Máte muže profesionálního vojáka?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
960
7.2.14 13:04

:kytka: tak to je pozitivní…kdyby to byl ten samý, ani bych se moc nedivila :mrgreen: tak držím palce, at se z něj vyklube solidní kluk

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
966
7.2.14 13:06
@Anonymní píše:
to mi ani nepiš :-) taky ho znám ze seznamky.-) a chvilku teda :-) z kterého města je?

To ale přece není o profesi, ale o člověku, ne? Jinak já mám taky chlapa přes seznamku, je u armády a taky je řidič a jsem spolu něco málo přes 2 roky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.14 13:07
@Ale85 píše:
To ale přece není o profesi, ale o člověku, ne? Jinak já mám taky chlapa přes seznamku, je u armády a taky je řidič a jsem spolu něco málo přes 2 roky.

to taky, ale přece jen je to specifická profese

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
7.2.14 13:34

NN

@Anonymní píše:
to taky, ale přece jen je to specifická profese

Specifická v čem? Že vojáci jsou větší chroničtí dívkaři? Nemyslím :roll: A že jich znám dost..

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
7.2.14 13:35

NN

@Heinich píše:
Je to pořád dost zemí, ale v některýh máme třeba jen dva důstojníky..

Nj, jenže dva důstojníci nejsou PRT..

  • Citovat
  • Upravit
960
7.2.14 13:51

Já nepsala, že jsou takoví všichni vojáci..zkušenost mám s jedním a otřesnou..je to o lidech..člověk může najít skvělýho chlapa v jakékoli profesi, stejně tak naopak :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
960
7.2.14 13:52

Ten,,můj,, vždycky tvrdil..všichni vojáci jsou prasata-na to si holka zvykneš. Těmahle řečma obhajoval jen sám sebe a svou zmršenou povahu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.14 14:39

NN

@Peticek1987 Já to psala na to, co napsala Anonymní, že je to specifická profese. Co to má co společného s tím, jestli je chlap prase? :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
7.2.14 14:43
@Anonymní píše:
@Peticek1987 Já to psala na to, co napsala Anonymní, že je to specifická profese. Co to má co společného s tím, jestli je chlap prase? :nevim:

holky, chytáme se za slova… :-) specifická profese v tom, že nemají standartní pracovní dobu atd. prase může být samozřejmě úředník i voják…

  • Citovat
  • Upravit
960
7.2.14 14:44

To jen tak na okraj…že tím obhajoval své prasácké chování.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.14 14:46

NN

Nesnažím se chytat za slovíčka, ale na příspěvek Ale85 o tom, že to není o profesi, ale o člověku, jsi reagovala, že „přece jenom je to specifická profese“. Tak mě zajímá, v čem je ta profese tak specifická ve vztahu k tomu, jak se ten chlap chová vůči ženám..o tom se tu celou dobu bavíme..nebo ne?

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
7.2.14 14:47

NN

@Peticek1987 píše:
To jen tak na okraj…že tím obhajoval své prasácké chování.

Chápu. Prostě dobytek.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
7.2.14 15:24
@Anonymní píše:
No ten rozdíl mezi PRT a bojovou misí v těch penězích není tak markartní..třeba teď jo, když je slabá koruna, ale ani tak to v celkovém součtu peněz neudělá žádný obří rozdíl (napsala bych i částku, která ten rozdíl činí, ale kvůli závistivcům ji psát nebudu :mrgreen: ). Závidí kdekdo, tomu se člověk neubrání. Výplatu jako takovou bez příplatku na bydlení mají ubohou. Nebýt toho příplatku, už by v armádě nikdo nebyl. Je to vyvážené tím, že za měsíc je v pryč tolik hodin, že když se to poměří, je ta částka až skoro směšná.
Jinak co se týče samostatnosti, tak ano, vojákova ženská musí být soběstačná ve všech ohledech. A ne každý chlap to unese :?

Já mám zkušenost co se týká placení v misi jinou, možná to bude tím, že se nejednalo o jednoho a téhož člověka, ale rozdíl byl v hodnosti, odsloužených letech i funkci - a v neprospěch to bylo u PRT - paradoxně mnohem vyšší šajba :mrgreen:
A máš pravdu - PRT už není, do Logaru se nejezdí a Bagram se bere jako bojová mise.
Jinak se zbytkem tvého příspěvku naprosto souhlasím - vojenské manželství není pro každého (a každou) :lol:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
7.2.14 15:26
@Ale85 píše:
To ale přece není o profesi, ale o člověku, ne? Jinak já mám taky chlapa přes seznamku, je u armády a taky je řidič a jsem spolu něco málo přes 2 roky.

Přesně tak, je to vždy o člověku, i když musím dát za pravdu tomu, že rozvododvost je u vojáků mnohem vyšší než u jiných profesí - jak už jsem psala, není to pro každého.

  • Citovat
  • Upravit
7.2.14 15:51

Ano, je to vždycky o jednotlivém člověku - vztah je vždycky 50 na 50, ať je to voják, kuchař, nebo inženýr :-D
A co se týká rozvodovosti u vojáků - u nás v rodině je případ, kdy on (voják) vydělával na misi na vysněný domek a jeho žena (teď už bývalá) si zatím tady užívala s milencem.. není to jen chyba ve vojácích, ale i ženské na ně někdy nevydrží čekat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová