Manikúra - začátek

Anonymní
4.6.21 22:12

manikúra - začátek

Zdravíčko,
kolik stojí začáteční výbava pro modeláž nehtů? Mám svou práci, a končit s ní nehodlám, ovšem nehty jsem vždy chtěla dělat spíše jako koníček. Ráda bych se zeptala na vaše typy sad pro začátek, nějaké kurzy (anebo samouk?) a to, co vám pomohlo. Je mi jasné, že musí být kvalitní a precizní práce, počítám s tím, že se budu dlouze učit… Ale přemýšlím nad tím už pár let, a dnes jsem se rozhodla do toho jít :D Ovšem zatím to nemám v plánu moc ventilovat do oběhu, tudíž se snažím to řešit jen s partnerem :D
Budu ráda za vaše rady a názory, díky!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18056
4.6.21 22:18
@Anonymní píše:
Zdravíčko,
kolik stojí začáteční výbava pro modeláž nehtů? Mám svou práci, a končit s ní nehodlám, ovšem nehty jsem vždy chtěla dělat spíše jako koníček. Ráda bych se zeptala na vaše typy sad pro začátek, nějaké kurzy (anebo samouk?) a to, co vám pomohlo. Je mi jasné, že musí být kvalitní a precizní práce, počítám s tím, že se budu dlouze učit… Ale přemýšlím nad tím už pár let, a dnes jsem se rozhodla do toho jít :D Ovšem zatím to nemám v plánu moc ventilovat do oběhu, tudíž se snažím to řešit jen s partnerem :D
Budu ráda za vaše rady a názory, díky!

Záleží kde budeš kupovat, jakou značku. Co vse je pro tebe nutnost. S jakým materiálem chceš dělat? Ja si třeba dělám sama gelové nehty. Kurz nemám, učím se na videích a s pomocí nehtarky na dálku a peněz jsem do toho nazvala už tisíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat