Manžel na mě křičí a já mám toho dost.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.5.22 07:49

Manžel na mě křičí a já mám toho dost.

Ahoj maminky, potřebuji se vyzpovídat protože začínám mít pocit že blázním..Já a můj manžel jsme spolu 13 let, máme spolu dvě malé děti, ale můj muž mě poslední 2 roky co se narodilo naše druhé dítě začal kompletně psychicky ničit. Je na mě čím dál hnusnější, vadí mu snad všechno a všude, pak otočí a je jako andílek a to mu zůstane tak týden možná dva a je to od znova..v práci kde pracuje není spokojený a je to moje vina protože já mu ji kdysi našla na webových stránkách úřadu práce.. zkouší na mě takové to miluješ mě??? Tak jak to že tady nemám kafe?? Jdu si lehnout říká jestli nebudete připraveni do 5 minut jedu bez Vás např. nákupy..neustále mě drží ve stresu a paralelním napětí.. nedávno to vyvrcholilo, můj 3 letý syn byl hospitalizován v nemocnici já sním a on tam přišel a nepřímo mi podsouval do hlavy že bych měla podepsat revers a jít domů..a když na mě viděl odpor, řekl jedovatě já vím že tady chceš být a naštvaně odešel..dva dny po hospitalizaci jsem špatně došlápla a vykloubila si kotník když do mě vrazil něčí pes..bolí to jako čert a můj muž?? Mi v noci příšerně nadával že zkuhram a on nemůže spát ať držím hubu a nemluvím, že se nemůže vyspat..v ten moment jsem věděla že mám dost.. stačí… Teď je v práci a já si tady balím věci a přemýšlím co mám sakra dělat..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38
26.5.22 07:55

Zabalit jeho věci a připravit mu je na práh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4520
26.5.22 07:57

Zabal jeho. De-bila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2463
26.5.22 07:58

Máš kam jít? Rodiče, kamarádka,…? Máš nasetreno?

A teď vážně by mě zajímalo, jestli s po druhém dítěti totálně změnil nebo byly náznaky už dřív? Nemyslím to nějak útočně. To aby se ženská bála mít s kýmkoliv dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33415
26.5.22 07:59
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, potřebuji se vyzpovídat protože začínám mít pocit že blázním..Já a můj manžel jsme spolu 13 let, máme spolu dvě malé děti, ale můj muž mě poslední 2 roky co se narodilo naše druhé dítě začal kompletně psychicky ničit. Je na mě čím dál hnusnější, vadí mu snad všechno a všude, pak otočí a je jako andílek a to mu zůstane tak týden možná dva a je to od znova..v práci kde pracuje není spokojený a je to moje vina protože já mu ji kdysi našla na webových stránkách úřadu práce.. zkouší na mě takové to miluješ mě??? Tak jak to že tady nemám kafe?? Jdu si lehnout říká jestli nebudete připraveni do 5 minut jedu bez Vás např. nákupy..neustále mě drží ve stresu a paralelním napětí.. nedávno to vyvrcholilo, můj 3 letý syn byl hospitalizován v nemocnici já sním a on tam přišel a nepřímo mi podsouval do hlavy že bych měla podepsat revers a jít domů..a když na mě viděl odpor, řekl jedovatě já vím že tady chceš být a naštvaně odešel..dva dny po hospitalizaci jsem špatně došlápla a vykloubila si kotník když do mě vrazil něčí pes..bolí to jako čert a můj muž?? Mi v noci příšerně nadával že zkuhram a on nemůže spát ať držím hubu a nemluvím, že se nemůže vyspat..v ten moment jsem věděla že mám dost.. stačí… Teď je v práci a já si tady balím věci a přemýšlím co mám sakra dělat..

Já bych běžela na soud a podala žádost o rozvod. Tvůj chlap je de^bil, z takových chlapů je mi na :poblion:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26367
26.5.22 08:03

Náznaky tam musely být už dřív. Nevěřím tomu, že se milý a vyrovnaný chlap rázem změní v uřvanýho debi. la. Nechlastá?
Jinak já bych podala žádost o rozvod, může si ty záchvaty trénovat o samotě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 08:03

@Nicole 1234 dle mého si jeho nespokojenost v práci vylévá na mě..dlouho jsme spolu žily v zahraničí kde měl skvělý pracovní kolektiv byl šťastný..nikdy jsme neměly problémy, ale jakmile jsme se vrátily a nastoupil do nové, začaly ty jeho výkyvy nálad..a já byla a jsem hromosvod! Říkala jsem mu odejdi odtamtud ale peníze se mu líbí, takže bere peníze, ničí si manželství a prostě on si myslí že on nedělá nic špatného..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 08:09

Nekterym nedojde ani ta zabalená taška. Oni prostě nevědí kde dělaj chybu. Známá se takhle jednou zabalila, odjela a muž si myslel, že jeli k rodičům. Několik dní byl doma sám a nepřišlo mu to divný. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 08:10

@Betty MacDonald on nerad křičí, to se děje fakt málo..on psychicky ničí a manipuje a to tak že je to ve finále tvoje vina..jakákoliv hádka je tvá vina i když on ji vyvolal..mam pocit jako bych měla skočit do ledové vody a uplavat vzdálenost, kterou nemohu zvladnout než abych s ním zůstala v suchém člunu a poslouchala že ty vlny se hýbají špatně a je to moje vina..

• Citovat
  • Nahlásit
828
26.5.22 08:12

Normálka. Má nějakou krizi, tak vys_írá tam, kde mu to projde. Navíc už tě tak trochu přestal milovat, nejspíš tebe a děti má rád, ale tak trochu jste spíš zvyk a už mu moc nezáleží na tom, jestli se tě dotkne nebo ne.
Vy byste si měli sednout a promluvit si, jestli spolu i dál chcete být a pokud ano, za jakých podmínek. Ideálně se domluvit na manželské poradně. Nevylučuju, že manžel bude hodně překvapen, že ho chceš opustit, dost dobře je možné, že má pocit, že je vaše manželství v naprostém pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 08:13
@Anonymní píše:
Nekterym nedojde ani ta zabalená taška. Oni prostě nevědí kde dělaj chybu. Známá se takhle jednou zabalila, odjela a muž si myslel, že jeli k rodičům. Několik dní byl doma sám a nepřišlo mu to divný. :think:
@Anonymní píše:
Nekterym nedojde ani ta zabalená taška. Oni prostě nevědí kde dělaj chybu. Známá se takhle jednou zabalila, odjela a muž si myslel, že jeli k rodičům. Několik dní byl doma sám a nepřišlo mu to divný. :think:

To on by mě hned hledal, je na mě šíleně závislý..je si tak jist, že si myslí že týrat mě zvládnu protože ho přece miluju..

• Citovat
  • Nahlásit
828
26.5.22 08:15
@Anonymní píše:

Hehe, to je vtipný. Já se takhle rozešla s chlapem (nebydleli jsme spolu) a jemu to došlo až po skoro třech měsících, když zjistil, že jsem na dovolené s jiným. Nejdřív teda vyváděl, že jsem ho podvedla. Že jsme se x týdnu neviděli, mu vůbec nepřišlo divný. Ani to, že jsem mu řekla, že s ním končím. To totiž vůbec nevzal vážně 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 08:34
@Anonymní píše:
To on by mě hned hledal, je na mě šíleně závislý..je si tak jist, že si myslí že týrat mě zvládnu protože ho přece miluju..

Léčba šokem. Třeba mu to docvakne. Pak vypustit vlastní páru taky někdy, někomu, pomůže. Buď se doma bude tak a tak a nebo to nebude vůbec :cert: :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 08:38

@Andante :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 😂 😂de…l no. Za všechno může genetika. Chlap je první co buch zkusil a moc se mu nepoved teda. Některý kusy jsou kazový :mrgreen: :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
866
26.5.22 08:50

Já se s nikým takovým nikdy nepotkala, tak pardon za hloupý dotaz. Když zakladatelka manželovi normálně řekne - promiň, Pepo, zkus se trochu poslouchat. Nemůžeš na mě házet vinu za všechno, co se ti nelíbí. Nelíbí se mi to a takhle se brzy rozvedeme. Co jsi s tím ochoten dělat?
Tyhle typy řeknou -ale kdyby jsi byla milejší/hodnější/měla mě víc ráda, tak…?Nebo jen rekne-to není pravda a nazdar a jede si dal svoje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat