Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@sestra-eve jo tomu rozumim. Ale budu doufat, ze proste i ty testy jsou blby… a nebo ze to jeste prijde. Protoze vsechny priznaky kolem toho jsou ale co uz.
@Vendulák píše: Více
ET jsem neměla, měla jsem OHSS a KET měl původně být právě teď v červnu, ale bohužel jsem to musela odložit :/. Beru léky, na které by se úplně otěhotnět nemělo, ale už budu po 2.7. vysazovat, tak jsme to teď prubli
. Než by se uhnízdilo, tak už budu s nimi končit a embryo by se s nimi skoro ani nepotkalo 🤣.
Tobě moc držím palce
.
@Vendulák ty testy vypadaji krasne
ja mela asi ovulaci dnes. Jakmile se snazime, tak ji tak necitim, jako jindy, ale je plus minus ve stejny den, tak si to oznacim a uvidim.