Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
37715
22.6.26 11:39
@Ephemeral píše: Více

No ona to tím píchnutím vody po…, tak mě radši drželi kousek dál. :pocitac:… To jsem kecal taky, u druhého porodu. :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107023
22.6.26 11:40
@Ephemeral píše: Více

Je ti dnes dobre?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
784
22.6.26 11:41
@Venetia píše: Více

Dnes mám kalhotky. Nikoho neohrožuju :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37715
22.6.26 11:43
@Ephemeral píše: Více

Tak nic. :oops:
Sorry. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
82
22.6.26 11:48
@M_Vladim píše: Více

se identifikuješ jako dáma, nebo milenka? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37715
22.6.26 11:52
@malarybicka píše: Více
:think: No… podle teploty vody… vlastně… ne! :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15620
22.6.26 11:56
@Venetia píše: Více

A ja si dala detox…potrebuji totiz urychlene zhubnout :jazyk: :lol: Andy ma na me dobry vliv :lol: :* Takze uz tyden abstinuji…a takova zmrzlina by me taky nelakala… alkohol mam rada jen v alkoholu :D Nechapu to ani v cokolade…zkazi se tim, jak ta cokolada, tak ten chlast :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76131
22.6.26 12:02
@Ephemeral píše: Více

Tomu rozumím, psalas, že muž dítě připravoval a asi měl dost jasnou představu, jak na tom s vědomostmi je.
Ale byla bych netrpělivá stejně. :oops: :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76131
22.6.26 12:04
@Venetia píše: Více
:mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
784
22.6.26 12:12
@sirikit píše: Více

Měli jsme indicie, že se pravděpodobně dostal. Už jsme v té době měli počet bodů. Otázkou spíš bylo, zda na první prioritu.
Ale jo, nejspíš jsem to vyhrotila sama pro sebe. Uvědomovala jsem si to.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76131
22.6.26 12:16
@Venetia píše: Více

Mně jo! :dance:
Jsme na wellness na Seči, a ten je samozřejmě úplně na nahato.
Na recepci fasujeme akorát slušivé sarongy s kapsičkou na kartu od pokoje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76131
22.6.26 12:21
@Ephemeral píše: Více

A tak co, emoce v kontrolované míře jsou fajn.
Víc by mě zarazilo, kdyby ti to bylo jedno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30152
22.6.26 12:22
@Venetia píše: Více

To je tak divný. Když jde s tebou chlap do porodnice, tak tomu říkat dozor. 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107023
22.6.26 12:26
@Honza 12 píše: Více

Pro mne by to dozor byl
U podobnych záležitostí nepotřebuju, aby na mne někdo čuměl

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
82
22.6.26 12:27
@M_Vladim píše: Více

to se mi hned ulevilo :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová