Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Arturie píše: Více
Ale moudře se zdržíš expresivních výlevů na veřejném diskusním fóru, na rozdíl od Klopotky.
Což je taky důvodem, proč tys v životě neměla ban, zatímco ona už několikátý.
@Cvrček4576 píše: Více
Dobrý den,
řekla bych, že tento komentář je již dost za hranou. Osobní urážky na tento web nepatří a proto uděluji ban na týden.
Eliška
@M_Vladim píše: Více
Ano, přesně tak. Všechno jsou to absolutně racionální a validní argumenty.
Jenže v některých ohledech jsem strašný nervák. (Ale s těmi AD se to významně zlepšilo) ![]()
@sirikit píše: Více
Nevím ty souvislosti s Klopkou, pravda, a rozhodně se jí/ho timto nezastavam.
@M_Vladim píše: Více
Pokud v 00:01 zjistí, že dítě na vytouženou školu vzali, užije si radost o 8 hodin dřív.
A když nevzali, ďobne si prostě ten neurol, ktery si úplně zbytečně vzala, protože nevěděla.
O 8 hodin delší radost je za mě dobrá motivace toho chlapa vzbudit. ![]()
@Arturie píše: Více
Ona se čas od času takhle sebevražedně rozjede a je zbytečné polemizovat, jestli je její rusofobie oprávněná nebo ne, pokud její výlev někdo nahlásí.
To je to samé, jako když pofičím přes obec stovkou a až mi benga změří rychlost a zabaví řidičák, začnu se rozmachovat, že to byl přehledný úsek, já jsem vyježděná, tu káru jsem měla perfektně pod kontrolou a nemohlo se nic stát.
Prostě takováhle jsou pravidla, a buď je zvládneš dodržovat, nebo holt čas od času dostaneš přes ťapky. ![]()
Hlášení pro alkohol milující. Na náměstí Míru mají zmrzlinu s aperolem.
@Ephemeral píše: Více
Tak ve zmrzline ho zrovna nemusim
Davam přednost oblíbeným příchutím
@Ephemeral píše: Více
Mhhh… náměstí… m..míru… Apeiron… Léthé.. v létě… hyk! ![]()
Ve vedru ideál… ![]()
Příspěvek upraven 22.06.26 v 11:14
@sirikit píše: Více
Určitě ne. O tom jsme se bavili dopředu a zazněl přesně výčet všech racionálních argumentů, což má svou váhu. Kdybych ho v noci kvůli tomu vzbudila, to bych si poslechla nepěkné věci.
jako ani bych si to nedovolila, protože něco umím předvídat.
Konec konců měl pravdu.
@Honza 12 píše: Více
Já si myslím, že reálné je to, že je to ženská. Zbytek je nabalený balast, něco je možná pravda, ale hodně toho pribarvuje a dovymysli. Za mě to nemá cenu moc řešit, pravdu se stejně nikdy nedozvíme.
No, já bych tedy, takhle vzbuzen, pro klid rodiny to s malou duší šel zkontrolovat.
Páč zas, kdyby to nevyšlo, tak už se nevyspíme… ![]()
@M_Vladim píše: Více
Já vám nevím. Pro mě spánek chlapa je svatá věc. Jako ani já si neumím představit, že by mě takto uprostřed noci někdo budí. On to nepovažoval za důležité, měl pravdu a moje věc je to respektovat.
Jako jasně, kdyby třeba dítě onemocnělo, mělo teploty apod, to je jiná. Ale toto? To, že to nezvládám je moje věc a vím to. Pořeším si to sama.
@Ephemeral píše: Více
Ten tě má zpracovanou… Paní Jege na něj, ten by viděl tóčo