Mateřská dovolená po skončení smlouvy

135
7.2.12 13:43

Mateřská dovolená po skončení smlouvy

Ahoj, chtěla sem se zeptat nevíte jak to je teď s mateřskou dovolednou, měla sem smlouvu na dobu určitou do konce roku, od srpna jsem byla na rizikovém těhotenství, které mi skončilo 13,1,2012 nevíte kdo mi bude teď vyplácet mateřskou dovolenou? Nepatří to ještě do ochranné lhůty? Moc děkuji za radu :) :) :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6954
7.2.12 14:34

Počítá se podle platu z poslední práce, platí ji OSSZ, do ochranné lhůty by ses měla vejít, jestli porodíš do konce června. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
135
7.2.12 17:08

Děkuji moc, myslela jsem si to :) Rodit bych měla každým dnem tak se tam díky bohu vejdu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová