kamarádství kašlal (nebo udělal podraz, a nebo kámošil s podrazáky a povrchňouši), protože nechápu, jak jinak kamarádství skončí… No, a taková osoba není žádné terno pro kamarádství… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
24.11.20 10:51

Ahoj, mam to stejne… nasla jsem ted dve kámošky přes jedno forum :) a sem tam zajdem na spacir do parku.. Sice to nevypada na super kamosky, ale jsou moc fajn, jednou za cas se sejdem :) a je o cem povidat.. Dej mi vedet do zprav odkud jsi? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2374
24.11.20 10:54

@listento nesmysl, ha taky uz se bevidam s kamarady z detstvi, proste zivot nas odvanul jinam, sejde z oci, kazdy v orubehu zivota narazil zas na jiny lidi, ja potkala kamaradku na hristi, nejdriv jsme kamaradily kvuli detem a pak zjistily, te mame hodne spolecneho..ale proste taky to neni uz takovy, nemame tolik casu se sejit, oni maji dost prace se svym podnikem, my s praci, deti atd. ale kdyz je treba pomuzem si..z mladi mam kamose na fb, obcas si napisem, ale zijeme kazdy jinde, kazdy je obklopen jinymi lidmi, ztratil se osobni kontakt.. to copises, muzes napsat o lidech, jteri se v zivite moc nehnuli a ziji vedle sebe, ale co lidi co se odstehovali treba? my zijem v zahranici a vidime se treba 1× 2 roky, jsme v kontaktu, ale uz to neni jokt to ryzi prazelstvi, ony uz mají k ne, ja taky.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
24.11.20 11:08
@berusa.m píše:
Nerada maluju čerta na zeď, ale takové vztahy se navazují v dětství, mládí, ve škole… jaktože nemáš žádnou kamarádku z mládí? Jestli jsi takový introvert, tak to v dospělosti bude ještě těžší.

Je to těžší, ale z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že to jde. :kytka: jen člověk musí pro to hledání hodně udělat

• Citovat
  • Nahlásit
18244
24.11.20 11:08
@listento píše:
Já osobně vidím problém v tom, že kdo ty nejky nedokázal udržet z dětství, ZŠ, SŠ, tak prostě na to kamarádství kašlal (nebo udělal podraz, a nebo kámošil s podrazáky a povrchňouši), protože nechápu, jak jinak kamarádství skončí… No, a taková osoba není žádné terno pro kamarádství… :think:

Já se nevídám z žádnou z kamarádek z dětství. Rozprchly jsme se na všechny strany, některý jsou v zahraničí nebo jsme se změnily a máme úplně jiný zájmy. Člověk dospívá a vyvíjí se. Někdo navíc nemá štěstí, aby tu spřízněnou duši v dětství našel. To opravdu není jen o podrazech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2258
24.11.20 11:19
@listento píše:
Určitě se dají najít… Jen by mi tam chyběl ten prožitek zážitků z mládí, protože když se scházíme se spolužačkami, tak po základním infu o novinkách dost často vzpomínáme na ty blbliny na střední a vejšce, a to je ohromně osvěžující. :DJá osobně vidím problém v tom, že kdo ty nejky nedokázal udržet z dětství, ZŠ, SŠ, tak prostě na to kamarádství kašlal (nebo udělal podraz, a nebo kámošil s podrazáky a povrchňouši), protože nechápu, jak jinak kamarádství skončí… No, a taková osoba není žádné terno pro kamarádství… :think:

Myslim, ze to vidis jen z jednoho uhlu. Myslim, ze je spousta kamaradstvi z detstvi, ktere do dospelosti proste nepreziji a je potreba si najit kamarady jine. Clovek se vyviji a nekdy proste zjistis, ze s nejkou z detstvi/puberty si ve 30 najednou nemas co rict, protoze jste kazda uplne jinde, odstehovaly jste se kazda jinam, pohybujete se v jinem okruhu lidi a spolecna temata ubyvaji. Neni to nutne chyba ani u jedne, ale proste se kazda dala po trosku jine ceste a ani zazitky z minulosti se nedaji probirat do nekonecna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2220
24.11.20 11:36
@listento píše:
Určitě se dají najít… Jen by mi tam chyběl ten prožitek zážitků z mládí, protože když se scházíme se spolužačkami, tak po základním infu o novinkách dost často vzpomínáme na ty blbliny na střední a vejšce, a to je ohromně osvěžující. :DJá osobně vidím problém v tom, že kdo ty nejky nedokázal udržet z dětství, ZŠ, SŠ, tak prostě na to kamarádství kašlal (nebo udělal podraz, a nebo kámošil s podrazáky a povrchňouši), protože nechápu, jak jinak kamarádství skončí… No, a taková osoba není žádné terno pro kamarádství… :think:

Tak ono se jen staci odstehovat do jineho mesta a mas po kamaradkach hned. Nemas cas se videt casto a napr. Oni si najdou partnery takze uz taky nebydli v tom meste ale uplne nekde jinde… A to je hned. To je muj pripad :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat