Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, chtěla sem se zeptat nevíte jak to je teď s mateřskou dovolednou, měla sem smlouvu na dobu určitou do konce roku, od srpna jsem byla na rizikovém těhotenství, které mi skončilo 13,1,2012 nevíte kdo mi bude teď vyplácet mateřskou dovolenou? Nepatří to ještě do ochranné lhůty? Moc děkuji za radu
![]()
Počítá se podle platu z poslední práce, platí ji OSSZ, do ochranné lhůty by ses měla vejít, jestli porodíš do konce června. ![]()
Děkuji moc, myslela jsem si to
Rodit bych měla každým dnem tak se tam díky bohu vejdu ![]()