Máte zkušenost s Faceliftem nebo Quickliftem?

82
4.9.22 20:06

Máte zkušenost s Faceliftem nebo Quickliftem?

Máte zkušenost nebo znáte někoho s faceliftem nebo quickliftem?
Myslíte, že něco na tom je, nebo to jsou jen vylepšené fotky a snaha z někoho vytáhnout peníze?

Díky Vali

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17441
5.9.22 09:41

Quick lift je varianta faceliftu s velkým efektem. o retušovaných foto to vůbec není. pracuji na plastice, vidím to denně.
pokud o něčem takovém uvažuješ, nečti internety a promluv si s někým, kdo tomu opravdu rozumí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
82
5.9.22 15:08

A můžeš mi dát prosím typ, kdo to dělá často a je v tom dobrý? Mluvila jsem s paní, které dělali Quick a má špatně přišité uši i líce ji pořád táhnou a tak hledám někoho, kdo má lepší zkušenost.
 Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková