Matka lituje, že mě měla

4.12.19 22:55

Matka lituje že mě měla

Ahoj holky,, znovu otevírám téma… Všem děkuji za názory a jen tak pro info,, s matkou jsem se ( já blbá) pokusila usmířit, řekla jsem ji že ji mám ráda a že me mrzí to co řekla ( lituje že mě měla) ale že čekám že se mi omluví… No dočkala jsem se jen toho že se nemá za co omlouvat a že mi to patří…

Příspěvek upraven 14.02.20 v 22:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.12.19 22:57

Nebav se sní. Máš svůj život. Chraň sebe a rodinu. Dupni si

• Citovat
  • Nahlásit
409
4.12.19 22:59

Je to celé jen a jen její problém, pokud se s ní nedá mluvit už jen to pití, bych jí navrhla jestli by neměla uvažovat nad léčbou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16370
4.12.19 23:00

Ne - rozhodně ji nepotřbeuješ odpustit, zejména když ji ani nenapadá že by se mohla třeba omluvit. Mrzí mě, že tvoje matka je závislá a vcelku porouchaná.

Teď ale potřebuješ chránit sebe a svoji rodinu před patologickým vlivem, který ona zjevně má.

Myslím že tyhle knížky můžou docela pomoci.

https://obchod.portal.cz/…-dost-dobra/

A tady je kdyžtak ke stažení kniha „když nám rodiče ničí život“

https://www.anima-noira.cz/…vym-rodicum/?…

Na nabídku Animy Noiry nehleď - paní která v jedné chvíli jasně byla schopná pojmenovat, že její čarodějnická kariéra byla především šméčko na klienty, ale pak zjistila že nic moc jiného neumí a jinak se neuživí a zase se k tomu vrátila fakt není nikdo, komu bys chtěla dávat peníze, ale ta kniha se moc koupit nedá a celý ten text co k tomu sepsala není marný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.12.19 23:05
@Anonymní píše:
Nebav se sní. Máš svůj život. Chraň sebe a rodinu. Dupni si

To jsem právě už chtěla několikrát, bohužel bydlí kousek od nás a hlavně ona vždy dělá jako že nic,, nevím jestli schválně, nebo si díky chlastu vážně nic nepamatuje, nicméně už po několikàté mi řekla, že s ní končím vždy jsem polevila, jde mi o to, jestli už to màm pochopit a jednou pro vždy utnout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.12.19 23:09
@Anonymní píše:
Nebav se sní. Máš svůj život. Chraň sebe a rodinu. Dupni si

To jsem právě už chtěla několikrát, bohužel bydlí kousek od nás a hlavně ona vždy dělá jako že nic,, nevím jestli schválně, nebo si díky chlastu vážně nic nepamatuje, nicméně už po několikàté mi řekla, že s ní končím vždy jsem polevila, jde mi o to, jestli už to màm pochopit a jednou pro vždy utnout…
@Ou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
4.12.19 23:12

Tvá matka má zjevně sama se sebou problémy, tak plive jedovaté sliny po Tobě. Zřejmě Ti závidí Tvůj život a rodinu (Tvůj muž stojí doufám při Tobě), třeba chce mezi Tebe a manžela vrazit kůl. Od téhle psycho vyděračky se odpoutej. Nepotřebuješ ji. Držím pěsti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.12.19 23:13

@Ou děkuji za nabídku, nicméně její stav na moji rodinu vliv nemá, na mě možná chvíli jo,, koho by nezamrzelo když mu matka řekne že ho nenávidí, nicméně manžel a jeho rodina mi to mnohonásobně vynahrazují.. Ale díky, nabídku si uložím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.12.19 23:17

@elena.78 je pravda, že to začalo od té doby, co s manželem rekonstruujeme a bydlíme ve vlastním,,, ona ne, bydlí stále u rodičů… a hlavně ona vidí, že manžel, pro mě a našeho syna udělá vše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.12.19 23:22

Moc Vám děkuju, chtěla jsem jen vědět, jestli jsem opravdu tak špatná, když se odpoutám od někoho, kdo mi celej život jen něco vyčítal, nebo házel klacky pod nohy… Přitom ona se chová jako by nic a já měla zase pocit že je to vlastně moje vina… Holjy děkuju za názory… Není to moje vina,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.19 23:51

Moje matka sice nepije, ale mm pocit, že se tetelí blahem v mém neštěstí. Začala mě nenávidět jak jsem vstoupila do puberty - narostla mi prsa apod. Ponižovala mě kdekoliv, vymýšlela si o mně lži, které trousila před svými kolegy, kde ona byla chudinka a já zlá puberťačka. Často mi to ty její kolegyně vyčítaly, jak jsem zlá na maminku. Udělala si ze mě služku a řidiče. Já doma neměla právo na nic. Ani na pořádné jídlo. Sobě dopřávala, i cizím uměla dopřát. Mně zkouhla rozpočet na úplné minimum, nechávala si i alimenty. Dokázala na mě řvát, že si neumím udržet korunu a všechno zmarním, když jsem si koupila nový kartáček na zuby za 20Kč. Byla ráda, když jsem třeba neudělala zkoušku. Když jsem udělala státnice, 3 dny se se mnou nebavila. Když jsem si našla manžela, dělala všechno možné a nemožné, aby nás rozeštvala, házela se i o postel, dělala scény, dusno, zahlížela, řvala, nebavila se se mnou několik dní - že jsem si dovolila si v 21 letech najít přítele, dnes manžela.
Nikdo to nikdy nechtěl pochopit - „protože maminka…“
Tak já nevím, proč to dělá. Pro okolí je naprosto normální a já ta nejhorší.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.19 23:54

Tak pokud do toho všeho pije, tak se od ní drž co nejdál. Jinak si i Tvůj o Tobě začne postupně zacne myslet že jsi k ničemu. Neměla jsem takto vyhrocený vztah s matkou, ale i tak se její negativní přístup vuci mě promítl do vztahu mého syna ke mě - děti jsou jako houby. A ta 16ti léta sestra, ta bude podle mě z toho všeho dost frustrovaná - kdo by byl bez následků, když by žil s matkou alkoholickou :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
5.12.19 00:28
@Anonymní píše:
Tak pokud do toho všeho pije, tak se od ní drž co nejdál. Jinak si i Tvůj o Tobě začne postupně zacne myslet že jsi k ničemu. Neměla jsem takto vyhrocený vztah s matkou, ale i tak se její negativní přístup vuci mě promítl do vztahu mého syna ke mě - děti jsou jako houby. A ta 16ti léta sestra, ta bude podle mě z toho všeho dost frustrovaná - kdo by byl bez následků, když by žil s matkou alkoholickou :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.12.19 00:34
@kopretina27 píše:

Naopak ta 16- ti letá není frustrovaná, maminka ji koupí vše, od botů za 3500( mě nikdy nic nekoupila, nechtěla mě) ta 16 ti letà, je jen strašně rozmazlená a předpokládà, že může zliskat 6ti letý děcko, protože ji přece vše projde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
5.12.19 01:02

Ahoj Kopretinko,
Verim, ze urcite hodne boli a zaryji se do hlavy slova, kor od mamy, ze jsi ji znicila zivot a ze te nemela mit. Nechci ji ted vubec obhajovat, ale nebylo to nekdy v hadce? Nejake opravdu peprne? Vis, pises hodne vseobecne, nevim co znamena, ze tve dite zliskala tva 16ti leta sestra? Nerikas jak moc, co bylo pricinou, vse je jen z tve strany. Ja si myslim, ze veci uplne cernobile nikdy nejsou. Tvoje mama at je jakakoliv, a jakkoliv se na tebe muze zlobit a nemluvit s tebou, ver ze te stejne ma rada. Mozna to jen proste neumi. Neumi to s detmi. Nevi si rady s pocity co ma.. ale jasne, to ji neomlouva aby se k tobe chovala tak zle. Mluvila jsi s ni nekdy proste o samote? Nebo ji rekla o svych pocitech? Ze ti to ublizuje co rika? Nebo to v sobe dusis? Proc si myslis ze tebe nechtela a tu 16ti letou ano? Co kdyz nechtela nikdy zadne deti, nebo najednou vidi co zameskala s tebou a snazi se to zachranit u te tve sestry. Za me byste si meli promluvit. Nervat na sebe, ale normalne. Zkusit se pochopit. Treba ani netusi jak moc ti ublizuje. Navic kdyby se s tebou nechtela vubec bavit, asi by se tezko bavila znovu jakoby nic.. nejak mi to nesedi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat