Maminky ze Vsetína

  • Otevřená skupina

Chceš si povykládat s maminkami ze stejného okolí, jako jsi ty? Tak přijď mezi nás.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
24.5.13 12:43

Přímo pod školou bydlíme, přes cestu máme školu a pod oknem máme hned školku :mrgreen:,kde ty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
135
24.5.13 13:57

Tak to nemáme daleko :mrgreen: já bydlím pod školou v tom oranžovém baráku s reklamama.. to jsme se určitě museli vidět :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
BětkaS.
26.5.13 17:23

Ahoj tak já se nedívala na předpověď, ale tenhle týden bychom se mohly sejít a jít třeba na hříště, když bude hezky. V kterou hodinu by vám to nejvíc vyhovovalo? A který den?

  • Citovat
  • Upravit
133
29.5.13 15:33

Ahojte, možná bych se taky připojila - záleží kdy a kde :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
BětkaS.
30.5.13 09:50

Tak holky navrhnětě nějaký termín, já bych byla pro hřiště, ale nevím kde na Vsetíně je nějaké hřiště. Třeba příští týden? Nevím kde přesně, jo a dojela bych autobusem, tak bychom to mohli nějak přizpůsobit. Vyhovovalo by vám spíš dopoledne nebo odpoledne?

  • Citovat
  • Upravit
135
18.6.13 10:54

Holky, tak co, některá co by se ráda sešla? :D Kris-teenko co ty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
BětkaS.
18.6.13 14:35

Já jsem pro a kdy? Co takle nějaké hřiště nebo park? Někde ve stínku?

  • Citovat
  • Upravit
19.6.13 18:41

Ahojte holky klidně můžem…
@Antares tak mi 2 to máme od sebe kousíček :dance:,nechceš nahrát fotku at vím jestli se potkáváme :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
135
19.6.13 22:35

To ano, pěkná náhoda :D můžeš pak taky nahrát fotku, ať i já vím ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
BětkaS.
20.6.13 10:04

Tak holky kdy? Příští týden? A dopoledne nebo odpo.?

  • Citovat
  • Upravit
135
20.6.13 11:10

Já jsem pro, konečně už nebudou takové vedra a spíš bych to viděla na odpoledne..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.13 15:11

Kočka… :palec:
já už možná vím, nemáš vlasy asi až k zadku a psa :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
135
20.6.13 15:16

Děkuji :oops: ano ano to bych měla být já, i když po nedávném zásahu kadeřnice už vlasy po zadek nemám :? :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.13 22:49

.

.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
135
21.6.13 12:28

Moc pěkná :kytka: myslím, že i já tebe znám od vidění, tak teď už se jen seznámit, pokud budeš chtít :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny