Maminky Rožnov pod Radhoštěm

Napsat příspěvek
Velikost písma:
393
21.1.14 13:09

@nellaskrobakova to jsme si včera v tom dešti říkaly taky :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.14 13:14

@A-N-I-S :lol: mě stačilo jít včera na rehabka po ránu a dneska je ještě hůř

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.14 13:15

@A-N-I-S je škoda že tu neni nic kam by se s dětskama dalo zajít třeba nějaká budova když je hnusně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
393
21.1.14 14:36

@nellaskrobakova je tady to mateřské centrum Mamila…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.14 19:35

@A-N-I-S ja tam chodila s malym cvicit od 3mesicu do roka a pak sem prestala moc se me tam nelibilo. Petra co nas cvicila jezdila i k nam coz byla vyhoda ja nemam ridicak ale nebyly stejne stare deti takze jsme cvicili sami potrebuju maleho dostat do kolektivu deti nez pujde.do skolky a ja taky potrebuju mezi lidi ko.ecne jinam nez do prace

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
393
21.1.14 20:33

Petru taky znám…byla jsem u ní v předporodním kurzu a pak ještě párkrát v maláčích na pokec s maminama, ale to ještě s tím prvním. Teď když už jsou dva, tak by to nešlo, nebo si to spíš neumím představit…mladší by se válel na žíněnce a starší by asi přeskakoval všechny ostatní děti :roll: Proto bych taky ráda někde něco na zimu, aby se starší vyřádil a pohrál si s vrstevníky(víš jak…v létě to jistí hřiště, ale co v zimě?) :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
393
29.1.14 20:39

Co takhle v pátek? Může někdo? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.14 21:57

@A-N-I-S muzu ale az odpoledne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
393
30.1.14 18:49

@nellaskrobakova tak pro tentokrát mi to odpoledne nevyjde :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22
30.1.14 19:42

Taky ted v pátek nemůžu, tak snad někedy jinokedy :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
393
30.1.14 19:51

Dyť joo…jaro teprve začne…to doženeme ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13
6.2.14 14:59

Ahoj.Som z Rožnova a hladám si tu nejaku kamarádku..nikoho tu nepoznám.
Mám 25 rokov a 2 a pol ročného chlapečka. privítame spoločné prechádzky, hranie aj kávičkvanie..:-)
Volám sa Majka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
393
6.2.14 19:36

@Majka1988 Vítej :hug:
Tak co holky? Kdy zase vyrazíme do ulic? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13
6.2.14 19:44

Ahoj..
Ja by som šla hoc kedy.. aj zajtra. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.14 21:02

@Majka1988 vítám tě mezi náma :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová