Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
76131
22.6.26 08:34
@Arturie píše: Více

Ale moudře se zdržíš expresivních výlevů na veřejném diskusním fóru, na rozdíl od Klopotky.
Což je taky důvodem, proč tys v životě neměla ban, zatímco ona už několikátý.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20880
22.6.26 08:35
@Cvrček4576 píše: Více

Dobrý den,

řekla bych, že tento komentář je již dost za hranou. Osobní urážky na tento web nepatří a proto uděluji ban na týden.

Eliška

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
784
22.6.26 08:46
@M_Vladim píše: Více

Ano, přesně tak. Všechno jsou to absolutně racionální a validní argumenty.
Jenže v některých ohledech jsem strašný nervák. (Ale s těmi AD se to významně zlepšilo) :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76131
22.6.26 08:52
@admin píše: Více

Díky. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24149
22.6.26 08:53
@sirikit píše: Více

Nevím ty souvislosti s Klopkou, pravda, a rozhodně se jí/ho timto nezastavam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76131
22.6.26 09:30
@M_Vladim píše: Více

Pokud v 00:01 zjistí, že dítě na vytouženou školu vzali, užije si radost o 8 hodin dřív.
A když nevzali, ďobne si prostě ten neurol, ktery si úplně zbytečně vzala, protože nevěděla.
O 8 hodin delší radost je za mě dobrá motivace toho chlapa vzbudit. :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76131
22.6.26 09:41
@Arturie píše: Více

Ona se čas od času takhle sebevražedně rozjede a je zbytečné polemizovat, jestli je její rusofobie oprávněná nebo ne, pokud její výlev někdo nahlásí.
To je to samé, jako když pofičím přes obec stovkou a až mi benga změří rychlost a zabaví řidičák, začnu se rozmachovat, že to byl přehledný úsek, já jsem vyježděná, tu káru jsem měla perfektně pod kontrolou a nemohlo se nic stát.
Prostě takováhle jsou pravidla, a buď je zvládneš dodržovat, nebo holt čas od času dostaneš přes ťapky. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
784
22.6.26 10:45

Hlášení pro alkohol milující. Na náměstí Míru mají zmrzlinu s aperolem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107023
22.6.26 10:48
@Ephemeral píše: Více

Tak ve zmrzline ho zrovna nemusim
Davam přednost oblíbeným příchutím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37715
22.6.26 11:02
@Ephemeral píše: Více

Mhhh… náměstí… m..míru… Apeiron… Léthé.. v létě… hyk! :mrgreen:
Ve vedru ideál… :P

Příspěvek upraven 22.06.26 v 11:14

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
784
22.6.26 11:04
@sirikit píše: Více

Určitě ne. O tom jsme se bavili dopředu a zazněl přesně výčet všech racionálních argumentů, což má svou váhu. Kdybych ho v noci kvůli tomu vzbudila, to bych si poslechla nepěkné věci. :mrgreen: jako ani bych si to nedovolila, protože něco umím předvídat.
Konec konců měl pravdu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
784
22.6.26 11:14
@Honza 12 píše: Více

Já si myslím, že reálné je to, že je to ženská. Zbytek je nabalený balast, něco je možná pravda, ale hodně toho pribarvuje a dovymysli. Za mě to nemá cenu moc řešit, pravdu se stejně nikdy nedozvíme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37715
22.6.26 11:16

No, já bych tedy, takhle vzbuzen, pro klid rodiny to s malou duší šel zkontrolovat.
Páč zas, kdyby to nevyšlo, tak už se nevyspíme… :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
784
22.6.26 11:18
@M_Vladim píše: Více

Já vám nevím. Pro mě spánek chlapa je svatá věc. Jako ani já si neumím představit, že by mě takto uprostřed noci někdo budí. On to nepovažoval za důležité, měl pravdu a moje věc je to respektovat.
Jako jasně, kdyby třeba dítě onemocnělo, mělo teploty apod, to je jiná. Ale toto? To, že to nezvládám je moje věc a vím to. Pořeším si to sama.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107023
22.6.26 11:24
@Ephemeral píše: Více

Ten tě má zpracovanou… Paní Jege na něj, ten by viděl tóčo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová