Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@A-N-I-S
mě stačilo jít včera na rehabka po ránu a dneska je ještě hůř
@A-N-I-S je škoda že tu neni nic kam by se s dětskama dalo zajít třeba nějaká budova když je hnusně
@A-N-I-S ja tam chodila s malym cvicit od 3mesicu do roka a pak sem prestala moc se me tam nelibilo. Petra co nas cvicila jezdila i k nam coz byla vyhoda ja nemam ridicak ale nebyly stejne stare deti takze jsme cvicili sami potrebuju maleho dostat do kolektivu deti nez pujde.do skolky a ja taky potrebuju mezi lidi ko.ecne jinam nez do prace
Petru taky znám…byla jsem u ní v předporodním kurzu a pak ještě párkrát v maláčích na pokec s maminama, ale to ještě s tím prvním. Teď když už jsou dva, tak by to nešlo, nebo si to spíš neumím představit…mladší by se válel na žíněnce a starší by asi přeskakoval všechny ostatní děti
Proto bych taky ráda někde něco na zimu, aby se starší vyřádil a pohrál si s vrstevníky(víš jak…v létě to jistí hřiště, ale co v zimě?) ![]()
Ahoj.Som z Rožnova a hladám si tu nejaku kamarádku..nikoho tu nepoznám.
Mám 25 rokov a 2 a pol ročného chlapečka. privítame spoločné prechádzky, hranie aj kávičkvanie..:-)
Volám sa Majka.