Maminky ze Vsetína
- Otevřená skupina
Chceš si povykládat s maminkami ze stejného okolí, jako jsi ty? Tak přijď mezi nás.
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
- Fotoalbum (1)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Přímo pod školou bydlíme, přes cestu máme školu a pod oknem máme hned školku
,kde ty?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak to nemáme daleko
já bydlím pod školou v tom oranžovém baráku s reklamama.. to jsme se určitě museli vidět ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj tak já se nedívala na předpověď, ale tenhle týden bychom se mohly sejít a jít třeba na hříště, když bude hezky. V kterou hodinu by vám to nejvíc vyhovovalo? A který den?
- Citovat
- Upravit
Tak holky navrhnětě nějaký termín, já bych byla pro hřiště, ale nevím kde na Vsetíně je nějaké hřiště. Třeba příští týden? Nevím kde přesně, jo a dojela bych autobusem, tak bychom to mohli nějak přizpůsobit. Vyhovovalo by vám spíš dopoledne nebo odpoledne?
- Citovat
- Upravit
Holky, tak co, některá co by se ráda sešla?
Kris-teenko co ty?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já jsem pro a kdy? Co takle nějaké hřiště nebo park? Někde ve stínku?
- Citovat
- Upravit
Ahojte holky klidně můžem…
@Antares tak mi 2 to máme od sebe kousíček
,nechceš nahrát fotku at vím jestli se potkáváme ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
To ano, pěkná náhoda
můžeš pak taky nahrát fotku, ať i já vím ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já jsem pro, konečně už nebudou takové vedra a spíš bych to viděla na odpoledne..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Děkuji
ano ano to bych měla být já, i když po nedávném zásahu kadeřnice už vlasy po zadek nemám
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Moc pěkná
myslím, že i já tebe znám od vidění, tak teď už se jen seznámit, pokud budeš chtít ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Návštěvy uživatelů
- Ketris , 24.3.26 17:40
- Werru , 7.5.23 22:01
- Mia222 , 28.10.22 10:45
- Jahoda81 , 11.10.22 21:02
- momo203 , 25.8.22 23:26
- Lenjuška , 11.4.22 12:01
- jun , 25.1.22 22:55
- Emma24 , 11.10.21 13:45
- Papamama , 5.10.21 00:17
- Veronikaaa12 , 26.8.21 19:39
- werajsik , 26.8.21 18:15
- Veronicas.life , 6.1.21 19:49
- TeriiNkka , 2.7.20 17:24
- Jita.B. , 9.7.19 14:17
- KlaraaElizabeth , 29.5.19 20:20
Moderátor skupiny
Nové diskuze
Přejmenování dítěte ve 3 měsících
- 22.6.26 15:58
- xavierka
- 36
Špatné HCG?
- 22.6.26 14:40
- Anonymní
- 4
Citlivý penis u dětí
- 22.6.26 15:55
- JancaS84
- 11
Cipralex po navýšení nezabírá – radu, prosím
- 22.6.26 14:10
- Kata120
- 3
Mám chuť si psát s mužem
- 22.6.26 11:35
- Aamandaa1984
- 113
Studium medicíny a život obecně
- 22.6.26 15:49
- Lama Lama
- 17
Půl roku se snažíme o miminko a stále nic
- 22.6.26 13:38
- Liskulaska
- 12
Uklízečka ve školce
- 22.6.26 15:54
- Monchichik
- 60
Kempování na divoko - Ústecký kraj
- 22.6.26 08:45
- Kočkorožka
- 2
2 leté dítě - hysterické záchvaty
- 22.6.26 15:56
- Anna766
- 16
Nové příspěvky
IVF - ET/KET 2026
- 22.6.26 16:15
- Lotyyy
- 5196
Přejmenování dítěte ve 3 měsících
- 22.6.26 16:13
- Jepiceman
- 39
Dělení nákladů na dovolenou s dětmi
- 22.6.26 16:11
- Jepiceman
- 237
Uklízečka ve školce
- 22.6.26 16:08
- izabe
- 61
Mladý se starší?
- 22.6.26 16:02
- kubik19
- 126
Diskuzní vlákno pro sbírky, jinde nejsou...
- 22.6.26 16:02
- Minibull_Gabriel
- 34
Rámcový vzdělávací program změny 2026 -...
- 22.6.26 16:02
- truelly
- 48
Bilance ČT - nízká porodnost
- 22.6.26 16:01
- Anna766
- 551
2 leté dítě - hysterické záchvaty
- 22.6.26 15:56
- Anna766
- 16
Citlivý penis u dětí
- 22.6.26 15:55
- JancaS84
- 11