Snažení 2026

Napsat příspěvek
Velikost písma:
147
22.6.26 11:25

@sestra-eve jo tomu rozumim. Ale budu doufat, ze proste i ty testy jsou blby… a nebo ze to jeste prijde. Protoze vsechny priznaky kolem toho jsou ale co uz.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4002
22.6.26 11:55
@Vendulák píše: Více

ET jsem neměla, měla jsem OHSS a KET měl původně být právě teď v červnu, ale bohužel jsem to musela odložit :/. Beru léky, na které by se úplně otěhotnět nemělo, ale už budu po 2.7. vysazovat, tak jsme to teď prubli :mrgreen:. Než by se uhnízdilo, tak už budu s nimi končit a embryo by se s nimi skoro ani nepotkalo 🤣.

Tobě moc držím palce :srdce:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.6.26 13:43

@Vendulák ty testy vypadaji krasne :srdce: ja mela asi ovulaci dnes. Jakmile se snazime, tak ji tak necitim, jako jindy, ale je plus minus ve stejny den, tak si to oznacim a uvidim.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová