Maminky ze Vsetína
- Otevřená skupina
Chceš si povykládat s maminkami ze stejného okolí, jako jsi ty? Tak přijď mezi nás.
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
- Fotoalbum (1)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Reakce:
Ahoj, já sice nejsem přímo ze Vsetína, ale z Ratiboře, ale ráda pokecám. Na kočárkování si musím počkat. Jsem teprve těhulka, čekáme 1. mimi v červnu a ty?
- Citovat
- Upravit
Ahoj, já bydlím kousek od Vsetína a ráda bych kočárkovala s nějakou maminou z okolí. Mám 10m chlapečka a není pro nás problém dojet na Vsetín. Taky jsem přemýšlela o návštěvě MC, tak kdyby se chtěla některá přidat
Nebo poraďte, kam by se ještě dalo jít s takovým šprčkem?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj a kde přímo bydlíš? Já čekám prcka v červnu - taky chlapečka a protože jsme se nedávno přistěhovali, tak tu nikoho moc neznám, ale ráda poznám. ![]()
- Citovat
- Upravit
Ahoj Bětko, bydlím v Hošťálkové
Taky jsem tu přistěhovaná a moc kamarádek tu nemám. A navíc všichni kolem mají holčičky
Jak si užíváš těhotenství?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Jéé tak to je super, to máme kousek. To bychom se mohly někdy sejít. No na miminko sme si museli počkat skoro dva roky, takže se na něj hrozně těšíme, jen teď mám zkrácený čípek a musím hodně ležet. Za týden jdu na kontrolu,tak doufám, že se mi to zlepší a budu moct trošku normálně fungovat.
- Citovat
- Upravit
Jo to by bylo fajn se někdy sejít a pokecat
Já měla taky zkrácený čípek a musela jsem asi od 30 týdne jen ležet, tak vím jaké to je. Ale ještě si užívej to ležení, až se ti narodí prcek, tak už si moc neodpočineš. Ty jsi v kterém týdnu? A máte už vybrané jméno pro chlapečka?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já teprve končím 23týden, takže to je hodně brzo. Jinak bude se jmenovat Kubíček, a ten váš prcek se jmenuje jak?
- Citovat
- Upravit
Jééé Kubíček, tak to bude slavit svátek na moje narozeniny
My máme Tobiáska.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj, dopadla jsem dobře, čípek se mi zlepšil, takže už můžu zase normálně fungovat. Teda samozřejmě se nijak nepřemáhám. Jsem hodně slabá, když jsem tři týdny pořádně nic nedělala, takže se musím pomalu vracet do normálu. A jak se máš ty?
- Citovat
- Upravit
Ahoj, píšu až teď, protože jsem o víkendu nějak neměla čas.Já se mám fajn. To je dobře, že se ti to zlepšilo. A jsi pořád ještě doma, máš PN nebo chodíš do práce? Třeba bys mohla jít s náma někdy na procházku, jestli chceš. Jsi tu registrovaná? Mohly by jsme si psát soukromé zprávy nebo máš FB?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj mám FB - Alžběta Stříteská, tady registrovaná nejsem. Jinak jsem na neschopence. Na procházku bych se k vám mohla někdy přidat. Po tom dlouhém polehávání jsem zatím taková zesláblá, ale snad se to brzo zlepší. Tenhle týden mě čeká test na cukr a zubařka.
- Citovat
- Upravit
Ahojte holky, já čekám mimi taky v červnu a taky to bude kluk
Jinak mám ještě 4letou holčičku, bydlíme v Jablůnce, ale na Vsetíně jsem během mateřské trávila dost času. Obzvláště do mateřského centra jsem chodila často a počítám s tím, že po prázdninách zase začnu. Jinak taky nejsem místní, přistěhovali jsme se před 4 rokama a i když už nějaké lidi znám, obávám se, že jak budu doma, zas to na mě padne. Takže parťačky pro venčení miminek vítám ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Super, další maminka tady poblíž. Jablůnka je kousek. Tak doufám, že se sejdeme a vyrazíme s kočárky na procházku.
- Citovat
- Upravit
Návštěvy uživatelů
- Ketris , 24.3.26 17:40
- Werru , 7.5.23 22:01
- Mia222 , 28.10.22 10:45
- Jahoda81 , 11.10.22 21:02
- momo203 , 25.8.22 23:26
- Lenjuška , 11.4.22 12:01
- jun , 25.1.22 22:55
- Emma24 , 11.10.21 13:45
- Papamama , 5.10.21 00:17
- Veronikaaa12 , 26.8.21 19:39
- werajsik , 26.8.21 18:15
- Veronicas.life , 6.1.21 19:49
- TeriiNkka , 2.7.20 17:24
- Jita.B. , 9.7.19 14:17
- KlaraaElizabeth , 29.5.19 20:20
Moderátor skupiny
Nové diskuze
Mám chuť si psát s mužem
- 22.6.26 11:35
- Aamandaa1984
- 113
Sbírka na léčbu pro našeho nemocného...
- 22.6.26 11:45
- Minibull_Gabriel
- 23
Studium medicíny a život obecně
- 22.6.26 11:51
- Anonymní
- 9
Půl roku se snažíme o miminko a stále nic
- 22.6.26 11:12
- Markéta188
- 7
Uklízečka ve školce
- 22.6.26 11:38
- Markéta188
- 17
Kempování na divoko - Ústecký kraj
- 22.6.26 08:45
- Kočkorožka
- 2
2 leté dítě - hysterické záchvaty
- 22.6.26 09:05
- Anna766
- 12
Přemýšlím, zda mít druhé dítě nebo ne
- 22.6.26 10:43
- Zita Aussig
- 11
Žiadna menštruacia počas pauzy
- 22.6.26 08:28
- admin
- 4
Norethisteron a menstruace dříve
- 22.6.26 05:58
- Anonymní
- 10
Nové příspěvky
Dělení nákladů na dovolenou s dětmi
- 22.6.26 11:57
- Anonymní
- 197
Milenky sem nová diskuze
- 22.6.26 11:56
- Luxusnixicht
- 113377
Snažení 2026
- 22.6.26 11:55
- bonsaj493
- 1982
Slovnífotbálek - pohádkové postavy podle...
- 22.6.26 11:54
- Almondea
- 6373
Mladý se starší?
- 22.6.26 11:54
- Anonymní
- 106
Konec s mámou
- 22.6.26 11:53
- Tonka83
- 127
Hra - jídlo podle abecedy
- 22.6.26 11:53
- Almondea
- 58527
Zvířata podle abecedy
- 22.6.26 11:52
- Almondea
- 10176
Zeměpisné názvy podle abecedy
- 22.6.26 11:52
- Almondea
- 69087
Rostliny podle abecedy
- 22.6.26 11:51
- Almondea
- 9294
Maminky ze Vsetína, kdo by chtěl kočárkovat, pokecat?